Manisa Agriculture 2023

Manisa Agriculture Fuarı, Türkiye’de tarımsal üretimin önemli merkezlerinden biri olan Manisa’da 16 yıldır düzenlenen bir fuardır. Bu yıl toplamda 12 bin metrekare alan üzerinde ziyaretçileri ve katılımcı ağırlayacak olan fuarda; tarımsal mekanizasyondan seracılığa kadar tarımsal faaliyetlere yönelik oldukça geniş yelpazeli çalışmalar yer alır. Ayrıca hayvancılık faaliyetlerindeki gelişmeleri de içeren fuarda hayvansal üretim teknolojileri de ziyaretçilere tanıtılacak.        

Manisa Agriculture Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Manisa Agriculture Fuarı, tarım ve hayvancılık alanlarında gelişen teknolojileri yakından takip etmek için muhteşem bir fırsattır. Özellikle hayvancılık ve tarım alanlarında faaliyet gösteren girişimciler arasında yer alıyorsanız sektörel gelişmeleri fuar kapsamında yakından takip edebilirsiniz. Bunun dışında fuarı ziyaret etmeniz için belli başlı nedenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Türkiye’nin tarım ve hayvancılık alanında önde gelen firmaları ve temsilcileriyle buluşabilirsiniz.
 • Tarım ve hayvancılık sektörlerinde yatırım yapmak istiyorsanız, bu sektörlerde faaliyet gösteren yerli ve yabancı girişimcilerle bir araya gelebilirsiniz.
 • Fuar kapsamında düzenlenen eğitim seminerleri ile sektörel bilgi edinebilirsiniz.
 • Sunduğunuz ürün ya da hizmetleri sektörde öncü firmalara tanıtma fırsatı elde edebilirsiniz.
 • Tarımsal teknolojileri ve hayvancılıkla ilgili yeni gelişmeleri yakından keşfedebilirsiniz.
 • Hayvancılık ve tarım alanlarındaki Ar-Ge faaliyetlerini inceleyebilirsiniz.
 • Zirai faaliyetler, veteriner hizmetleri ve bu alanlarda yapılan bilimsel çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Manisa Agriculture Fuarı, bölgesel hayvancılık ve tarım faaliyetlerini keşfetmek açısından da oldukça önemli bir fuardır. Fuara katılım göstererek Manisa ve çevre illerin hayvancılık ve tarım faaliyetlerine katkısı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Manisa Agriculture Fuarı etkinliklerinin tamamı tarım ve hayvancılık sektörünü kapsayacak şekildedir. Doğrudan sektör kapsamında çalışmalarda bulunan firmalar ile ziyaretçilerin katılım gösterdiği fuarda gerçekleştirilen etkinliklerin tamamı, sektörün gelişimine katkıda bulunmaktır. Öte yandan katılımcıların sektörel gelişmelerden haberdar olmasını sağlamak, fuarın hedefleri arasında yer alır. Bu nedenle birçok farklı konuda sempozyum ve kongre düzenlenerek fuarın hedeflerini en iyi şekilde gerçekleştirmesi sağlanır. Türkiye’nin dört bir yanındaki etkinliklerden haberdar olmak için Türkiye fuar takvimini inceleyebilirsiniz.

Manisa Agriculture Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Manisa Agriculture Fuarı kurumsal katılım, çoğunlukla hayvancılık ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren firmaları içerir. Bununla birlikte ilgili alanlarda teknoloji üreten firmalar da fuarda yer alır. Manisa Agriculture Fuarı katılımcı olarak gerçekleştirecek firmaların sektörel dağılımı ve katılımcı profilleri şu şekildedir:

 • Hayvancılık alanında faaliyet gösteren firmalar,
 • Enerji sektöründe faaliyet gösteren firmalar,
 • Tarım sektöründe faaliyet gösteren firmalar ve bu alandaki iştirakleri,
 • Motorlu taşıt üreticileri ve geliştiricileri,
 • Beton ve yapı sektöründe faaliyet gösteren firmalar,
 • Mekatronik alanında Ar-Ge çalışmaları yapan firmalar,
 • Fidancılık sektöründe faaliyet gösteren firmalar,

Tüm bunlara ek olarak fuarda; tarım ve hayvancılık alanlarında ek hizmet sağlayan farklı sektörlerden firmalar da yerlerini alacak. 

Manisa Agriculture Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Manisa Agriculture Fuarı, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne fuar merkezinde düzenlenecek. Fuarda yer almak isteyen katılımcı firmaların, fuarın tanıtımı için açılan resmi web sitesini ziyaret ederek başvuruda bulunmaları mümkündür. Katılım için fuarın resmi web adresinin yönlendirdiği formun doldurulması ve gerekli bilgilerin girilerek fuar yetkililerine dijital ortam üzerinden iletilmesi yeterlidir. 

Manisa Agriculture Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Manisa Agriculture Fuarı, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne fuar merkezinde düzenlenecek. Fuarda yer almak isteyen katılımcı firmaların, fuarın tanıtımı için açılan resmi web sitesini ziyaret ederek başvuruda bulunmaları mümkündür. Katılım için fuarın resmi web adresinin yönlendirdiği formun doldurulması ve gerekli bilgilerin girilerek fuar yetkililerine dijital ortam üzerinden iletilmesi yeterlidir. 

Manisa Agriculture Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Manisa Agriculture Fuarı, ulaşım açısından oldukça basit bir lokasyondadır. Dolayısıyla Türkiye’nin dört bir yanından Manisa Agriculture Fuarı’na ziyaretçilerin kolaylıkla katılım sağlaması mümkündür. İzmir Adnan Menderese Havalimanı’na 50 km, Manisa Şehirlerarası Otogar’a 2 km mesafede konumlanan fuar, Manisa Agriculture Fuarı yol tarifi ile kolaylıkla ulaşılabilir bir lokasyondadır. 

Manisa Agriculture Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Manisa Agriculture Fuarı konaklama için tercih edebileceğiniz birçok alternatif tesis mevcuttur. Manisa şehir merkezi ve çevre semtlerin yanı sıra fuara katılım sürecinde İzmir’in konaklama tesislerinden faydalanmak da mümkündür. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformuyla Manisa’ya yönelik yapacağınız ziyaretlerde 2-5 kasım tarihleri arasında otel rezervasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
Manisa Agriculture Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Manisa Agriculture Fuarı, 0 (236) 237 27 72 numaralı telefon üzerinden ulaşılabilir. Manisa Agriculture Fuarı iletişim kanallarından yetkilere ulaşabilirsiniz.
Manisa Agriculture Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Fuar 2-5 Kasım 2023 tarihleri arasında 09.00-12.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlar. Olası herhangi bir saat veya tarih değişikliğini Manisa fuar takviminden ulaşabilirsiniz.
Manisa Agriculture Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
Manisa Agriculture Fuarı için hazırlanan alanın tüm güvenlik ve sağlık tedbirleri önceden alınır. Bu bağlamda bölgede yönlendirme yapan yetkililerin uyarılarını dikkate almak ve genel fuar kurallarına uymak zorunludur. Bunun yanı sıra fuar kapsamında belirtilen güvenlik ve sağlık kurallarına uyulması, fuarın sorunsuz bir şekilde tamamlanması adına son derece önemlidir.

Fuar Detayı

2 Kasım 2023
5 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

SNS Fuarcılık
2324650889