AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı, dünya genelindeki liderleri bir araya getiren etkinliklerinden biridir. Her yıl binlerce katılımcı, trendleri ve en son teknolojileri keşfetmek için bir araya gelir. AYSAF, tasarımcılardan üreticilere kadar geniş bir yelpazedeki profesyonelleri bir araya getirerek sektörün gidişatını değerlendirir ve geleceğini belirler. AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı katılımcılarıysa yeni iş fırsatlarına kapı açar, iş birlikleri kurar ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eder.

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı kurumsal katılım ve ziyaret için kaçırılmaması gereken bir etkinliktir. Bu fuarı ziyaret etmek, sektörün önde gelen isimleriyle buluşma, son trendleri keşfetme ve iş bağlantıları kurma fırsatı sunar. Yenilikçi ürünler, tasarımlar ve üretim teknolojileriyle tanışarak işinizi geliştirmenize yardımcı olur. AYSAF, ayakkabı ve yan sanayi sektöründe öncü olmanız için ideal bir platform sunar.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

AYSAF, İstanbul fuar takvimi içindeki önemli bir etkinliktir ve bir dizi program sunar. Örneğin; fuar kapsamında ayakkabı tasarım etkinlikleri, katılımcılara yaratıcılıklarını sergileme fırsatı sağlar. Ayrıca sektörün mevcut durumunu ele almak için düzenlenen paneller, sektör profesyonellerine büyük bir bilgi kaynağı yaratır.

Ayakkabıcılık sektörünün liderleri tarafından verilen konuşmalar, katılımcılara sektörün geleceği hakkında önemli bilgiler sunar. Bunların yanı sıra düzenlenecek sergi, ziyaretçilerin ilham almasına olanak tanır. Herkesin ilgiyle katılım sağlayacağı karikatür çizimi ve 3D baskı etkinlikleriyse sektörün teknolojik gelişmelerini yakından takip etme şansı sunar. AYSAF, çeşitli etkinliklerle sektör profesyonelleri ve ilgili herkes için önemli bir buluşma noktasıdır.

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı katılımcıları, sektörün öncülerinden ve bu alana ilgi duyanlardan oluşur. Bu etkinliğe ayakkabı üreticileri, tasarımcılar, yan sanayi firmaları, perakendeciler ve sektör profesyonelleri yoğun ilgi gösterir. AYSAF’a ziyaretçi olarak katılanlar, sektördeki son gelişmeleri takip etmek ve iş bağlantıları kurmak için bu önemli etkinliği kaçırmazlar. Türkiye fuar takviminde önemli bir etkinlik olarak görülen bu fuar, ayakkabı ve yan sanayi sektörünün liderlerini bir araya getirir. 

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

AYSAF’ta katılımcı olmak ve stant kiralamak için fuarın resmî web sitesi üzerinden kayıt yaptırmanız gerekir. İnternet üzerinden doldurabileceğiniz formda aşağıdaki bilgiler size sorulacaktır:

 • Yetkili adı ve soyadı
 • Firma adı
 • E-posta
 • Web adresi
 • Ülke
 • Cep telefonu
 • Kiralamayı düşündüğünüz alan

Yukarıda sıralanan bilgileri kolaylıkla göndererek AYSAF’fa siz de yerinizi alabilir ve sektörün öncüsü olarak alanda bulunabilirsiniz. Fuarın sunduğu imkânları, yetkililerle görüşerek öğrenebilir ve firmanızın tanıtımı da bu şekilde yapabilirsiniz.

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı ziyaretçileri, online olarak bilgilerini yetkililere göndererek katılım sağlayabilirler. Bunun için adınız, soyadınız, firmanız ve görevinizi belirtmeniz ve iletişim bilgilerinizi girmeniz gerekir. Bunların yanı sıra hangi alanlarda faaliyet gösteren bir firmada olduğunuzu da işaretleyerek ziyaretçi kaydınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı’na Nasıl Gidilir?

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı’na ulaşım oldukça kolaydır. İstanbul Fuar Merkezi’ne gitmek için kendi aracınızı kullanıyorsanız E-5 Yolu üzerinden Atatürk Havalimanı istikametine yönelmeli ve tabelaları takip etmelisiniz. Toplu taşıma tercih ediyorsanız Aksaray – Atatürk Havalimanı metrosunu kullanarak İstanbul Fuar Merkezi durağına ulaşabilirsiniz. AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı yol tarifi, tercih edilen etkinlik alanı sayesinde oldukça rahat şekilde yapılabilir.

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı konaklama ihtiyacı için oldukça ideal bir bölgede organize edilir. Çevresinde birçok konaklama alanı olan bu bölgede dilediğiniz otelde rahatlıkla kalabilirsiniz. Ayrıca MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’ndan yardım alarak bu konaklama maliyetlerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
AYSAF Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
AYSAF, İstanbul Fuar Merkezi’nde 15-18 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenecektir. 15-17 Kasım 2023 tarihlerinde 10.00 - 18.00 arasında ziyarete açık olacak bu etkinliğin son gününde kapılar 16.00’da kapanacaktır. Salon 4-5-6-7-8’de düzenlenecek bu organizasyona belirtilen saatler arasında siz de katılım sağlayabilirsiniz.

Fuar Detayı

15 Kasım 2023
18 Kasım 2023
4 - 5 - 6 - 7 - 8

ORGANİZATÖRLER

Artkim Fuarcılık Tic. A.Ş.
2123240000