NADMEX 2023

NADMEX; olası felaketleri önlenme süreci, afet yönetimi, ilkyardım, kurtarma girişimleri ve hayati müdahaleler konularına ilişkin bir fuardır. Sel, çığ, deprem, yangın, heyelan, salgın hastalık gibi acil müdahale ve tedbir gerektiren doğal afetlere ilişkin bilinç kazanılmasını hedefler. Aynı zamanda bu konudaki güncel yaklaşımları ve uygulamaları da fuar platformuna taşır. DEGÜDER, İMSAD, Y.D.D.M.D. gibi yapı ve deprem alanında saygın kuruluşlar tarafından desteklenen fuar her yıl pek çok katılımcıyı bir araya getiriyor. Katılımcıları bir araya getirmekle kalmıyor, birçok ziyaretçiyi de bünyesinde ağırlıyor. 

NADMEX Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

İstanbul fuar takviminde bulunan ve her sene birçok ziyaretçi çeken NADMEX’in bu sene de dolu dolu geçmesi bekleniyor. Afet yönetimi zirvesinin gerçekleştirileceği fuar, alanında uzman olan profesyonel çalışma arkadaşlarını ve yöneticileri aynı çatı altında buluşturuyor. Afet önleme, tedbir, etki azaltma ve müdahale yöntemleri birer birer işleniyor. Doğal afet krizleri sırasında kesintisiz ve istikrarlı tedarik zincirlerine ilişkin prosedürler ve gerek psikolojik gerek tıbbi iyileştirme metodolojileri de fuarda masaya yatırılıyor. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Fuarda afet lojistiği, erken uyarı sistemleri, iklim değişikliği, salgınlar, gıda güvenliği gibi halk sağlığını yakından ilgilendiren önemli konular işleniyor. Aynı zamanda biyolojik, radyolojik ve nükleer tehditler gibi toplumun büyük kesimini ilgilendirebilecek çok tehlikeli senaryolar da konu ediniliyor. Fuar boyunca orman yangınları, taşkınlar, çığlar, seller, depremler konu edinilirken ziyaretçilere bu felaketlere karşın edinilmesi gereken ‘afetlere dirençli toplum’ mantalitesinin kazandırılması amaçlanıyor. Bu zengin konulu fuarın açılış konuşmasını belediye başkanı, dernekler, İçişleri Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Daire Başkanlıkları yapacaklar. Açılış konuşmasını takip eden konferanslarda Prof Dr. Şükrü Ersoy, Yoshinori Moriwaki, İkram Çelik, Goran Balgojevic gibi değerli birçok isim metinlerini takdim edecekler. 

NADMEX Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

NADMEX Fuarı’nın katılımcıları arasında tsunami erken uyarı sistemi, bina güçlendirme, telekomünikasyon, sismik ölçüm gibi konu ve mekanizmalar üzerine çalışan şirketler yer alıyor. Jeneratör, batarya ve şarj üreticileri ile distribütörleri de katılım listesinde yer alan diğer meslek kollarındandır. Basın kuruluşları ve sektörel medya da fuarda yer alıyor. 

NADMEX Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

NADMEX Fuarı kurumsal katılım için form doldurmanızı şart koşar. İlgili forma sayfanın altında yer alan ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonundan ulaşabilirsiniz. 

NADMEX Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Türkiye fuar takviminde ayrıcalıklı olan NADMEX, akın akın ziyaretçi çeken bir organizasyondur. NADMEX Fuarı ziyaretçisi olarak fuara katılabilmeniz için online bilet temin etmelisiniz. Formu doldururken ülke, şehir, isim-soyisim, mail adresi ve firma adı gibi bilgileri girmeniz gerekiyor. Çevrimiçi rezervasyon anlamına gelecek olan bileti yine sayfanın en altında bulunan ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak temin edebilirsiniz. 

NADMEX Fuarı’na Nasıl Gidilir?

NADMEX Fuarı yol tarifi kısa bir anlatımla anlaşılabilir kolaylıktadır. Fuarın düzenlendiği İstanbul Kongre Merkezi’ne M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattı kullanılarak Osmanbey veya Taksim durağından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Osmanbey ve Taksim metro istasyonları, İstanbul Kongre Merkezi’ne 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Taksim durağından İstanbul Kongre Merkezi’ne ulaşım için F1 Taksim-Kabataş füniküler hattını da tercih edebilirsiniz. Mecidiyeköy durağından metro ya da otobüs aktarması yaparak İstanbul Kongre Merkezi’ne kolayca ulaşabilirsiniz.

Otobüs, fuara ulaşmanızı sağlayacak diğer bir yoldur. Taksim, Eminönü ve Mecidiyeköy gibi göbek noktalardan Harbiye’ye doğrudan ulaşım sağlayan otobüsler bulunur. TRT İstanbul Radyosu otobüs durağı, İstanbul Kongre Merkezi’ne ortalama 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Metro, metrobüs ve otobüs seçeneklerine alternatif olarak dolmuşları da tercih edebilirsiniz. 

NADMEX Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

NADMEX konaklama açısından zengin bir yerde düzenlenir. İstanbul’un Kadıköy ilçesi, konaklama bakımından geniş bir repertuar sunar. Kadıköy ve civarında yer alan çeşitli otellerde, pansiyonlarda, suit odalarda konfor içinde kalabilirsiniz. Genellikle mutfak ve oturma alanı sunarak ev rahatlığı yaşatmayı hedefleyen apart dairelerde konaklamanız da mümkündür. Konaklamanın yanında gerek muhasebe gerek bütçe kontrolü açısından sağlıklı ve zahmetsiz bir süreç için MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu sizin yanınızdadır. Platformu tercih ederek seyahat boyunca zihnen daha konforlu olur ve avantajlı çıkarsınız. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
NADMEX Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
NADMEX Fuarı’nın iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Satış ve pazarlama departmanı çalışanlarının telefon numaralarına ise şu linke giderek ulaşım sağlayabilirsiniz: https://afetyonetimifuarivezirvesi.com/iletisim/ Telefon: +90 216 338 45 25 444 EXPO(3976) +90 216 338 45 24 Adres: Eğitim Mahallesi, Poyraz Sokak, Ertogay İş Merkezi Kat: 9 Daire: 27 Kadıköy İstanbul / Türkiye E-Posta: [email protected]
NADMEX Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
23-24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Perşembe ile Cuma günü düzenlenen fuarın açılış saati 11:00 iken, etkinliklerin sona erdiği vakit 18:00 olarak belirleniyor.

Fuar Detayı

23 Kasım 2023
25 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

TG Expo Fuarcılık
2163384525