CBME Türkiye Fuarı 2023

CBME Türkiye, Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı olarak da bilinir. Anne ve çocuk ürünlerine yönelik olan bu fuar, İstanbul fuar takviminde dikkat çeker. Çin’den İsrail’e çoğu ülkeden katılımcıya sahip olan bu fuar, 2023 senesinde 41. kez düzenlenmektedir. 1000’den fazla markaya ev sahipliği yapan fuarda 0-16 yaş için her ürünü bulmak, sektörden bilgiler edinmek mümkündür. 

CBME Türkiye Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

CBME Türkiye Fuarı, bebek ve çocuk ürünlerini bir araya getirir. 0-16 yaş aralığına hitap eden çeşit çeşit ürünlere ev sahipliği yapan CBME Türkiye fuarı katılımcıları arasında farklı kitleler vardır. Çeşitli ülkelerden hem sektörde yer alan firmalara hem de anne-çocuk ürünlerine ilgi duyan kişilere hitap eden CBME Türkiye fuarı etkinlikleriyle de ilgi çeker. 

CBME Türkiye Fuarı’nı yeni ürünleri keşfetmek, kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olmak, markaları tanımak amacıyla ziyaret edebilirsiniz. Bebeklerin, çocukların ve annelerin konforunu sağlayan ürünlere sahip fuarda ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünlere göz atabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Fuar kapsamında markaların kendilerini tanıtmalarını sağlayan çeşitli etkinliklerin yapılması planlanmaktadır. Hedef kitle ve markaları buluşturan CBME Türkiye Fuarı’nda herkes farklı ürünlere göz atabilir, sektörde yer alan firmalarla direkt iletişime geçebilir ve yenilikleri takip etme fırsatı yakalayabilir. 

CBME Türkiye Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Çocuk, bebek ve anne ürünleri üzerine olan CBME Türkiye Fuarı katılımcıları arasında Dünya’nın her yerinden çok sayıda firma bulunur. Yenidoğan giyim, bebek aksesuarları, bebek taşıma araçları gibi çok sayıda farklı ürüne sahip firmanın fuara tanıtım amacıyla katılacağı beklenir. 

CBME Türkiye Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

CBME Türkiye Fuarı ziyaretçi ve katılımcı başvuruları fuarın web sitesinden yapılır. Sitede yer alan forma şirketinizle alakalı bilgileri girerek katılımcı başvurusu yapabilirsiniz. CBME Türkiye Fuarı kurumsal katılım başvurusu işleminden sonra başvurunuzun onaylanması halinde size ayrılan stant ile fuarda markanızı temsil edebilir, tüketiciye ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. 

CBME Türkiye Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Türkiye fuar takviminde en çok dikkat çeken organizasyonlardan biri olan CBME Türkiye Fuarı sadece profesyonel ziyaretçi kabul eder. Profesyonel ziyaretçiler fuara ücretsiz biçimde katılım sağlayabilir. Ziyaretçilerin fuara katılım sağlamak için öncelikle internet sitesinden kayıt yaptırması gerekir. Kayıt işleminden sonra ziyaretçiler fuar gününde yaka kartları ile etkinliğe giriş sağlayabilir. 

CBME Türkiye Fuarı’na Nasıl Gidilir?

CBME Türkiye Fuarı ulaşım için bazı noktalardan ücretsiz servis hizmeti sunar. Ücretsiz servis hizmetinden yararlanamayan ziyaretçiler ve katılımcılar ise CBME Türkiye fuarı yol tarifi aldıktan sonra kişisel araçlarıyla ya da toplu taşıma yardımıyla fuar alanına ulaşabilir. 

CBME Türkiye Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

CBME Türkiye Fuarı ziyaretçiler ve katılımcılar için indirimli otel gibi hizmetler sunar. Ek olarak organizasyona katılmak isteyenler fuar alanına yakın ya da ulaşım araçlarına zorlanmadan ulaşılabilen bölgelerde yer alan otel, apart gibi seçeneklerden yararlanabilir. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu ile CBME Türkiye fuarı konaklama harcamalarınızı yönetebilir, kalacağınız yeri kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
CBME Türkiye Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
CBME Türkiye fuarı iletişim bilgileri ile fuar organizatörlerine ulaşabilir, sorularınızı sorabilir ve organizasyon hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. CBME Fuarı’nın iletişim bilgileri arasında telefon numarası, e-posta adresi ve internet sitesi yer alır. Fuarın internet sitesine şu adresten ulaşabilirsiniz: cbmeturkey.com. Fuar organizatörleriyle iletişime geçebileceğiniz diğer kanallar şu şekildedir: Whatsapp hattı: +90 541 696 20 91 Ofis telefonu: +90 216 425 63 00 E-posta adresi: [email protected] Bu seçenekler arasından size en uygun olanı seçerek fuarı düzenleyenler ile iletişime geçebilirsiniz.
CBME Türkiye Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Bu sene 41. kez düzenlenen CBME Türkiye Fuarı’nın 13-16 Aralık tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanmaktadır. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarın kapıları 13, 15, 15 ve 16 Aralık tarihlerinde sabah 09:30’da açılır. 13-15 Aralık tarihlerinde 18.30’da kapanan fuarın son gün olan 16 Aralık’ta saat 16’da kapılarını kapatacaktır.
CBME Türkiye Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
CBME Türkiye Fuarı’nın internet sitesinde etkinlik süresince uyulması gereken güvenlik kuralları hakkında bilgi yer alır. Fuarın organizatörlerinin verdiği bilgiye göre fuar tarihlerinde etkinlik alanı içerisinde güvenlik hizmeti sağlanır. Fuar organizatörü yaka kartına sahip olan kişilerden ve güvenlik görevlilerinden herhangi bir gereksinim duyulması hâlinde yardım alınabileceği de etkinliğin resmi sitesinde belirtilmektedir.

Fuar Detayı

13 Aralık 2023
16 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

CBME Türkiye
2164256300