PIKTECH 2023

TOBB (Türkiye Odalar Borsalar Birliği) denetiminde düzenlenen PIKTECH Fuarı, tekstil ve kumaş ürünleri ve işleme uygulamalarını aynı zeminde sunmayı hedefliyor. Platformda çeşitli materyallerden üretilen iplik, örgü, dantel ve kumaş ürünlerine ek olarak üretici makineler de yer alıyor. Her yıl düzenli olarak Denizli’de organize edilen fuara sayısız katılımcı katılıyor ve pek çok ziyaretçi akın ediyor.

PIKTECH Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

PIKTECH Fuarı, sektörde aktif olarak etkinlik gösteren ithalatçı, tedarikçi ve üretici firmalarla bir araya gelmenizi sağlayan bir zemindir. Organizasyona katılarak pek çok kazanım elde etmeniz mümkündür. Fuar süresince müşteri ilişkilerini, hacmini, potansiyelini artırabilecek ve bayi ağınızı kuvvetlendirme olanağı bulacaksınız. En güncel sektörel teknolojileri yerinde keşfetme fırsatını değerlendirebilmek için Türkiye fuar takviminden etkinliğin zamanını öğrenebilirsiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

PIKTECH organizasyonunda pamuk, iplik ve diğer birtakım tekstil kategorilerinden elde edilen hammaddeler ve yarı mamul ürünlerden başlayarak endüstrinin ürünleri tanıtılıyor. Aynı zamanda ürünlerin hizmetleri ve tedarik süreçleri hakkında da çeşitli sunumlar gerçekleştiriliyor, paneller düzenleniyor. 

PIKTECH Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

PIKTECH Fuarı katılımcıları çok yönlü meslek gruplarından seçilir. Pamuk, elastan, yün, viskon, akrilik, polyester, polipropilen, polyamid, keten, rejenere, metalik malzemeli iplik üreticileri ve tedarikçileri yer alır. El örgü, naylon, nakış, dikiş, tekstüre ipliklerin ithalatçıları, üreticileri ve tedarikçileri de bulunur. Katılımcı profillerinden biri de kumaş üreticileri ve sağlayıcılarıdır. Profil listesinde baskılı, fonksiyonel, keten, ipek, polyester, denim kumaşın yanı sıra suni deri, taklit kürk, dantel ve astar sağlayıcı ve üreticileri de bulunur. Kemer, eldiven, şapka ve şal üreticileri, tedarikçileri, ithalatçıları ve sağlayıcıları da fuarın katılımcı firmaları arasında kendilerine yer bulur. PIKTECH fuarı kurumsal katılım açısından yoğun rağbet görür ve organizasyonda basın-yayın kuruluşları da bulunur. 

PIKTECH Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

PIKTECH Fuarı’na katılımcı olmak için bir form doldurmanız gerekiyor. Hakkınızda temel bilgilerin yer aldığı ve stand kiralamanızı sağlayacak ilgili forma ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonundan ulaşabilirsiniz. 

PIKTECH Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

PIKTECH Fuarı’na ziyaretçi olarak uğramak için online davetiye isimli bir form iletmelisiniz. İlgili formu içeren sayfaya aşağıda yer alan ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonundan gidebilirsiniz. 

PIKTECH Fuarı’na Nasıl Gidilir?

PIKTECH Fuarı yol tarifi oldukça kolay izah edilebilir. Denizli’ye otobüsle gitmek oldukça kolay bir seçenektir. Merkezefendi’den Denizli Otogarı’na otobüs biletleri satın alabilirsiniz. Denizli Otogarı, şehir merkezine yakın bir konumda bulunur ve şehir içi ulaşım seçenekleri de mevcuttur. Şehir merkezine 63 km uzaklıkta bulunan Denizli Çardak Havalimanı’nda iniş yaparak da fuar alanına ulaşabilirsiniz. 

PIKTECH Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

PIKTECH Fuarı konaklama açısından uygun bir konumdur. Fuar alanının civarında butik evler, pansiyonlar, oteller ve sezonluk kiralama gibi konaklama seçenekleri bulunur. Süreci daha basit ve konforlu kılmak için destek almanız da mümkündür. Bu noktada MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümlerinden yardım alabilir ve muhasebe, bütçe kontrolü, kurumsal seyahat konularında birçok zahmetten kurtulabilirsiniz. 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
PIKTECH Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
PIKTECH Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Adres: Çobançeşme Mah. Kandilli Sk. No:8/A Bahçelievler / İSTANBUL Telefon: 0 (212) 424 25 69 Faks: 0 (212) 424 25 69 E-Posta: [email protected]
PIKTECH Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
PIKTECH Fuarı 9-11 Kasım tarihleri arasında düzenleniyor. Sabahtan akşama kadar süren fuar hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine ufuk açıcı bir deneyim yaşatıyor. Detaylı bilgi için Denizli fuar takvimini de inceleyebilirsiniz.

Fuar Detayı

9 Kasım 2023
11 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Termin Fuarcılık
2124242569