Hemen Başvur | Fuar Bilgi Merkezi

Hemen Başvurun, Fuar Seyahatlerinizi Kolaylaştırın!

Fuar Bilgi Merkezi, fuar seyahatlerinizi verimli, ekonomik ve sorunsuz hale getirir. Şimdi başvurup seyahat giderlerinizi yönetmeye başlayın.

güvencesiyle fuar seyahatlerinizi planlamak artık çok kolay!

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.Karşılaştırma

En uygun konaklama fiyatlarını karşılaştırabilir, böylece operasyonel kolaylık sağlar ve mali tasarruf elde edersiniz.Limit Aşımı

Çalışanlarınıza özel seyahat bütçeleri belirleyebilir ve limit aşımlarını engelleyebilirsiniz.Tek Fatura

Haftalık tek fatura özelliğimiz ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.Esnek ve Rahat

7/24 online otel rezervasyonu yapabilir, seyahat planlarınızı esnek ve rahat bir şekilde yönetebilirsiniz.

    • Fuar Bilgi Merkezi ile çalışmaya karar verirseniz, Türkiye’nin müşteri deneyiminde ödüllü markası* Multinet Up’ın geliştirdiği MultiTravel ürününü kullanırsınız. MultiTravel ile şirketinizin tüm seyahat harcamaları her hafta tek faturada gösterilir. Böylece ister 1 isterseniz 1000 konaklama yapın, tek fatura ile tüm süreci muhasebeleştirebilirsiniz.
      * Multinet Up müşteri deneyimi ödüllerini incelemek için hemen tıklayın!
  • Fuar Bilgi Merkezi aracılığı ile başvuru yapmanız durumunda MultiTravel paneline erişebilirsiniz. MultiTravel ile hem siz hem de yetki verdiğiniz çalışanlarınız, 7/24 online rezervasyon imkanı sunar. Böylece hiç zaman kaybetmeden dilediğiniz an otel rezervasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik çalışanlarınız için kural ve yetki ataması yapabilir, beklenmedik harcamaların önüne geçebilirsiniz.
  • Fuar Bilgi Merkezi başvurusunu tamamlarsanız, MultiTravel paneline erişim sağlayabilirsiniz. MultiTravel ile çalışanlarınız için bütçe ve kurallar tanımlayabilirsiniz. Böylece çalışanlarınızın rezervasyonlarını sizin yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca tek fatura özelliği ile her hafta tek bir fatura alırsınız ve tüm harcamalar listelenir. Böylece muhasebeleştirme süreçleri kolaylaşır.
  • Online rezervasyon sistemi ile hızlı ve kolayca rezervasyon yapabilirsiniz.