Plast Eurasia İstanbul 2023

TÜYAP güvencesi ve PAGEV iş birliği ile düzenlenen Plast Eurasia İstanbul, Avrupa’daki en geniş kapsamlı plastik endüstrisi fuarlarından biridir. 2023’te 32. defa düzenlenecek olan fuarda pek çok ürün ve hizmet yer alıp sergileniyor. Platformda hammaddeler, kimyasallar, soğutma sistemleri, geri dönüşüm, ısı kontrol aygıtları, yan sanayi, makina ekipmanları, otomasyon ve kalıplar ile ilgili güncel teknolojiler bulunuyor. 

Plast Eurasia İstanbul Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Plast Eurasia İstanbul’u ziyaret etmenizi gerektiren birçok neden mevcuttur. Öncelikle söz konusu fuara 40’ı aşkın ülkeden 1.000’i geçkin firma ve firma temsilciliği katılır. Organizasyon süresince tüm bu firmalarla etkileşime geçebilirsiniz. Sektörel tüm gelişmeler, yenilikler ve trendleri anlayabilirsiniz. Nitelikli, profesyonel ve hacmi yüksek katılımcı profili sayesinde sektörün nabzını tutabilirsiniz. Plastik makineleri, donanımlar, sanayi ekipmanları, ısı ve sıcaklık kontrol cihazları gibi birçok alanda etkinlik gösteren firmaların fuardaki toplantılarına iştirak edebilirsiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Fuar kapsamında plastik enjeksiyon, termoform, flekso baskı, şişirme, poşet ve ekstrüder makinaları sergileniyor. Geri dönüşüm teknolojileri, hizmetleri, ekstrüderleri, makineleri de fuarda yer alan diğer unsurlar arasındadır. Fuar etkinliklerinde renklendirici, mürekkep, pigment, toz boya, kalsit, polipropilen, termoplastik, reçine ve PVC katkı malzemesi ürünleri de işleniyor. Stabilizatör, termokonvektör soğutma cihazları da 

Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nın katılımcıları farklı sektörlerde yer alıyor. Fuara katılım gösteren iş kolları ve alt sektörlerden bazıları şunlardır: 

 • Kalıp ve plastik sanayi
 • Kimya ve plastik hammadde üreticileri ve tedarikçileri
 • Ambalaj ve atık geri dönüşüm şirketleri
 • Plastik makine, ekipman ve donanım 
 • İplik ve polimer üreticileri
 • Mıknatıs sanayi
 • Mühendislik firmaları 

İstanbul fuar takviminde dört gözle beklenen organizasyonda başka firmalar ve tedarikçiler de bulunuyor. Yukarıdaki alanlara ek olarak plastik, sanayi, hammadde, kimya, ambalaj gibi sanayi iş kollarından ve birliklerinden daha birçok kuruluş fuarda yerini alıyor. Sektörel medya ve basın kuruluşları da fuarda bulunuyor. 

Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Plast Eurasia İstanbul Fuarı kurumsal katılım için web sitesini ziyaret etmelisiniz. Türkiye fuar takviminde ciddi öneme sahip bu organizasyonda katılımcı olmak için organizasyonun ilgili birimiyle iletişime geçmelisiniz. Bunun için aşağıda yer alan ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonuna tıklamalısınız. 

Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na ziyaretçi olarak katılım göstermek için online bilet alıp yerinizi rezerv etmelisiniz. Bunun için bu içeriğin aşağısında yer alan ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonuna tıklamanız gerekiyor. 

Plast Eurasia İstanbul Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Plast Eurasia İstanbul yol tarifi açısından kolayca izah edilebilecek bir konumda yer alır. Metrobüs ile fuar alanına ulaşmak istiyor ve Anadolu Yakası tarafından ulaşım sağlıyorsanız Söğütlüçeşme-Avcılar hattını tercih etmelisiniz. Akabinde Beylikdüzü hattına geçiş yapmalısınız. Avrupa Yakası civarından ulaşım sağlayacaksanız Zincirlikuyu – Beylikdüzü metrobüs güzergâhı sizin için uygundur. Kadıköy – Kartal, M2 Yenikapı – Hacıosman, 4. Levent – Taksim metrolarını kullanabilir ve Kabataş tramvayına binebilirsiniz. Marmaray tercihinde bulunuyorsanız Yenikapı durağında inip aktarma yapmanız gerekir. Havayolu ile ulaşım sağlayacaksanız Sabiha Gökçen Havalimanından E-10, E11 ve 16S otobüs hatlarından birini tercih ederek Uzunçayır durağında inmeli, ardından metrobüse aktarma yapmalısınız. İstanbul Havalimanında iniş yapacaksanız da Beylikdüzü – Tüyap Havaist seferlerini tercih edebilirsiniz. 

Plast Eurasia İstanbul Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Plast Eurasia İstanbul konaklama açısından zengin bir repertuar sunar. Bölgede yerel pansiyonlardan iş otellerine, lüks konaklama seçeneklerinden mütevazı apart dairelere birçok alternatif bulabilirsiniz. Ulaşım kolaylığına sahip ve kolayca rezervasyon yapabileceğiniz otellerde konaklayabilirsiniz. Bu noktada kurumsal seyahatinizi çokça kolaylaştıran MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu tarafından sunulan muhasebe, konaklama, bütçe kontrolü çözümlerinden yardım alabilirsiniz.

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Plast Eurasia İstanbul Fuarı’nın iletişim bilgileri şöyledir: Adres: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Cumhuriyet Mahallesi Eski Hadımköy Yolu Caddesi 9/1, 34500 Büyükçekmece - İSTANBUL Telefon: +90 (212) 867 11 00 Fax: 90(212) 886 93 92 Webwww.tuyap.com.tr E-Posta: [email protected]
Plast Eurasia İstanbul Fuarı Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Plast Eurasia İstanbul’un ziyaret günleri 22, 23, 24 ve 25 Kasım tarihleridir. Ziyaret saatleri ise 22, 23 ve 24 Kasım günleri için 10:00 - 19:00 arasıdır. Son gün olan 25 Kasım’da ise 10:00 - 18:00 saatleri arasında fuarı ziyaret edebilirsiniz.

Fuar Detayı

22 Kasım 2023
25 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Tüyap İstanbul
2128671100
www.tuyap.com.tr