Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı – UNICERA 2023

UNICERA, Türkiye fuar takviminde öne çıkan organizasyonlardan biridir. Banyo, mutfak ve seramik sektörünün önde gelen ticaret platformlarından UNICERA, gerek Türkiye’de gerek küresel çapta önemli bir oyuncudur. Her yıl ciddi popülariteye sahip yerli ve yabancı firmaların katılımıyla gerçekleşen organizasyon, pek çok açıdan rekor kırmaya devam eder.

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı TSF (Türkiye Seramik Federasyonu) ve TİMDER (Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği) ile iş birliği hâlindedir. KOSGEB ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından da desteklenen fuarda 330’u aşkın katılımcı yer alır. 100.000 metrekare gibi devasa bir alanda start alınan fuar, seramik sektöründe bulunan ilgili herkesin özel dikkatini çeker. 

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı 2023’te Neden Ziyaret Edilmeli?

İstanbul fuar takviminde ayrıcalıklı konuma sahip Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda birçok kazanım elde edebilirsiniz. Katılımcılar ve ziyaretçilerle doğrudan iletişim kurarak dağıtım kanallarınızı genişletebilirsiniz. Aynı zamanda B2B ikili görüşmeleriyle de bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

UNICERA’da banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün çeşidi sergilenir. Dünyanın önde gelen üreticileri, yeni sezon ürünlerini ilk kez UNICERA Fuar’ında seramik sektörünün dünya genelindeki takipçileri için sunacaktır. Ayrıca katılımcı markalar ve uluslararası alıcılar arasında gerçekleşen B2B ikili iş görüşmeleri sırasında yeni ticaret anlaşmaları da beklenti dâhilindedir. 

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Katılımcıları Kimlerdir?

2023 UNICERA katılımcıları arasında ihracatçılar, ithalatçılar, seramik toptancıları ile bayileri, müteahhitler, inşaat ve proje taahhüt firmaları yer alır. Aynı zamanda tasarım, dekorasyon ve mimarlık şirketlerinin yanı sıra inşaat ve tesisat malzemeleri firmaları da katılımcılar arasındadır. Nalbur, belediye kamu kuruluşları, kurumlar, zincir ve yapı marketler de katılımcı listesindedir. AVM, özel hastane ve otel yatırımcıları da fuara katılımını gösterirler. Yurt içi ve yurt dışı basın her sene fuarı ilgiyle takip eder. 

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Dünyanın en geniş çaplı mutfak, banyo ve seramik organizasyonuna katılmak için kayıt formunu doldurmanız gerekir. İlgili forma aşağıda yer alan ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonundan ulaşmanız mümkündür. 

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ziyaretçi olmanız için ücretsiz bir UNICERA bilet edinmelisiniz. İlgili rezervasyonu aşağıda bulunan “Ziyaretçi Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak tamamlayabilirsiniz.

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’na gelen ziyaretçiler, katılımcılar ve konuklar için İstanbul Fuar Merkezi’ne kolay ulaşım imkanları sunulmaktadır. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan transfer araçları ve HAVAİST’in Bakırköy hattı, her yarım saatte bir İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşım sağlar. Metro, metrobüs, Marmaray ve İDO hatları gibi toplu taşıma seçenekleri, fuar ziyaretçilerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşma olanağı sunar. Ayrıca UNICERA; E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında stratejik bir konuma sahiptir. Bu konum avantajı sadece bununla sınırlı değildir; şehir merkezine rahat ve hızlı bir bağlantı sağlayan şehir içi ulaşım ağlarına da yakındır.

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Çevresinde bulunan pek çok otel ve pansiyon, sunduğu çeşitli olanaklarla fuar merkezi ziyaretçilerini ağırlamaya hazır. Konaklama seçenekleri, toplantı odaları ve geniş imkânlar sunan lüks otellerden daha sade ve ev konforu sunan süit odalara kadar farklı türde işletmeleri içerir. Bu noktada MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümlerini tercih ederek, konaklama, fatura düzenlemesi ve bütçe kontrolü gibi olanaklar edinebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular:

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?

Fuar’ın e-mail, telefon ve adres bilgileri şöyledir: 

UNICERA Adres: Eğitim Mahallesi Poyraz Sokak Ertogay İş Merkezi Kat : 9

Daire: 27 Kadıköy İstanbul / Türkiye 

Telefon: +90 216 338 45 25 / 444 EXPO (3976)

E-Posta: [email protected]

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?

UNICERA, 6-10 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecektir. Ziyarete açık olan saatler ise 10.00 ile 19.00 arası olacaktır. UNICERA açılış saati bu durumda sabah 10.00 olacak. UNICERA ziyaret saatleri sabahtan akşama değin sürecektir. 

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?

Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda protokol ve güvenlik kurallarına tam uyum son derece önemlidir. Bu nedenle mesafe koruma önlemlerine dikkat etmeniz ve maske takmanız gerekli görülebilir. 

Etiketler:

Fuar Detayı

6 Kasım 2023
10 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş.