Avrasya Cam Fuarı 2023

Avrasya Cam Fuarı; cam teknolojileri, cephe sistemleri, kapı ve pencere inovasyonları konusunda düzenlenen organizasyonlardan biridir. Cam ve PVC yapılarının tanıtılıp özümsendiği fuarda sektörde faaliyet gösteren önde gelen şirketler yer alır. Cam üretim ve tedarik zincirlerinin bilinen firmaları bir araya gelir. Yeni teknolojiler sergilenir ve hem katılımcılar hem ziyaretçiler sektörel ağa katılma imkânı bulur. İstanbul fuar takvimi açısından önemli bir yere sahip olan etkinliğe katılım göstererek yeni bağlantılar oluşturabilir ve teknolojileri yakından tanıyabilirsiniz. Türkiye fuar takvimi kapsamında önemli bir yere sahip olan organizasyonda katılımcı veya ziyaretçi olarak bulunarak bilgi ve insan keşifleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Avrasya Cam Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Avrasya Cam Fuarı, Türkiye’nin en önemli ve Orta Doğu coğrafyasının ciddi cam endüstrisi buluşmalarından biridir. Cam sektöründe lider olan hem milli hem yabancı üretici firmaların katılımıyla gerçekleşir. Bu noktada bölgede yapılan en önemli uluslararası ticaret organizasyonlarının başında gelir. İnovatif ve güncel son teknolojilerin sunulduğu geniş kapsamlı bu fuar, bilgi ve algı açısından ciddi kazanımlar sunar. 2023 Avrasya Cam Fuarı’na katılmanızla birlikte seminerler, görüşmeler, uygulamalar, sergiler ve teknolojiler hakkında alanının önde gelen uzmanlarından bilgi alma fırsatınız doğar. Ayrıca bizzat sektörün içinde olan işletmelerle network kurabilme olanağınız oluşur. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Yapı fuarları arasında bulunan organizasyonda; düz, desenli, temperli, optik, kristal, lamine, vitraybuzlu, ısıtmalı, kurşun geçirmez gibi sayısız cam türü en güncel teknolojileriyle tanıtılır. Cam işleme, yıkama, kesme, şekillendirme ve parlatma gibi üretim ve montaj işlemleri ile ilgili etkinlikler de gerçekleşecek. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan fuarda cam izolasyon malzemeleri, zımpara ve törpü gibi tamamlayıcı donanımlar hakkında da bir etkinlik yapılıyor. Son olarak ısıcam, kalsiyum oksit, şeffaf ısı yalıtımı, sızdırmazlık, yapıştırıcılar ve elyaf üretimi gibi camın kimyasal yönüyle ilgili uygulama ve prosedürlerle ilgili faaliyetler de fuar kapsamında planlanır. 

Avrasya Cam Fuarı Katılımcıları Kimlerdir?

Avrasya Cam Fuarı katılımcı listesinde yerli ve yabancı dev cam firmaları yer alır. Özellikle Uzak Doğu ülkeleri ve Çin’in önde gelen cam üreticileri ve tedarikçileri, katılımcı listesinin yabancı kısmını oluşturur. Katılımcılar mimarlık, cam sanayi, tedarik, dekorasyon gibi farklı sektörlerde bulunur. Fuara katılım gösterecek büyük şirketlerden bazıları şunlar: 

  • AYD GRUP CAM DAĞITIM MERKEZİ İNŞ.TAŞ. GIDA SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
  • BELLO DEKOR YAPI TAAH VE DIŞ TİC LTD ŞTİ
  • HENAN LIANBANG ORGANIC SILICON TECHNOLOGY CO.,LTD.
  • CAMGLASS CAM SAN. VE TİC. A.Ş
  • FGI ULUSLARARASI DÜZCAM TİC. A.Ş.
  • FOREL S.P.A.
  • GUANGZHOU COWEST MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD
  • HSD AUTOMATION EQUIPMENT CO.,LTD

Avrasya Cam Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Katılım göstermek için ilgili formu doldurmanız gerekir. Katılım formu sayfasına yazının devamında yer alan butondan ulaşabilirsiniz. 

Avrasya Cam Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Avasya Cam Fuarı’na ziyaretçi olmanız için tek yapmanız gereken online bilet teminidir. Yazının devamında bulunan butondan çevrim içi biletinizi belirli bir fiyat karşılığında anında satın alabilirsiniz. 

Avrasya Cam Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Avrasya Cam Fuarı yol tarifi, akılda kalan bir basitliğe sahiptir. Fuar Merkezi, İstanbul şehir merkezinden Edirne istikametine ilerlerken E-5 (D100) ve TEM (E80) karayollarını kullanabileceğiniz bir konumda bulunur. İstanbul’dan Edirne’ye otoban üzerinden ilerlerken, Hadımköy gişelerinde otobandan ayrılmalı ve Büyükçekmece yönüne doğru devam etmelisiniz. Tekirdağ’dan Edirne istikametine geliyorsanız, aracınızla Büyükçekmece’den sonra Hadımköy kavşağına bağlanmalısınız. Fuar Merkezi, Gürpınar kavşağının yakınında bulunur. 

Avrasya Cam Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Büyükçekmece ve Beylikdüzü civarında, fuar merkezine çok yakın mesafelerde bulunan birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Süit, lüks ve ev rahatlığı sağlayan odaları bulunan farklı otellerde konaklamanız mümkündür. Bu hususta MultiTravel Seyahat Platformu kuruluşunu tercih ederek konaklama ve ödeme yapma süreçlerinizi son derece konforlu kılabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Avrasya Cam Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?

Avrasya Cam Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: 

Telefon: +90 0212 867 11 00

İnternet Sitesi: www.reedtuyap.com.tr 

E-posta: [email protected]

Avrasya Cam Fuarı Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?

Avrasya Cam Fuarı tarihleri 11-14 Kasım günleri arasında bulunur. Ziyaret saatleriyse ilk üç gün (11-13 Kasım) boyunca 10:00-18:00 arasında yapılır. Son gün (14 Kasım) ise 10:00-17:00 arasında fuar merkezine uğrayabiliyorsunuz. 

Avrasya Cam Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?

Avrasya Cam Fuarı süresince birtakım prosedürlere uymanız beklenebilir. Giriş-çıkışlarda kontrol zorunlu olabilir ve Covid-19 tedbirleri kapsamında maske takılması rica edilebilir.

Fuar Detayı

11 Kasım 2023
14 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş
902128671100