Peyzaj İstanbul Fuarı 2023

Peyzaj İstanbul Fuarı, bölgesel ve küresel gelişmelerin yakından takip edileceği bir platformdur. Fuarda peyzaj, fidanlık, çiçekçilik, bitki yetiştiriciliği, bahçecilik, petrol ofisciliği gibi iş kolları kapsamında ürün ve hizmetler sergilenir. Süs bitkileri odaklı olan fuar, toprak ve bitki ile ilgili birçok konuyu konseptine dâhil ediyor. 

Peyzaj İstanbul Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Peyzaj İstanbul Fuarı’nda yer alan katılımcı firmalar titizlikle seçilir. Etkinliklerde büyüklüğe değil verimliliğe önem verilir. Sektörel açıdan en tutarlı ve uygun fuarın düzenlenmesi hedeflenir. Yepyeni ve kaliteli ürünler fuarda sergilenir. Peyzaj ve Süs Bitkileri sektörlerinde üretim yapan veya hizmet sağlayan ziyaretçiler ‘Sergilenecek Ürün ve Hizmet Grupları’ tarafından karşılanır. Fuarı ziyaret ederek süs bitkileri, peyzaj ve bahçe tasarım konularında lider firmaların temsilcileriyle bir araya gelebilirsiniz. Bu sayede yeni bağlantılar oluşturabilir ve çeşitli iş ilişkisi kazanımları elde edebilirsiniz.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

İstanbul fuar takviminde dört gözle beklenen organizasyonun etkinlik takviminde birçok konunun işlendiği görülür. Bu konular arasında peyzaj, bahçe düzenleme, çim, çiçek, suda yetişen bitkiler, dekorasyon, ağaçlar, doğal taşlar, havuz ve göletler gibi konular yer alır. Ayrıca yetiştirme ortamları ve bitki koruyucu ürünler de fuar etkinliklerinde ve konferanslarında önemli bir yer tutar. Dikey bahçe sistemleri, doğal taşlar ve aydınlatma mekanizmaları da fuar kapsamında işlenecek olan konular arasındadır. 

Peyzaj İstanbul Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Peyzaj İstanbul Fuarı’nın katılımcıları arasında sayısız firma bulunur. Fuarın yurtdışı alım heyetlerinde peyzaj mimarları ile uygulamalacıları, toptancılar, ithalatçılar, fidanlıklar, bahçe merkezleri satın alıcıları bulunur. Yurt içi katılımcılar ise son derece çeşitlidir. Alışveriş merkezleri, bahçe lokasyonları, aracı satış firmaları, çiçekçilik şirketleri ve bitki yetiştiricileri katılımcı profilini oluşturur. Kamu işletmeleri, inşaat şirketleri, bitki ve çiçek toptancıları ile ithalat-ihracat firmaları da fuarda yerini alan iş kolları arasındadır. Otel ve tesis yönetimleri, spor alanları, proje ofisleri, yerel yönetimler, belediyeler, üretim girdileri tedarikçileri, zincir mağaza ve marketler de fuarda bulunan profiller arasındadır. Sektörel medya ve basın kuruluşları da fuarda yerini alır. 

Peyzaj İstanbul Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Türkiye fuar takviminde nitelikli ve profesyonel bir organizasyonun tarihine yaklaşılıyor. Peyzaj İstanbul Fuarı’na kurumsal katılım göstermek için önce koşullar sayfasında belirlenen kriterleri incelemelisiniz. Katılım için stant talep formunu doldurmanız gerekiyor. İlgili forma aşağıda yer alan ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Peyzaj İstanbul Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Peyzaj İstanbul Fuarı ziyaretçilerini belirli saatlerde ağırlıyor. Ücret ödemeden fuarda bulunmak istiyorsanız ziyaretçi kayıt formunu eksiksiz doldurmalısınız. Bu forma aşağıda yer alan ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Peyzaj İstanbul Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Peyzaj İstanbul Fuarı yol tarifi oldukça basittir. Metrobüs ulaşımı şehir içi en uygun seçenektir. 34 A metrobüs hattıyla Şirinevler durağında inip Havalimanı metrosuna aktarma yapmalısınız. Ardından Dünya Ticaret Merkezi / İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inebilirsiniz. 

Ulaşımı metro ile sağlamak istiyorsanız Aksaray – Havalimanı metro hattını tercih edebilirsiniz. Otobüs ile gelmeyi düşünüyorsanız İETT’nin 96 T hat nolu otobüslerini tercih edebilirsiniz. Deniz otobüsü de diğer seçenektir. Yalova, Kadıköy ya da Bostancı’da yaşıyorsanız deniz otobüsünü tercih edebilir ve Bakırköy’de inebilirsiniz. Özel aracınızla bölgeye ulaşım sağlayacaksanız E5, TEM ve Sahil Yolu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Peyzaj İstanbul Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Peyzaj İstanbul Fuarı konaklama açısından zengindir, çünkü organizasyonun düzenlendiği alanın çevresi işlek ve merkezîdir. Çevrede yer alan iş otellerinde konaklayabilir ya da daha mütevazı işletmeleri tercih edebilirsiniz. Bu doğrultuda, kafa karışıklığını gideren ve sizlere kurumsal seyahat anlamında belirgin avantajlar sunan MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümlerinden yararlanabilirsiniz. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
Peyzaj İstanbul Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Peyzaj İstanbul Fuarı iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Merkez Ofis: Birlik Mah. 455. Sok. Ankara Konakları No: 11 / 1 Çankaya - Ankara Telefon: +90 (312) 495 95 91 E-Posta: [email protected] Birleşik Krallık Temsilcilik Mr. Andrew FURNESS E-Posta: [email protected] +44 7799 346830
Peyzaj İstanbul Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Peyzaj İstanbul Fuarı 16-17 Kasım tarihleri arasında 10.30 ile 18.00 arasında ziyarete açık olacak. 18 Kasım Cumartesi günü ise fuar, 10.30 ile 17.30 arasında ziyaretçi kabul edecek.

Fuar Detayı

16 Kasım 2023
18 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Athena Fuarcılık
3124959591