Bursa Metal İşleme Fuarı 2023

Bursa’nın teknoloji ve endüstri merkezi olarak öne çıkan Metal İşleme Fuarı, 2023 yılında da katılımcıları büyüleyen yenilikler sunar. Etkinlik, Bursa fuar takviminde önemli bir tarih olarak kaydedilmiştir. Metal endüstrisinin önde gelen isimlerinin bir araya geldiği Bursa Metal İşleme Fuarı; son teknoloji makineleri, ürünleri ve iş çözümlerini sergileyecektir. Katılımcılar, sektöre dair en son gelişmeleri bu benzersiz fuarla yakından tanıma fırsatı bulur.

Bursa Metal İşleme Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Bursa Metal İşleme Fuarı, metal endüstrisinin önde gelen temsilcilerini bir araya getirir. Bu fuarda; en son teknoloji, ürünler ve iş çözümleri sergilenir. Bursa Metal İşleme Fuarı katılımcılarından biri olarak siz de sektör hakkında bilgi ve deneyim kazanabilirsiniz. Bu etkinlik, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek isteyen herkes için bir fırsat sunar.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Türkiye fuar takviminde yer alan Bursa Metal İşleme Fuarı, sektördeki son gelişmeleri paylaşan görüşmeler ve ürün tanıtımları gibi çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapar. Bu organizasyon, katılımcılara metal işleme sektöründeki yenilikleri ve fırsatları keşfetme imkânı sunar.

Bursa Metal İşleme Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Bursa Metal İşleme Fuarı kurumsal katılımcıları oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu özel etkinliğe, metal işleme sektörünün liderleri, üreticiler, makineleri sağlayıcıları ve endüstri profesyonelleri katılır. Aynı zamanda yerel ve uluslararası ölçekteki işletmeler, sektördeki son gelişmeleri yakından takip etmek ve iş bağlantıları kurmak amacıyla bu fuarda yer alırlar.

Bursa Metal İşleme Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Bursa Metal İşleme Fuarı’nda yer almak için etkinliğin resmî web sitesinin yönlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca katılımcı olmak için sayfanın sonunda yer alan butonu kullanabilir ve kolaylıkla bu prestijli etkinlikte yerinizi alabilirsiniz. 

Bursa Metal İşleme Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Bursa Metal İşleme Fuarı ziyaretçisi olmak için internet üzerinden davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Bu davetiyeyi oluşturmak için sizden istenen tüm bilgiler aşağıda sıralanmıştır:

 • Adınız ve soyadınız
 • Telefon numaranız
 • E-posta adresiniz
 • Firmanızın adı, internet sitesi, adresi
 • Çalıştığınız ya da sahibi olduğunuz şirketin faaliyet alanı ve büyüklüğü
 • Fuarda ilgilendiğiniz ürün gruplarının hangileri olduğu
 • Neden bu fuarda yer almak istediğiniz

Yukarıda sıralanan bilgileri girmeniz hâlinde bu prestijli fuarı kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz. Bu forma ulaşmak ve ziyaretçi olarak katılım gerçekleştireceğiniz adımları öğrenmek için sayfanın sonunda yer alan butona da tıklayabilirsiniz.

Bursa Metal İşleme Fuarı’na Nasıl Gidilir?

TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak olan bu etkinlik için birçok ulaşım alternatifi bulunur. Toplu taşıma alternatifleri ve özel araçla seyahatse bunların başında gelir. Bursa Metal İşleme Fuarı yol tarifi, genellikle BUTTİM isimli merkez referans alınarak yapılır. Buraya geldikten sonra yaklaşık 500 metre daha ilerlemeli ve sağa dönmelisiniz. Bu sayede TÜYAP’a ulaşabilirsiniz.

Bursa Metal İşleme Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Bursa Metal İşleme Fuarı konaklama alternatifleri, herkesin memnun olacağı kadar çeşitlidir. Bu anlamda bireysel ya da kurumsal katılımlarda her ziyaretçi, uygun bir konaklama alternatifine talepleri doğrultusunda kolaylıkla ulaşabilir. Özellikle şirketinizle katılım sağlayacaksanız MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’ndan destek alarak bütçenizi çok daha doğru bir şekilde yönetebilir ve etkinlik süresince rahat edebilirsiniz.

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin. 
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
Bursa Metal İşleme Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Bursa Metal İşleme Fuarı iletişim bilgileri, etkinliğin resmî web sitesinde yer alır. Burada sorunuzun niteliğine göre ilgili yetkilinin adına ve direkt iletişim bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Genel sorularınız ve merak ettikleriniz içinse [email protected] adresine mail atabilir ya da +90 (224) 211 50 81 - 89 numaralı hattı arayabilirsiniz.
Bursa Metal İşleme Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Bursa Metal İşleme Fuarı, 29 Kasım - 02 Aralık 2023 tarihleri arasında TÜYAP’ta ilgilileriyle buluşacaktır. Etkinliğin ilk üç günü olan 29-30 Kasım ve 01 Aralık’ta ziyaret saatleri 10.00 - 19.00 olarak belirlenmiştir. Organizasyonun son günündeyse etkinlikler, 10.00 - 18.00 saatleri arasında devam edecektir.

Fuar Detayı

29 Kasım 2023
2 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş.
2242115081