Travelexpo Ankara 2023

Turizm Türkiye açısından büyük önem taşıyan bir sektör olarak bilinir. Değişen koşullar ve ilerleyen teknoloji ile birlikte gelişen bu sektörde yenilikleri takip etmek kritiktir. Turizmin çeşitli türlerine yer veren ve sektörde çalışan geniş bir kitleye hitap eden Travelexpo Ankara Fuarı, turizm sektöründeki yenilikleri gözlemlemek için en uygun yerdir. 

Travelexpo Ankara Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Travelexpo Ankara Fuarı konuya ilgi duyanların mutlaka ziyaret etmesi gereken bir organizasyondur. Turizmcilerin ve sektörde yer almasa da bilgi almak isteyenlerin Travelexpo Ankara Fuarı’nı ziyaret etme sebepleri şu şekilde sıralanabilir: 

  • Kapsam: Travelexpo Ankara Fuarı turizm ile ilgili her şeye yer vermesiyle öne çıkıyor. Kamp turizminden kültür turizmine her türlü alanda katılımcılara ev sahipliği yapan fuar çok sayıda network kurma olanağına da sahiptir. 
  • Mekan: Ankara her ne kadar turizmde öne çıkan illerden birisi olmasa da siyasi ve bürokratik altyapısı fuar için ideal şehir olmasını sağlar. Aynı zamanda ulaşım kolaylığıyla da öne çıkan Ankara’da Travelexpo Fuarı ziyaretçileri zorluk çekmeden organizasyona ulaşabilir. 
  • Destekler: Türkiye’de turizm açısından son derece önemli olan bu fuar çok sayıda resmi kurum tarafından desteklenmektedir. Başta T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak üzere çeşitli kurumların fuara destek verdiği bilinir.

Bu unsurlara ek olarak fuardaki etkinlikler, fuarın ziyaretçi profili gibi etkenler kişilerin Travelexpo Ankara Fuarı katılımcıları arasında yer almalarını sağlar. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Fuar kapsamında turizm sektöründe yer alan firmaların network kurarak birbirleriyle anlaşma yapmalarına önayak olmayı hedefleyen etkinlikler yapılacaktır. Aynı zamanda turizm sektörünün gelişmesini ve canlanmasını hedefleyen fuarda bu sektör hakkında bilgi veren çeşitli seminer, panel gibi eğitici etkinlikler de yer alır. Türkiye fuar takvimi içerisinde dikkat çeken etkinliklerden birisi olan Travelexpo Ankara Fuarı çeşitli etkinlikleriyle hem ziyaretçiler hem katılımcılar açısından son derce verimlidir. 

Travelexpo Ankara Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Travelexpo Ankara Fuarı kurumsal katılım ve bireysel katılım olanakları sunar. Fuara turizm sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı firmalar, turizm çalışanları, yeme içme sektöründen firmalar gibi çeşitli kesimler katılır. 

Travelexpo Ankara Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Travelexpo Ankara Fuarı katılımcıları arasında yer almak için fuarın web sitesinden başvuru yapmanız gerekir. Talep ettiğiniz stant alanı, şirket hakkında bilgiler gibi alanları doldurarak kolaylıkla tamamlayabileceğiniz bu başvuru sonucunda Travelexpo Ankara Fuarı katılımcı firmaları arasında yer alabilir, şirketinizi tanıtma ve çevre edinme fırsatına kavuşabilirsiniz. 

Travelexpo Ankara Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Kültür turizmi, sağlık ve termal turizmi, kamp turizmi gibi ana başlıklarıyla dikkat çeken Travelexpo Ankara Fuarı’na ziyaretçiler direkt katılım sağlayabilir. Ziyaretçi kabul eden ve önden başvuru istemeyen etkinliğe dilediğiniz gibi katılabilirsiniz. 

Travelexpo Ankara Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Ulaşım kolaylığıyla öne çıkan Ankara’da düzenlenen fuara katılanlar ulaşım sıkıntısı çekmez. Oldukça basit olan Travelexpo Ankara Fuarı yol tarifi ile fuar alanını zorlanmadan bulabilirsiniz. Şehrin hemen hemen her tarafından toplu taşımayla ulaşılabilen fuar alanı son derece merkezi bir noktadadır. Travelexpo Ankara Fuarı’na ulaşımınızı daha da kolaylaştırmak istiyorsanız MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’ndan faydalanabilirsiniz. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Travelexpo Ankara Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Travelexpo Ankara Fuarı konaklama açısından çeşitli olanaklara sahiptir. Fuar organizasyonu iletişime geçenlere bu konuda destek sağlar. Ek olarak fuarın bulunduğu çevrede yer alan otel, pansiyon gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Travelexpo Ankara Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Travelexpo Ankara Fuarı ziyaretçi ve katılımcılar ile iletişim için e-mail ve telefon kullanır. Organizasyona ait e-posta adresi [email protected], telefon numarası ise +90 312 442 9002’dir. Ek olarak etkinlik firmasına ve etkinlik organizatörlerine Travelexpo Ankara Fuarı iletişim konusunda fuarın kendi web sitesi olan travelexpoankara.com adresinden ulaşılabilir.
Travelexpo Ankara Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Travelexpo Ankara Fuarı 16 Kasım tarihinde başlar ve dört gün sürer. İlk üç gün olan 16-17-18 Kasım tarihlerinde fuar sabah 10 ve akşam 7 arasında açıktır. Son gün olan 19 Kasım gününde ise fuar sabah 10’da açılır ve akşam 5’te kapanır. Ankara fuar takvimi veya Türkiye fuar takvimi gibi çeşitli içeriklerden fuarların tarih ve saatleri takip ederek de detaylara ulaşabilirsiniz.

Fuar Detayı

16 Kasım 2023
19 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Atis Fuarcılık
3124429002