AGROEXPO

Türkiye’nin tarım sektöründeki öncü etkinliklerinden biri olan AGROEXPO, 2023 yılında Türkiye Fuar Takvimi’nin gözde etkinliklerinden biri olarak ön plana çıkmıştır. 79’u yabancı 449 katılımcıyla gerçekleşen fuar, Avrupa’nın dört büyük tarım etkinliği arasında kendine sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır. Toplamda 105.716 kişinin ziyaret ettiği fuar, 74 ülkeden gelen 12.511 yabancı katılımcıyla uluslararası bir boyut kazanabilmiştir.

AGROEXPO; tarım, hayvancılık ve tavukçuluk sektörlerinin 19. kez buluşma noktası olmaya hazırlanır. 30 Ocak – 03 Şubat 2024 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenecek etkinlik, sektör profesyonellerini bir araya getirerek, yeni iş birlikleri ve teknolojik gelişmelerin paylaşılacağı bir platform sunacaktır. Türkiye fuar takviminin vazgeçilmez etkinliklerinden biri olan bu fuar, dünya genelinden katılımcıları ağırlayarak sektöre yön vermeye devam edecektir.

AGROEXPO Neden Ziyaret Edilmeli?

AGROEXPO; tarım, hayvancılık ve tavukçuluk sektöründe lider firmaları bir araya getiren prestijli bir etkinliktir. Sektöre yön veren yenilikçi ürünler, teknolojik gelişmeler ve iş birlikleri burada sergilenir. Ziyaretçiler, en son tarım trendleri hakkında bilgi edinir, sektördeki güncellemeleri takip eder ve sektör liderleriyle bağlantı kurma fırsatı bulur. İzmir fuar takviminde yer alan bu organizasyon; sektörel bilgi, iş bağlantıları ve ilham için vazgeçilmez bir platform sunar.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Fuar kapsamındaki etkinlikler, birçok sektörde öncü firmaların stant kiralayarak ürün ve teknoloji yeniliklerini sergileyeceği bir platform sunar. Katılımcılar, iş bağlantıları için özel alanlarda bulunacak ve sektördeki güncel gelişmeleri takip edebilecekleri bir ortamda bulunacaklardır. Fuar, paydaşlara yeni ürünleri keşfetme ve sektördeki yenilikleri değerlendirme fırsatı sunarak sektörel bir buluşma noktası olur.

AGROEXPO’nun Katılımcıları Kimlerdir?

AGROEXPO katılımcıları; tarım, hayvancılık ve tavukçuluk sektörlerinde lider konumda bulunan birçok kurumsal firma ve sektörel profesyonellerden oluşmaktadır. AGROEXPO kurumsal katılım, sektörde öncü firmaların etkinlik kapsamında yer alarak, en son teknoloji ve ürünlerini sergileme, iş bağlantıları kurma ve sektörel gelişmeleri takip etme fırsatı bulmalarını sağlar. Hem ana kategorilerde hem de destek alanlarında birçok kişi bu fuara yoğun ilgi gösterir.

AGROEXPO’ya Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

Fuar katılımcılarından biri olmak için etkinliğin internet sitesinde bulunan yönlendirmeleri takip etmeniz önerilir. Sitede yer alan katılım formunu doldurarak bu prestijli etkinlikte yerinizi siz de kolaylıkla alabilirsiniz. Katılım formunda istenen bilgilerin neler olduğunu görmek ve kolaylıkla başvurunuzu tamamlamak için sayfanın sonunda yer alan linke tıklamanız yeterlidir.

AGROEXPO’ya Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

AGROEXPO ziyaretçilerinden biri olmak isterseniz internet sitesinde yer alan online davetiye formunu birkaç dakika içinde kolaylıkla doldurabilirsiniz. Bu sayede prestijli hâliyle adından söz ettiren bu etkinlikte siz de yerinizi alabilirsiniz. Forma ulaşmak ve davetiyenizi hemen oluşturmak için sayfanın sonunda yer alan yönlendirmeye tıklamanız yeterli olacaktır.

AGROEXPO’ya Nasıl Gidilir?

AGROEXPO yol tarifi, etkinliğin Fuar İzmir gibi sıklıkla ziyaretçi ağırlayan bir alanda olması sayesinde oldukça kolay şekilde yapılabilir. 92, 610, 650 numaralı otobüs hatlarıyla şehrin birçok noktasından ulaşım sağlayabileceğiniz fuar alanı, özel araçlarla da kolaylıkla seyahat edilebilecek bir adrese sahiptir. Üstelik ücretsiz servis hizmeti de sunulan bu fuara dilerseniz Gaziemir Semt Garajı’ndan her 15 dakikada bir kalkan servislerle ulaşabilirsiniz. 

AGROEXPO Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

AGROEXPO konaklama imkânı, fuar organizatörleri sayesinde ayarlanmıştır. Acentenin sunduğu konaklama imkânını etkinliğin resmî internet sitesinden inceleyerek size uygun bir alternatif olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. Üstelik MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’nu tercih ederek iş gezilerinizin planlamasını çok daha avantajlı fırsatlarla yapma şansınız olabilir.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

AGROEXPO’nun İletişim Bilgileri Nedir?
AGROEXPO iletişim bilgileriyle fuar hakkında aklınıza takılan tüm soruları yetkililere iletebilirsiniz. Bunun için 444 0 476 numaralı hattı arayabilir ya da [email protected] adresinden e-posta gönderebilirsiniz.
AGROEXPO Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
30 Ocak - 3 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılması planlanan etkinlik, gün boyu misafirlerini ağırlamaya devam edecektir. Birçok farklı ülkeden binlerce ziyaretçi ağırlayan bu fuar, sektör paydaşlarını İzmir’de buluşturacak bir etkinlik olacaktır.

Fuar Detayı

30 Ocak 2024
3 Şubat 2024

ORGANİZATÖRLER

Orion Fuarcılık ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.
4440476