Start Beauty Çukurova Expo 2023

Start Beauty Çukurova Expo fuarı kozmetik, kişisel bakım gibi alanlarda önde gelen firmaları bir araya getirir. Yerli ve yabancı doktorlar, güzellik uzmanları gibi sektörde öne çıkanlarla firmaları buluşturacak olan Start Beauty Çukurova Expo, bölgesinde dikkat çeken fuarlar arasındadır. 5. kez düzenlenen bu fuar güzellik ve kozmetiğe dair her şeyi aynı çatı altında toplar. Benzeri etkinlikler için Çukurova fuar takvimine göz atabilirsiniz.

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Kozmetik ve kişisel bakım endüstrileri günden güne gelişir. Çok sayıda kişiye istihdam sağlayan bu sektörde yaşanan gelişmeleri takip etmek önemlidir. Alanda çalışanları ve sektörde araştırma-geliştirme alanında yer alanları birleştiren Start Beauty Çukurova Expo Fuarı herkes için mesleki gelişim ve çevre edinme fırsatı sunar.  

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Start Beauty Çukurova Expo fuarında herkesin ilgisini çekerken aynı zamanda sektördeki gelişmeleri sergileyecek etkinlikler vardır. Fuarda katılımcılar; uzmanların saç, makyaj yapma alanlarındakii becerilerini ortaya koymalarını ve yarıştırmalarını sağlayan gösteriler, sektörde faaliyet gösteren sosyal medya fenomenlerinin konuşmaları gibi etkinliklerle bilgi ve beceri seviyelerini yükseltebilir. 

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Bölgedeki en büyük fuarlardan birisi olan ve güzellik endüstrisinin yeniliklerini sergilemeyi hedefleyen Start Beauty Çukurova Expo Fuarı geniş bir katılımcı kitlesine sahiptir. Start Beauty Çukurova Expo Fuarı kurumsal katılım profilinde yer alanlar şu şekilde özetlenebilir:

 • Meslek odaları
 • Lazer firmaları
 • Saç ekim merkezleri 
 • Dermatologlar
 • Makine üreticileri
 • Kuaförler
 • Makyaj uzmanları

Yukarıda listelenenlere ek olarak güzellik merkezleri, zayıflama ürünleriyle ilgili firmalar, saç kaynak merkezleri gibi niceleri de Start Beauty Çukurova Expo Fuarı katılımcıları arasında yer alır. 

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Start Beauty Çukurova Expo fuarı katılımcıları arasında yer almak için organizasyonun internet sitesinde yer alan katılım formunu doldurmak gerekir. Formu adınız, soyadınız ve iletmek istediklerinizle doldurduktan sonra organizasyon sahibi sizinle iletişime geçer. Böylelikle Start Beauty Çukurova Expo katılım sürecini başlatmış olursunuz. 

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı ziyaretçi kabul eder. Start Beauty Çukurova Expo’ya ziyaretçiler yeni ürün ve markaları tanımak, ücretsiz cilt analizi gibi olanaklardan yararlanmak ve sağlıklı yaşam seminerleri gibi etkinliklerden faydalanmak için katılır. Fuarın internet sitesinde yer alan E-Davetiye sayesinde ziyaretçiler fuara katılım sağlayabilir.

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı ulaşım açısından farklı olanaklara sahiptir. Şehir dışından veya yurt dışından gelen ziyaretçiler Adana’ya vardıktan sonra çeşitli yolları izleyerek fuara katılabilir. Start Beauty Çukurova Expo Fuarı yol tarifi aldıktan sonra etkinliğe toplu taşıma ya da özel araç ile ulaşılabilir. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe direkt servis ya da belediye otobüsü gibi çeşitli araçlarla ulaşım sağlamak mümkündür.

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Start Beauty Çukurova Expo Fuarı çevresinde çeşitli konaklama seçenekleri mevcuttur. Otel, apart gibi konaklama seçenekleri arasından size uygun olanları seçebilirsiniz. Start Beauty Çukurova Expo Fuarı konaklama planlarınızı MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu kullanarak kolaylaştırabilirsiniz.  

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
Start Beauty Çukurova Expo Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Start Beauty Çukurova Expo Fuarı’na sosyal medya, elektronik posta, website ve telefon aracılığıyla ulaşılabilir. Start Beauty Çukurova Expo Fuarı iletişim bilgileri şu şekilde listelenebilir: Telefon numarası: (0322) 231 09 65 E-posta adresi: [email protected] Website: https://www.startfuar.com/fuar/5-start-beauty-cukurova-expo#first Instagram: https://www.instagram.com/startfuar/ Facebook: https://www.facebook.com/startfuar/ X: https://twitter.com/startfuar/ Linkedin: https://www.linkedin.com/startfuar/?_l=en_US Bu adreslerden yararlanarak Start Beauty Çukurova Expo organizatörleri ile iletişime geçebilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz.
Start Beauty Çukurova Expo Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Türkiye fuar takviminde dikkat çeken etkinliklerden birisi olan Start Beauty Çukurova Expo Fuar tarihleri 23-24-25-26 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir. Fuarın açılışının yapılacağı gün olan 23 Kasım tarihinde fuar kapılarını 14:00’da açacaktır. 24-25 Kasım tarihlerinde 10:30-20:30 arasında açık olan fuarın 26 Kasım Pazar gününde 10:30-19:30 arasında faaliyet göstermesi planlanmıştır.
Start Beauty Çukurova Expo Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
Start Beauty Çukurova Expo Fuarı esnasında katılımcıların güvenliğini sağlamak için konulan bazı kurallar vardır. Bu konularda yönlendirmeler fuar esnasında güvenlik görevlileri tarafından yapılabilir. Aynı zamanda fuar alanında etrafta yer alan tabelalar da katılımcıları sağlık ve güvenlik kuralları açısından yönlendirir. İyi bir fuar deneyimi için bu kuralları takip etmek son derece önemlidir.

Fuar Detayı

23 Kasım 2023
26 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Start Fuarcılık
3222310965