A-TECH Fuarı 2023

A-TECH Fuarı 2023, en son teknolojik gelişmeleri ve endüstriyel yenilikleri sergileyen ve İstanbul’da düzenlenen uluslararası bir fuar etkinliğidir. Bu etkinlik, katılımcılara ileri teknoloji ürünleri ve çözümleri keşfetme, iş bağlantıları kurma ve sektördeki en son trendleri takip etme fırsatı sunar. Üretim, otomasyon, endüstri 4.0, robotik ve diğer alanlarda lider şirketlerin ürünlerini tanıttığı Uluslararası A-TECH – LED Aydınlatma Elektrik ve Elektronik Fuarı, sektörel yenilikleri yakından takip etmek isteyen profesyoneller için önemli bir buluşma noktasıdır.

A-TECH Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

A-TECH 2023 Fuarı, son teknoloji ürünleri kurumsal katılımla endüstri liderlerini bir araya getirerek iş dünyasında önemli bağlantılar kurma fırsatı sunar. Bu etkinliğin konsepti “Elektrik Çağı Başlıyor” olarak belirlendiği için sektöre ilgi duyan herkes ağ bağlantılarını kuvvetlendirmek için bu fuarı ziyaret edebilir.

A-TECH Fuarı kurumsal katılım açısından da büyük bir öneme sahiptir. Şirketler, bu fuarda ürünlerini sergileyerek müşteri tabanlarını genişletebilir, yeni iş fırsatları yakalayabilir ve sektördeki rakiplerini inceleyebilir. Ayrıca fuarın iş dünyasında güncel ve gelecekteki trendlere dair bilgi edinmek için mükemmel bir platform olduğu göz önüne alındığında katılım, şirketler için stratejik bir adım olabilir.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

İstanbul fuar takviminden de takip edilebilen A-TECH, etkinlik süresince sektörel uzmanların teorik ve pratik sunumlarına ev sahipliği yapar. A-TECH Fuarı’nı sektörün zirvesi hâline getirecek etkinlikler, katılımcılara güncel bilgi ve yeniliklerle dolu bir deneyim sunarak bu organizasyonun önemini artıracaktır.

A-TECH Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

A-TECH 2023 Fuarı, genellikle endüstriyel ürün ve teknoloji alanında faaliyet gösteren katılımcıları ağırlar. Bu katılımcılar arasında otomasyon sistemleri sağlayıcıları, üretim ekipmanı üreticileri, yazılım geliştiricileri, mühendislik firmaları ve endüstriyel hizmet sağlayıcıları bulunur. Ayrıca fuara ilgi gösteren iş profesyonelleri, akademisyenler ve sektörün önde gelen temsilcileri de katılım sağlar. A-TECH 2023 Fuarı, sektördeki tüm paydaşları bir araya getirir.

A-TECH Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

A-TECH’e katılmak için Türkiye fuar takviminden günleri ve benzer bilgileri edinebilirsiniz. Fuarın sayfasına gidip katılımcı olmak veya ziyaretçi kaydı yapmak için sayfanın sonundaki butonu kullanabilirsiniz. Başvuru adımları ve gereklilikleri hakkında daha fazla bilgiyi bu şekilde kolaylıkla edinebilirsiniz.

A-TECH Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

A-TECH 2023 Fuarı’na katılmak isteyen ziyaretçiler, kimi bilgilerini etkinlik organizatörüne ileterek davetiye oluşturabilirler. Bunun için aşağıdaki bilgiler gereklidir:

 • Adı/soyadı
 • Kurum Adı/firma
 • Firma/kurum faaliyet aAlanı
 • Görev/unvan
 • Telefon numarası
 • E-mail adresi
 • Ülke

Sıralanan bu bilgileri etkinlik resmî sayfası aracılığıyla yetkililere iletmeniz hâlinde A-TECH Fuarı’nı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede etkinlikte yer alan firmaların stantlarına gidebilir, etkinliği yakından takip edebilirsiniz.

A-TECH Fuarı’na Nasıl Gidilir?

A-TECH Fuarı 2023, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Bu merkeze ulaşım sağlamak için kendi arabanızı ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Kendi aracınızla ziyaret gerçekleştirecekseniz A-TECH Fuarı yol tarifi; E-5 Yolu üzerinden yapılabilir. Bu yolda Atatürk Havalimanı’na doğru giderken İstanbul Fuar Merkezi tabelalarını takip etmeniz gerekir. Ayrıca toplu taşıma seçeneği için de Aksaray – Atatürk Havalimanı metrosuna binerek İstanbul Fuar Merkezi durağına seyahat etmelisiniz.

A-TECH Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

A-TECH Fuarı konaklama imkânları, bölgenin elverişli hâli sayesinde oldukça kolaydır. Seçenekler arasında doğru değerlendirme yapmak ve konaklama masraflarını daha kolay yönetmek için MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’ndan da destek alabilirsiniz. MultiTravel ile şirketler hem avantajlı konaklama fiyatlarından yararlanabilir hem de A-Tech’e en yakın otelleri kolayca tercih edebilirler. 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
A-TECH Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
A-TECH Fuarı iletişim bilgileri etkinliğin resmî web sitesinde de mevcuttur. Herhangi bir sorunuz için +90 (212) 213 05 01 numarasından ya da [email protected] adresinden fuar yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.
A-TECH Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
A-TECH Fuarı katılımcıları, 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’ni ziyaret edebilirler. 9-10-11 salonlarında düzenlenecek etkinlik, A-TECH fuarı ziyaretçilerini gün boyu ağırlayacaktır.

  Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. tarafından tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

  Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

  Fuar Detayı

  23 Kasım 2023
  26 Kasım 2023
  9-10-11

  ORGANİZATÖRLER

  Artı2 Fuarcılık
  2122130501