Logitrans Fuarı 2023

Logitrans Fuarı, yenilikçi lojistik çözümleri sunmayı hedefleyen, geniş çaplı ve küresel amaçlara sahip profesyonel bir platformdur. Kuzey Afrika, Orta Doğu, Uzak Doğu ve Avrupa ülkelerinin lojistik ve taşımacılık organizasyonunu yürüten oyuncuların buluşma noktasıdır. Dinamik ve pazar gelişmelerini yansıtan katılımcılarıyla 2023 Logitrans Fuarı, yeni iş fırsatları ve ağ genişletmeleri açısından nadide bir buluşma.

Logitrans Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Akdeniz’de Türkiye’nin lojistik ve taşımacılıkta bir cazibe merkezi olduğunu gözler önüne seren Logitrans Fuarı, sayısız kazanım edinmenizi sağlar. Söz konusu organizasyon, lojistik ve taşımacılık sektöründeki güncel gelişmeleri takip etmek için fırsat sunar. 23 ülkeden 171 firmanın katılımını deneyimlemenizin zeminini hazırlar. Katılımcıların %50’lik bir dilimi yurt dışı kaynaklıdır. Fuar her yıl 16 bini aşkın ziyaretçiyi ağırlar. Bilhassa Avrasya’da iş yapan bir firma veya ilgili bir ziyaretçiyseniz fuara mutlaka katılım göstermelisiniz. Yeni müşteri potansiyelleri ve iş ortaklıkları edineceğiniz bu pazar yeri ve ticaret forumuna kolaylıkla katılabilirsiniz.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Ulaştırma lojistiği gibi konularda konuşmalar gerçekleştirilecek. Yapay zekânın lojistik sektöründeki yeri, konumu ve geleceği hakkında sunum yapılacak. Rusya-Türkiye güzergâhlı lojistik aktarımlar konulardan biri olacak. Karadeniz bölgesinde taşımacılık konusu da ele alınacak. Tema ve başlıklar açısından zengin bir seminere sahiplik edecek olan fuarda etkinlik geçişlerinde çay ve sohbet araları verilecek.

Logitrans Fuarı Katılımcıları Kimlerdir?

Logitrans Fuarı katılımcıları oldukça çeşitlidir. Fuara karayolu ve havayolu taşımacılığı alanından sayısız firma iştirak ediyor. Liman işletmeciliği, nakliye firmaları ve telekomünikasyon şirketleri de fuarda yerlerini alıyorlar. Aynı zamanda tedarik zinciri yöneticileri, intralojistik kuruluşlar ve ticaret kuruluşlarının yanı sıra basın-yayın organları da yer alıyor.

Logitrans Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

İstanbul Logitrans Fuarı’na katılımcı olarak dâhil olmak için bir defalığına belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Ardından online olarak yerinizi ayırtabilirsiniz. Altta yer alan linke giderek ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

Logitrans Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

İstanbul fuar takviminde heyecan verici bir güne ayrılan Logitrans organizasyonuna kolaylıkla ziyaretçi olarak katılım sağlayabiliyorsunuz. Basit bir form doldurarak yerinizi anında ayırtabilirsiniz. En altta yer alan butondan sayfaya gidebilirsiniz.

Logitrans Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Logitrans Fuarı yol tarifi oldukça basit şekilde izah edilebilir. M4 ve M5 Metro ile Kadıköy-Tavşantepe hattını kullanabilirsiniz. Metroda Ayrılıkçeşmesi durağında inerek Marmaray’a aktarma yapmalısınız. Son olarak Yenikapı durağında indiğinizde istediğiniz lokasyona varmış olursunuz. Üsküdar-Çekmeköy metrosunu da tercih edebilirsiniz.
Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gelecekseniz E-3’e binebilir ve 4.Levent Metro durağında iniş sağlayabilirsiniz. Ardından Yenikapı-Hacıosman metro hattına aktarma yapmanız gerekir. Son olarak yine Yenikapı durağında inmelisiniz. Büyükçekmece ve Avcılar civarından geliyorsanız da metrobüsle ulaşım sağladıktan sonra Marmaray’a aktarma yapabilirsiniz. Esenler ya da Bayrampaşa yönünden gelecekseniz Yenikapı-Havalimanı metrosundan yararlanabilirsiniz.,

Logitrans Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Logitrans Fuarı çevresinde konaklama sağlamak için çeşitli seçenekler bulunur. Bu seçenekler arasında fuar alanına yakın otellerde konaklamak ve fuarın resmi konaklama işbirliği seçeneklerini değerlendirmek mevcuttur. Beğendiğiniz otel için online rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Konaklama ve fatura ödeme, bütçe kontrolü yapma gibi konularda büyük kolaylık sağlayan MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümleriyle bu doğrultudaki kaygılarınızı giderebilirsiniz. Türkiye fuar takviminde önemli yere sahip olan bu organizasyona kolaylıkla ulaşım sağlayabilir ve konforlu konaklama gerçekleştirebilirsiniz.

Logitrans Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Logitrans Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki şekildedir: Telefon: +90-212-2669158 E-Posta: [email protected] Adres: Biracılar Cad. No:10/1 Mecidiyeköy 34387 Şişli - İstanbul - Türkiye
Logitrans Fuarı Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Logitrans Fuarı tarihleri 15-17 Kasım günleri arasıdır. Ziyaret saatleri ise ilk gün 11.00 - 18.00 arasıdır. Sonraki iki gün ise 10.00 ve 18.00 arasında ziyaretlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Logitrans Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
Yenikapı Logitrans Fuarı’nda birtakım prosedürlere uymanız beklenebilir. Maske takılması ve çeşitli kontroller sizden rica edilebilir.

Fuar Detayı