Silmo İstanbul 2023

Optik alanındaki gelişmeler göz doktorlarından gözlük kullanıcılarına büyük bir insan grubunu ilgilendirir. Sektördeki yenilikleri takip etmek ve gelişen teknolojiyi yakalamak isteyenler fuarlardan yararlanabilir. Silmo İstanbul Fuarı, optik firmaları ile kullanıcıları bir araya getirir. 

Bu sene 10. kez düzenlenecek olan Silmo İstanbul Fuarı aynı zamanda dünyanın çeşitli yerlerinde de düzenlenir. Uluslararası bir niteliğe sahip olan bu fuar hem yerli hem yabancı katılımcılara ev sahipliği yapmasıyla öne çıkar. Görüş alanındaki en yeni teknolojileri ve iddialı gelişmeleri tanıtan Silmo İstanbul Fuarı ile networkünüzü genişletebilir, sektörden haberdar olabilirsiniz. 

Silmo İstanbul Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Optik ve oftalmolojik ürünler fuarı olarak da anılan Silmo İstanbul Fuarı, görüşle ilgili faaliyet gösteren her firmaya hitap eder. Kontakt lensler, gözlük yedek parçaları, ölçüm cihazları gibi göz sağlığıyla ilgili çeşitli alanlardan ziyaretçi çeken Silmo İstanbul Fuarı alanında dünyanın en büyük fuarları arasındadır. 

İstanbul fuar takvimi içerisinde en çok dikkat çeken etkinliklerden birisi olan Silmo İstanbul Fuarı değişik özellikleriyle ziyaretçilerin ilgisini toplar. Çeşitli ülkelerden önde gelen katılımcıları ile kapsamlı bir içeriğe sahip olan fuar etkinlikleriyle de dopdolu bir deneyim sunar. 10 yıllık deneyimiyle öne çıkan Silmo İstanbul Fuarı, bu sene ilk kez yapılacak etkinlikleriyle ziyaretçi ve katılımcılarının keyifli vakit geçirmesini sağlar. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Silmo İstanbul Fuarı, bu sene ilk kez ödül töreni düzenleyecek olmasıyla öne çıkar. Optik sektöründe teknoloji geliştiren firmaları, gözlük firmalarını, tasarımcıları ve sektörde yer alan diğer çok sayıda kişiyi bir araya getiren fuar bu sene ihtişamlı bir törenle ödül dağıtacaktır. Organizasyonda aynı zamanda Silmo Akademik adı altında bilgi verici etkinlikler ve workshoplar da vardır.

Silmo İstanbul Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Gözlük çerçevesi, camı alanlarında faaliyet gösteren firmalar, göz ölçümü yapan cihazları geliştirenler Silmo İstanbul Fuarı katılımcıları arasında büyük yer kaplar. Silmo İstanbul fuarı kurumsal katılım ile organizasyonda yer alan firmalar arasında kontak lens ve aksesuarları, gözlük kılıfları, saatler gibi ürünler üzerinde çalışanlar da bulunur. 

Silmo İstanbul Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Silmo İstanbul fuarı katılımcı başvurusu için organizasyon ile direkt iletişime geçebilirsiniz. Fuarın web sitesinde organizatörlerin veya fuarla alakalı diğer kişilerin iletişim bilgileri yer alır. Fuara katılım sağlamak için ilgili kişilere bu konuda ulaşabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Silmo İstanbul Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Silmo İstanbul Fuarı ziyaretçi girişine izin verir. Ziyaretçi olarak fuara katılmak için öncelikle fuarın web sitesinden ziyaretçi kartı çıkartmanız gerekir. Kişisel bilgilerinizi girerek ziyaretçi giriş kartınızı çıkartabilirsiniz. Fuar gününde ziyaretçi kartınız ile fuar alanına giriş sağlayabilir, fuardaki etkinliklerden yararlanabilirsiniz. 

Silmo İstanbul Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Silmo İstanbul Fuarı yol tarifi oldukça basittir. Toplu taşıma ya da kişisel araç ile fuara farklı şekillerde gidebilirsiniz. Hem İstanbul’da yaşayanlar hem de farklı şehirlerden gelenler için çeşitli ulaşım yolları mevcuttur. Seçenekler arasından sizin için en uygun olanı seçerek Silmo İstanbul Fuarı’na ulaşım sağlamanız mümkündür. 

Silmo İstanbul Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Silmo İstanbul Fuarı konaklama için çok sayıda seçenek bulunur. Ulaşım kolaylığı açısından etkinlik alanının hemen yakınındaki konaklama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çeşitli etkenleri göz önünde bulundurarak daha uzakta bir konaklama seçeneğine yönelmeniz durumunda da toplu taşıma gibi yollarla fuar alanına gidebilir, organizasyona katılım sağlayabilirsiniz. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu yardımıyla konaklama ve ulaşım planını kolaylıkla yapabilir, endişeden uzak biçimde fuarın tadını çıkarabilirsiniz.

Silmo İstanbul Fuarı organizasyon yönetimine telefon, e-posta, internet sitesi gibi araçlardan ulaşabilirsiniz. Silmo İstanbul Fuarı iletişim bilgileri şu şekilde sıralanabilir:

  • Telefon numarası: +90 (212) 660 24 66
  • Web sitesi: www.silmoistanbul.com
  • E-posta adresi: [email protected]

Bu bilgilere ek olarak fuarın internet sitesinde proje yönetmeni, iletişim koordinatörü gibi farklı unvanlara sahip organizatörlerin bilgileri de yer almaktadır. Dilerseniz sitede yer alan numara ve e-posta adreslerinden yararlanarak direkt olarak bu kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
Silmo İstanbul Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Silmo İstanbul Fuarı organizasyon yönetimine telefon, e-posta, internet sitesi gibi araçlardan ulaşabilirsiniz. Silmo İstanbul Fuarı iletişim bilgileri şu şekilde sıralanabilir: Telefon numarası: +90 (212) 660 24 66 Web sitesi: www.silmoistanbul.com E-posta adresi: [email protected] Bu bilgilere ek olarak fuarın internet sitesinde proje yönetmeni, iletişim koordinatörü gibi farklı unvanlara sahip organizatörlerin bilgileri de yer almaktadır. Dilerseniz sitede yer alan numara ve e-posta adreslerinden yararlanarak direkt olarak bu kişilerle iletişime geçebilirsiniz.
Silmo İstanbul Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Türkiye fuar takviminde bu sefer Silmo İstanbul Fuar tarihleri 23-26 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir. Fuarın ziyaret saatleri ise her gün 10.00–19.00 şeklinde duyurulmuştur. Bu tarih ve saatlerde fuara gerek katılımcı gerek ziyaretçi olarak girebilir, organizasyonun bir parçası olabilirsiniz.

Fuar Detayı

23 Kasım 2023
26 Kasım 2023
5-6-7

ORGANİZATÖRLER

24 SAAT FUARCILIK
2126602466