Sakarya Agriculture & Livestock 2023

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı; tarım, hayvancılık, et ile süt ürünü işleme, sulama, gıda, mekanizasyon, yem, ekoloji, sera, gübre, botanik, bahçecilik gibi temalara sahip bir platformdur. Ekolojik ve organik tarımın yanı sıra ekip-biçme uygulamalarında otomasyona da ağırlık veren fuarda bu konularla ilgili ürün ve hizmetler boy gösterir. 

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Sakarya fuar takviminde önemli bir yere sahip olan Sakarya Agriculture & Livestock organizasyonu, pek çok kazanım sağlar. Sakarya ili bitkisel üretim ve fındık yetiştiriciliğinin kritik bir merkezidir. Küçükbaş ve büyükbaş süt hayvancılığında da önemli yer tutan il, birçok açıdan avantajlı konumdadır. 14.100 m² gibi devasa bir alanda düzenlenen fuar; ekoloji, tarım, hayvancılık, botanik, gıda işleme, hijyen gibi sayısız konuda kazanımlar sağlar ve yeni ufuklar açar. Bu noktada ilgili sektörde yer alan kişilerle de bağlantı kurma fırsatı verir. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı pek çok başlıkta etkinlik sunan bir zemindir. Fuarda tarımsal kimya ürünleri, toprak ölçüm sistemleri, fide ve fidancılık üzerine ürün ve sunumlar yer alır. Fuar kapsamında canlı sağlığı ve hijyenine ek olarak hayvan yetiştirmenin incelikleri hakkında kazanımlar da elde edilir. Tank ekipmanları, gıda işleme donanımları, traktörler, biçerdöverler, et karıştırma makinaları fuarda kendisine yer bulan unsurlar arasındadır. Aynı zamanda yem katkı maddeleri ve tarımsal mekanizasyon da ana başlıklar arasında bulunur. 

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı katılımcıları, toprak ile ilgili farklı ve pek çok firmayı aynı çatı altında buluşturur. Fuarın katılımcı profilinde bulunanlar arasında tarım teknolojileri alanında hizmet gösteren üreticiler ve sanayi firmaları yer alır. Dernekler, kooperatifler, birlikler ve odalar da fuarda boy gösterir. Fuarda aynı zamanda hayvan ticareti, sağlığı, yetiştiriciliği ve hem ekolojik hem organik tarım sektöründen isimler bulunur. Sera, tohum, bahçe gibi toprakla doğrudan ilişkili sektörel firmaların yanı sıra et ve süt işleme makineleri şirketleri de fuarda bulunanlar arasındadır. Zooteknik ve veterinerlik sağlayıcılarının yanı sıra basın odası da fuarda yer alan gruplardandır. Fuarda yer alan ekiplerden biri de basın, yayın ve sektörel medya kuruluşlarıdır. 

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı kurumsal katılım için form ister. Organizasyona katılımcı olarak gidebilmeniz için ön başvuru formunu doldurmalısınız. Bu forma aşağıda yer alan ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak anında ulaşabilirsiniz. 

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı’na ziyaretçi olarak katılmak için online davetiye temin etmeniz gerekiyor. İlgili davetiyenin bulunduğu sayfaya aşağıdaki ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonundan ulaşmanız mümkündür. 

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı yol tarifi kolayca yapılabilir. Özel aracınızla D100, Kuzey Marmara Otoyolu, Anadolu Otoyolu, O4 ve O7 yollarına bağlanarak Sakarya’ya varabilirsiniz. Otobüsle gelecekseniz Sakarya Otobüs Terminali’nden yarım saatlik bir araba mesafesiyle fuar alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçe içinde ulaşım sağlamak için 6:10’da hareket saatinin başladığı ve 00:15’e kadar sürdüğü dolmuşlara binebilirsiniz. 

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı konaklama açısından uygun fırsatlar barındırır. Sakarya ilçeleri ve köyleri, yerel pansiyonlar ve apartlar sunar. Fuarın gerçekleştirileceği Sakarya’nın Hendek ilçesi de konaklama açısından zengin bir deneyim vadeder. Burada muhtelif iş otellerinde, apartlarda, süit odalarda kalabilir ve geniş konaklama deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümleriyle tanışarak konaklama sürecinizi konforlu kılabilir, kurumsal seyahatinizi sağlıklı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Adres: Ankara Caddesi No:97 Bağcılar İşhanı Kat: 6 Bayraklı - İZMİR Telefon : +90 (232) 347 80 33 Faks: +90 (232) 347 80 53 E-Posta: [email protected]
Sakarya Agriculture & Livestock Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Sakarya Agriculture & Livestock Fuarı 09 - 12 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilir. Olası herhangi bir değişikliği Türkiye fuar takviminden öğrenebilirsiniz.

Fuar Detayı

9 Kasım 2023
12 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

GL Platform Fuarcılık
2323478033