Beton 2023

Türkiye Hazır Beton Birliği ve TG EXPO işbirliğiyle düzenlenen Beton 2023 Hazır Beton Fuarı ve Kongresi, hazır beton, çimento, agrega ve inşaat sektörlerini bir araya getirme hedefini taşır. Hazır Beton Kongresi, 8-10 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleşecek; Beton 2023 Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı ise 8-11 Kasım 2023 tarihlerinde Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenir. Fuara destek verenler arasında Avrupa Hazır Beton Birliği, Ankara Sanayi Odası, Beton Sürdürülebilirlik Konseyi, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği gibi saygın kuruluşlar vardır. Türkiye fuar takvimi bağlamında ciddi önem arz eden Beton 2023 Fuarı’nı kaçırmayın. 

Hazır Beton Kongresi ve Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı beton santralleri, malzemeleri, kimyasalları, makinelerinin yanı sıra vinç, lastik ve akaryakıt ürünleri gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. Otomasyon sistemleri, kalıp sistemleri, transmikserler, kamyonlar, çekiciler, pompalar gibi ürünler de fuarda yerini alacaktır. Sektörün geleceği konuşulacak ve bu esnada yeni iş birlikleriyle kontakt kurma fırsatı edineceksiniz. En son çıkan teknolojiler hakkında derin bilgi edinirken öte yandan da küresel ve yerel iş profesyonelleriyle etkileşime geçerek ticaret hacminizi genişletme olanağı bulacaksınız. Sektör lideri şirketlerin konuşmacılarını dinleyebilecek ve hem üretici hem tedarikçi işletmelerle bağlantı kurabileceksiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

İstanbul fuar takvimi günlerinde ekstra değere sahip olan Beton 2023 kapsamında birçok ana başlıkta etkinlikler gerçekleştirilecektir. Betonda döngüsel ekonomi ve sürdürülebilirlik kapsamında yaşam döngüsü analizi, endüstriyel simbiyoz uygulamaları, düşük karbonlu ürünler gibi konular ele alınacaktır. Beton sektöründe endüstri 4.0 konusunda yapay zekâ, sensör teknolojileri, operasyonel verimlilik uygulamaları ve 3D yazdırılabilir beton uygulamaları tartışılacaktır. Aynı zamanda beton bileşenleri, bariyerler, geçirimli kaplamalar, nano malzemeler de seminerlerde incelenen konular arasında bulunur. Kendini onaran ve temizleyen yeni nesil hazır betonlar da sunumda yerini alacak olan konulardandır. Üretim süreçleri ve beton dürabilitesi üzerine başlıklar altında da çeşitli sektörel konular ele alınacaktır. 

BETON Fuarı Katılımcıları Kimlerdir?

Beton 2023 Fuarı’nın katılımcıları arasındaki bazı sektörler ve iş kolları şunlardır: 

  • Hazır Beton ve Agrega Üreticileri
  • Beton İşleme Ekipmanları Üreticileri ve İhracatçıları
  • İş Makineleri Üreticileri ve İhracatçıları
  • İnşaat Makineleri (Beton) Üreticileri ve İhracatçıları
  • Yük Taşıyıcı ve Kamyon Üreticileri ve İhracatçıları
  • Yol Makinesi Bayileri ve Servisleri
  • Belediyeler için Özel Araç Üreticileri ve İhracatçıları
  • Vinç ve Yük Kaldırma Makinesi Üreticileri ve İhracatçıları
  • İstifleme ve Elleçleme Makinesi Üreticileri ve İhracatçıları
  • Asfalt ve Beton Plenti Üreticileri ve İhracatçıları

Aynı zamanda çeşitli medya kuruluşları ve basın da fuarda yerini alacaktır. 

BETON Fuarına Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

İstanbul Beton Fuarı’nda katılımcı olmak için yapmanız gerekenler basittir. Öncelikle bir ön-kayıt formunu doldurmanız gerekir. Ön-kayıt formuna en altta yer alan “katılımcı olmak istiyorum” butonundan ulaşabilirsiniz. 

Hazır Beton Kongresi ve Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Hazır Beton Kongresi ve Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’na katılım göstermek için online bilet temin etmeniz gerekir. Ücretsiz şekilde ayırtılabilen online bilet için aşağıda yer alan “Ziyaretçi Olmak İstiyorum” butonuna tıklamanız yeterlidir.

BETON Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Atatürk Havalimanı’nda indiyseniz Yeşilköy’e gitmek için İETT’nin 96T numarasını taşıyan otobüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Metro ile ulaşım sağlama olanağınız mevcutsa Aksaray-Havalimanı metro hattına binebilirsiniz. Aynı zamanda Şirinevler ya da Zeytinburnu metrobüs duraklarından da ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracınızla geliyorsanız E5, TEM ve Sahil Yolu istikâmetlerini kullanabilirsiniz. Deniz otobüsüyle de Kadıköy ve Bostancı’dan ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Diğer bir merkez olan İstanbul Lütfi Kırdar’a gitmek içinse M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattını kullanabilir veya Osmanbey ile Taksim durağından ulaşım sağlayabilirsiniz. F1 Taksim – Kabataş füniküler hattına binerek de kısa süre içinde bölgeye gelebilirsiniz. Metrobüs ile ulaşımı düşünüyorsanız 34A ve 34AS numaralı toplu taşımaları tercih edebilir, Zincirlikuyu-Söğütlüçeşme veya Zincirlikuyu-Avcılar güzergâhlarında olanlara binebilirsiniz.

Hazır Beton Kongresi ve Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

İstanbul Fuar Merkezi, çevresi konaklama seçeneği açısından yoğun bir bölgedir. 7/24 oda hizmeti ve konfor sağlayan civar otellerde konaklayabilirsiniz. Aynı zamanda özellikle ekibinizle birlikte katılımcı olarak fuarda yer alacaksanız iş otellerini de tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümlerini tercih ederek konaklama, muhasebe, faturalandırma, bütçe kontrolü gibi konuları kolay kılabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

BETON Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?

Beton Fuarı ve Kongresi’nin iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: 

Adres: Eğitim, Ertogay İş Mrk. No: 9/27, 34722 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Telefon: +902163384525

E-Posta: [email protected]

BETON Fuarı Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?

Hazır Beton Fuarı ve Kongresi, 8-11 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilir. 

Hazır Beton Kongresi ve Hazır Beton, Çimento, Agrega, İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?

Avrasya Kapı Fuarı’nda, protokol ve güvenlik kurallarına tam uyum büyük bir öneme sahiptir. Bu kapsamda mesafe kontrolü sağlamanız ve maske takmanız gerekebilir.

Fuar Detayı

8 Kasım 2023
10 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş.
902163384525