Clean Eurasia EXPO 2023

Clean Eurasia EXPO, 8-10 Kasım tarihleri arasında Yenikapı Mimar Kadir Topbaş Gösteri Merkezi’nde yeniden kapılarını ziyaretçilerini karşılamak için hazır. Dev ticaret platformunda geçtiğimiz sene 5 farklı ülkeden 70’i aşkın firma yer almıştı. 48 farklı ülkeden 3500’ü aşkın temizlik sektörü profesyoneli de ziyaretçi olarak etkinlikte yer aldı. İstanbul Clean Eurasia EXPO’da güncel ve yenilikçi temizlik ve hijyen teknolojileri tanıtılır. Aynı zamanda temizlik ekipman ve malzemeleri de etkinlikler kapsamında katılımcılar ve ziyaretçilerle buluşturulur. 

Clean Eurasia EXPO Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Cleaneurasia EXPO, Alibaba ve Unilever gibi dev firmalar tarafından yorumlanan bir fuardır. Söz konusu fuar 2022 yılında 68’den fazla katılımcı 3 bin küsür ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. KOSGEB, TRFMA ve TOBB tarafından desteklenen fuarda temizlik sektörünün önde gelen markaları en güncel teknolojilerle katılım sağlar. Türkiye’de yaklaşık 10 Milyar Euro’luk bir hacme sahip olan temizlik sektör, dünya genelindeki gelişmelere paralel olarak hızla genişler. Bu noktada Cleaneurasia EXPO, katılımcılarına, ayrıca ziyaretçilerine yeni kapılar açar ve ufuklar kazandırır. Fuara katılım göstererek sektör profesyonelleri ve temizlik kolunun önde gelen firma katılımcılarıyla bir araya gelebilirsiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

İstanbul fuar takvimi kapsamında önemli yere sahip olan Clean Eurasia EXPO 2023’te çeşitli etkinliklerin gerçekleştirilmesi planlanır. Bu etkinlikler arasında B2B görüşmeleri, konferanslar, seminerler, pazarlama iletişim etkileşimleri ve inovasyon çalışmaları yer alır. 

Avrasya Temizlik Fuarı Katılımcıları Kimlerdir?

Avrasya Temizlik Fuarı’na pek çok farklı grup ve temizlik iş kolundan firma katılım gösterir. Katılımcı profilleri genel hatlarıyla aşağıdaki gibidir: 

  • Profesyonel temizlik üreticileri
  • Basınçlı temizlik malzemeleri
  • Temizlik servisi firmaları
  • Halı yıkama tesis ekipman üretici ve tedarikçileri
  • Kuru temizleme tesis ekipman üretici ve tedarikçileri
  • Oto yıkama tesis ekipman üretici ve tedarikçileri
  • Temizlik kağıdı üreticileri 
  • Buharlı temizlik sistemleri ve ekipmanları üretici ve tedarikçileri 
  • Çamaşırhane tesis ekipman üretici ve tedarikçileri 

Aynı zamanda basın mensupları da fuarda yer alır. Çeşitli gazete ve dijital yayın kuruluşları organizasyona katılım gösterir. 

Clean Eurasia Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Clean Eurasia EXPO Fuarı’nda katılımcı olmanız için tek yapmanız gereken bir stant ayırmanızdır. Stant rezervasyon işlemi için tek tıkla aşağıdaki butondan ilgili sayfaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Clean Eurasia Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Türkiye fuar takviminin gözdelerinden olan Clean Eurasia EXPO Fuarı’na katılım göstermek için online davetiye isimli bir bilgi verme formunu doldurmanız gereklidir. İlgili forma aşağıda yer alan butonlardan ulaşabilirsiniz. 

Clean Eurasia Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Clean Eurasia Fuarı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde yapılır. Burası Yenikapı Etkinlik Alanı’nda konumlanır. İstanbul’un Fatih ilçesinde ve Kennedy Caddesi’nde yer alır. Avrasya Gösteri Merkezi Yenikapı durağına çok yakın olduğu için bu duraktan geçen toplu taşıma seçenekleri değerlendirilebilir. Bu doğrultuda otobüs, metro, minibüs, dolmuş hatlarını tercih edebilirsiniz. Marmaraya binebilir, metro olarak M1A ve M2 hatlarını kullanabilir, Taksim-Yeşilköy minibüs güzergâhını değerlendirebilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan ulaşım sağlayacaksanız HAVAİST servisi ile ortalama 1 saatlik yolculukla Yenikapı Sahiline gelebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda iniş yapacaksanız da Havaş servisi ile Taksim metrosuna aktarma yaparak bu lokasyona varabilirsiniz. 

Clean Eurasia EXPO 2023 Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Cleaneurasia EXPO’nun gerçekleştirileceği yer Fatih Yenikapı’da bulunur. Fatih, misafirlerine zengin ve çeşitli konaklama seçenekleri sunan bir ilçedir. İstanbul’un bu kadim ilçesinde süit odalarda kalabilir, geniş seçenekli ya da mütevazı konaklamaları tercih edebilirsiniz. Bu noktada şirket çalışanlarınızın seyahatlerinin kontrolü, kolay muhasebeleştirme, faturalandırma ve bütçe çalışmasını MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu ile yapabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Clean Eurasia Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?

Clean Eurasia iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: 

E-posta: [email protected] 

Telefon: +90 538 889 39 68 (WhatsApp açık) 

Clean Eurasia EXPO 2023 Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?

Clean Eurasia EXPO, 8-10 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilir. Ziyaretçi saatleri her gün için 10.00 ile 18.00 arası olacak. 

Clean Eurasia Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?

Avrasya Cam Fuarı süresince bazı prosedürlere uyma gerekliliği olabilir. Giriş ve çıkışlarda kontrollerin zorunlu olabileceği ve Covid-19 tedbirleri kapsamında maske takmanın rica edilebileceği dikkate alınmalıdır.

ORGANİZATÖRLER

OTF EXPO
905388893968