Avrasya Pencere Fuarı 2023

Avrasya Pencere Fuarı, pencere sistemlerinden tamamlayıcı ürün üreticilerine pek çok firmayı buluşturan bir organizasyondur. Alanında ihtisaslaşmış genel ve spesifik pencere firmalarının bir araya geldiği fuar, konuyla ilgili güncel teknolojileri sunar. Cam işleme teknolojilerinin yanı sıra pencere izolasyon malzemeleri, aksesuarlar, makineler ve korkuluk ile küpeşte mekanizmaları etkinliklerde işlenir. İstanbul fuar takvimi açısından önemli yere sahip olan organizasyon, ilgililer için harika fırsatlar sunar. 

Avrasya Pencere Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Avrasya Pencere Fuarı, 3 büyük organizasyondan birisidir. Aynı anda gerçekleşen cam, kapı ve pencere fuarlarını böylece ziyaret etme şansınız vardır. Pencere, cephe ve PVC sistemleri çözümlerinde geniş ürün yelpazesi sunulur. Fuar; mimarlık, mühendislik ve inşaat sektörleri için bir cazibe merkezidir. Son teknolojiler hakkında bilgi ve fikir alabileceğiniz, yeni bağlantılar inşa edebileceğiniz fuarı ziyaret etmeniz yararınızadır.

Fuar Kapsamıdaki Etkinlikler Nelerdir?

Avrasya Pencere Fuarı’nda ilk etapta pencere profil firmaları ve mekanizmaları tanıtılır. Köpük panel, pervaz ve lambri profilleri, kaplama ve renklendirme şirketleri hakkında detaylı, tatmin edici bilgi verilir. Dairesel, kemerli, çokgen, özel imalat, paralel sürme, katlanır, portatif pencere firmaları etkinlikte yer alır. Pencere kolları, menteşeleri, ispanyoletleri, açılımları, sürmeleri, aksesuarları da etkinlikte yer alan teknolojilerdendir. Gömme ve panik fonksiyonlu yeni nesil kilit emniyet sistemleri de pencere fuarında gerçekleşen etkinlikte yer alacak olan mekanizmalardandır. Etkinlikte aynı zamanda cam cephe, çatı, balkon ve kış bahçesi sistemlerine ek olarak pencere havalandırma ve gölgelendirme mekanizmaları da bulunur. Sineklik sistemleri ve stor perdeleri, montaj ve taşıma uygulamaları fuar etkinliğinde yerini alacak olan konular arasındadır. 

Avrasya Pencere Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

2023 Avrasya Pencere Fuarı, katılımcılarının yanı sıra ziyaretçilerine de sayısız avantaj ve kazanım sağlar. Öncelikle üç büyük ve farklı fuar bir arada ve aynı yerde, eş zamanlı olarak gerçekleşir. Bu sayede kapı, pencere ve cam fuarlarına farklı farklı ziyaret gerçekleştirebilirsiniz. Aynı tarihlerde ve tek çatı altında gerçekleştiği için kolayca bir etkinlikten diğerine geçiş yapabilirsiniz. Yeni çözümlerin sunulduğu, yapı ve çevre fuarları açısından dikkat çekici organizasyonda sektörün önde gelen şirketlerini tanıyabilirsiniz. Ayrıca ilgili alanlarda ihtisas yapmış kişilerden bilgi alabilir ve bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. 

Avrasya Pencere Fuarı Katılımcıları Kimlerdir?

Avrasya Pencere Fuarı’na pencere yapı, mekanizma, sistem firmaları katılım gösterir. Alüminyum işleme teknolojileri ve üretim-otomasyon sistemleri konusunda çalışan firmalar da etkinliklerde yer alır. Ziyaretçi profilinde ise makine üreticileri, toptancılar, ithalatçılar, inşaat firmaları, müteahhitler, mimarlar ve mühendisler odaları bulunur. Aynı zamanda kimyasal ürün tedarikçileri, yapı malzemesi üreticileri, mobilya-dekorasyon firmaları, ticaret odaları, iç mimarlar, üreticiler ve dekoratörler de katılımcı profilini oluşturan meslek grupları arasındadır. Fuara yerli ve yabancı basın da katılım gösterir.

Avrasya Pencere Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Türkiye fuar takvimi bağlamında ciddi önem arz eden bu organizasyona başvurmak oldukça basittir. Avrasya Pencere Fuarı, katılım için form doldurma şartı bulunur. Katılım formunu tamamlamak için aşağıda yer alan “katılımcı olmak istiyorum” butonuna tıklamalısınız. 

Avrasya Pencere Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Avrasya Pencere Fuarı’nda yer almak isteyen ziyaretçiler, öncelikle online bilet satın almalıdır. Çevrim içi biletinizle fuara katılım gösterebilirsiniz. Alttaki katılımcı olma butonuna tıklayarak bilet satın alma sayfasına uğrayabilirsiniz.

Avrasya Pencere Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Avrasya Pencere Fuarı yol tarifini sizler için yapabiliriz. Fuar bölgesi, İstanbul şehir merkezinden Edirne istikâmetine ilerlerken E-5 (D100) ve TEM (E80) karayollarını kullanarak Avcılar – Büyükçekmece güzergâhında yer alır. İstanbul’dan Edirne istikâmetine otobanı takip ederken, Hadımköy gişelerinden çıkıp, Büyükçekmece istikametine doğru ilerlemeye devam edersiniz ve Gürpınar kavşağına ulaşırsınız. Tekirdağ – Edirne yönünden gelirken ise Büyükçekmece’den sonra Hadımköy kavşağına erişirsiniz. Fuar yeri İstanbul Havalimanı’na yalnızca 40 dakika mesafede bulunur ve HAVAİST veya diğer servisleri kullanarak TÜYAP durağına ulaşmanız mümkündür. 

Avrasya Pencere Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Fuar merkezi etrafında pek çok otel ve pansiyon, çeşitli olanaklarıyla sizleri bekler. Toplantı odaları ve geniş olanakların bulunduğu lüks otellerden, daha mütevazı ve ev rahatlığı vadeden süit odalara pek çok işletmede konaklayabilirsiniz. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümlerini tercih ederek de konaklama, fatura, bütçe kontrolü gibi olanaklara sahip olup çalışanlarınızı yönlendirebilirsiniz. 

FAQ

Avrasya Pencere Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?

Avrasya Pencere Fuarı’nın iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz: 

Telefon: +90 (212) 867 11 00

Web Sitesi: www.reedtuyap.com.tr

E-posta: [email protected]

Avrasya Pencere Fuarı Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?

Avrasya Cam Fuarı tarihleri 11-14 Kasım günleri arasında bulunur. Ziyaret saatleriyse ilk üç gün (11-13 Kasım) boyunca 10.00-18.00 arasında yapılır. Son gün (14 Kasım) ise 10.00-17.00 arasında fuar merkezine uğrayabiliirsiniz. 

Avrasya Pencere Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?

Avrasya Cam Fuarı boyunca bazı prosedürlere uymanız gerekebilir. Giriş ve çıkışlarda kontrollerin yapılması ve Covid-19 tedbirleri gereği maske takılması istenebilir.

Fuar Detayı

11 Kasım 2023
14 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş
902128671100