Avrasya Kapı Fuarı 2023

Tüyap Avrasya kapı pencere fuarları, eşzamanlı ya da benzer tarihlerde düzenlenen bir dizi organizasyondur. Avrasya Kapı Fuarı ise kapı endüstrisindeki en büyük etkinliklerden biri olarak kabul edilir. İstanbul fuar takviminin en üst sıralarında bulunur. Her yıl binlerce katılımcıyı ağırlayan bu fuar, kapı üreticileri, tasarımcılar, mühendisler ve işletmeciler için bir araya gelme fırsatı sunar. Fuar, sektördeki son trendleri ve teknolojik gelişmeleri sergileyerek katılımcılara ilham verir. Fuar; kepenk, PVC, pano, bölme, ahşap, hidrolik gibi birçok farklı kapı teknolojisi hakkında geniş bilgi kazanımları vadeder. 

Avrasya Kapı Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Yapı fuarları konusunda heyecan yaratan organizasyonlardan biri de 2023 Avrasya Kapı Fuarı’dır. Dünya genelinde 41 ülkede düzenlediği 500 fuar ile en büyük organizatörlerinden biri olan Reed Exhibitions’ın uluslararası deneyimi sayesinde etkili bir fuar deneyimi yaşarsınız. Yurt dışından gelen alım heyetleri ve B2B görüşmeleri ile Avrupa’dan Asya’ya, Orta Doğu’dan Kuzey Afrika’ya kadar uzanan geniş coğrafyalardaki hedef pazarlarda ürünlerinizi tanıtma fırsatı bulabilirsiniz. Hibrit fuar deneyimiyle hem dijital hem de yüz yüze buluşmalara iştirak edebilirsiniz.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Türkiye fuar takviminde yer alan söz konusu kapı fuarında pek çok etkinlik gerçekleştirilir. 21 ülkeden 450’den fazla VIP ziyaretçiyi ağırlayan fuarda sergiler, görüşmeler ve ön-tanıtımlar sunulur. 

Avrasya Kapı Fuarı Katılımcıları Kimlerdir?

Avrasya Kapı Fuarı katılımcı listesi, çeşitli niş meslek gruplarından kişileri ve işletmeleri kapsar. Fuarın katılımcıları arasında kapı, kepenk, pano, bölme, otomasyon, yan sanayi ürünleri ve kontrol sistemleri üreticileri yer alır. Aynı zamanda mimarlık-mühendislik firmaları, inşaat firmaları, müteahhitler, ithalatçılar, toptancılar, satıcılar, proje taahhüt işletmeleri ve mobilya-dekorasyon şirketleri da katılımcılar arasındadır. Kimyasal ürün tedarikçileri, yapı malzemesi üreticileri ve kapı aksesuar tasarımcıları da katılımcı listesinde yer alan iş kolu gruplarıdır. 

Avrasya Kapı Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Stant kiralaması için katılım formunu doldurmanız gereklidir. Söz konusu sayfaya ulaşmak için en alttaki ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonunu kullanmalısınız.

Avrasya Kapı Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Her yıl 120’yi aşkın ülkeden 60 bini geçkin ziyaretçiyi konuk eden Avrasya Kapı Fuarı’na online bilet satın alarak katılım gösterebilirsiniz. Belirli bir fiyatta sunulan ve önceden satın alınması gereken online bilet seçeneklerine ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Avrasya Kapı Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Avrasya Kapı fuarı yol tarifi oldukça anlaşılırdır. Anadolu Yakası’ndan metrobüsün Söğütlüçeşme – Beylikdüzü, Avrupa Yakası’ndan Zincirlikuyu – Cevizlibağ – Beylikdüzü hattını kullanarak ‘Beylikdüzü Son Durak’ durağında inerek Tüyap’a kolaylıkla ulaşabilirsiniz. M4 Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı ile Uzunçayır durağından fuar bölgesine varabilirsiniz. M2 Yenikapı – Seyrantepe – Hacıosman metro hattı ile Gayrettepe ve/veya Mecidiyeköy durağından biniş sağlayarak yine Avrasya Kapı Fuarı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu noktada MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu sayesinde kolayca ödeme süreçlerini kontrol edebilir ve uygun konaklama planınızı oluşturabilirsiniz. 

Avrasya Kapı Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde konumlanır. Burası konaklama açısından çeşitlilik sunan, ideal bir bölgedir. Büyükçekmece ve Beylikdüzü civarında ev rahatlığında konfor yaşatan çeşitli suit odalarda gönül rahatlığıyla konaklamanız mümkündür. 

FAQ

Avrasya Kapı Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?

Avrasya Kapı Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: 

Cep Telefonu: 0 212 867 14 14 – 0 532 111 08 97

Web Sitesi: www.reedtuyap.com.tr 

E-posta: [email protected]

Avrasya Kapı Fuarı Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?

Avrasya Kapı Fuarı tarihleri 11-14 Kasım günleri arasındadır. Ziyaret saatleri ise ilk üç gün (11-13 Kasım) boyunca 10.00-18.00 arasında yapılır. Son gün (14 Kasım) ise 10.00-17.00 arasında fuar merkezini ziyaret edebilirsiniz. 

Avrasya Kapı Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?

Avrasya Kapı Fuarı’nda protokol ve güvenlik kurallarına uyulması elzemdir. Mesafe kontrolü yapmanız, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nin girişindeki X-Ray cihazından geçmeniz ve opsiyon olarak maske takmanız gerekebilir. 

Fuar Detayı

11 Kasım 2023
14 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş
902128671100