FENS Fuarı 2024

FENS Fuarı, yurtdışı ve yurtiçinden sayısız sektörde hizmet gösteren şirketi bir araya getiriyor. Bahçe, park, konut, yaşam alanı, turizm, endüstriyel hizmet, spor tesisi alanlarında faaliyet gösteren şirketler bu platformda buluşuyor. Kamu ve askeri alanların da dâhil olduğu ve İstanbul fuar takviminde merakla beklenen organizasyon, geniş kapsamlı etkinlikler sunuyor. Teknik, yapısal ve tasarımsal açıdan alan koruma konusunda üst düzey çözümlerin ve projelerin sunulduğu FENS Fuarı’nı kaçırmamalısınız. 

FENS Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

FENS Fuarı ortak iş potansiyeli ve yüksek ziyaretçi kitlesi ile neden ziyaret edilmesi gerektiğini açıkça ortaya koyan bir platformdur. Yepyeni ve ufuk açıcı fikirlerin, istikrarlı iş bağlantıları ile bir arada sunulduğu organizasyon, üst düzey kazanımlar vadeder. Geçmişin, bugünün ve yarının trendlerinin gözlemlenebileceği fuar, sektörel açıdan yeni sözleşmelere imza atmanız ve son teknolojilerden haberdar olmanız için ideal bir zemindir. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Türkiye fuar takviminde dört gözle beklenen FENS Fuarı, içeriğinde paneller ve aktiviteler sunar. Sunulan etkinliklerin temel konu başlıkları ise şunlardır:

 • Çit, tel ve bariyer sistemleri
 • Çevre koruma ve güvenlik sistemleri
 • Geçit ve kapı sistemleri
 • Profil ve korkuluklar
 • Kameralar ve alarm sistemleri 

FENS Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

FENS Fuarı kurumsal katılım açısından çok yönlü bir profile sahiplik eder. FENS Fuarı katılımcıları arasında öne çıkan üç temel sektör şunlardır: 

 • Çevre koruma sistemleri yapım ve ekipmanları şirketleri
 • Spor sahaları yapım ve ekipmanları şirketleri
 • Peyzaj ve bakım hizmet ve ekipmanları şirketleri 

FENS Fuarı’nda aynı zamanda yerel ve ulusal basın da yer alıyor. Çeşitli gazete ve basın-yayın kuruluşları da fuara katılım gösterenler arasında bulunuyor. 

FENS Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

FENS Fuarı’na katılımcı olarak başvurmak için izlemeniz gereken yol son derece basittir. Fuarın bir parçası olmak için katılım formunu eksiksiz doldurmanız ve ilgili tarafa iletmeniz gerekir. Katılım formuna bu sayfanın aşağılarında yer alan ‘Katılımcı Olmak İstiyorum’ butonuna tıklayarak anında ulaşabilirsiniz. 

FENS Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

FENS Fuarı’na ziyaretçi olarak katılım göstermek için tüm yapmanız gereken yalnızca online kayıt oluşturmaktır. Bunun için ilgili sayfaya gitmelisiniz. İlgili sayfaya aşağıda yer alan ‘Ziyaretçi Olmak İstiyorum’ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

FENS Fuarı’na Nasıl Gidilir?

FENS Fuarı yol tarifi son derece zahmetsiz bir şekilde anlaşılabilir türdendir. Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro hattında Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi durağında inerek fuar alanına kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İFM ’ye marmaray ulaşımı için Marmaray-Yenikapı Havalimanı-Metro bağlantısını kullanarak Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda iniş yapabilirsiniz. Alternatif olarak Marmaray- Yeşilyurt durağında inip taksi ile yaklaşık 5 dakika içerisinde fuar alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Metrobüs ile ulaşım için ise Ataköy-Şirinevler istasyonunda indikten sonra sonra Havalimanı- Metro bağlantısını kullanarak Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi durağında durarak fuar alanımıza ulaşabilirsiniz. Tercihinizi havayolu ulaşımından yana kullandıysanız da uçaktan inmenin akabinde HVIST-10 kodlu otobüslere binebilirsiniz. 

FENS Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

FENS Fuarı çevresinde üç, dört ve beş yıldızlı, son derece konforlu oteller yer alır. Aynı zamanda daha mütevazı ve pansiyon tipi konaklama tercihleri de geçerlidir. İstanbul’da yer alan 4 binin üzerinde otel, misafirhane ve pansiyon konaklama seçenekleri tarafınıza sunulur. Daha rahat bir konaklama süreci için FENS Fuarı’nın partneri olan Casali Tour ile iletişime geçmeniz de bir seçenektir. Casali Tour planlamaları sizin adınıza yapar. Bu noktada MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümlerini tercih ederek ekstra konforlu bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu sayede bütçe kontrolü, planlama, rezervasyon gibi iş gezisinde devreye giren kritik konuların kaygısını yaşamazsınız. 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

FENS Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
FENS Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Telefon: (+90) 212 570 63 05 (+90) 554 958 12 92 E-Posta: [email protected]
FENS Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
FENS Fuarı 11-13 Ocak tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. FENS Fuarı’nın açılışı 10:00 kapanış saati ise 18:00 olarak belirlenmiş durumdadır.

Fuar Detayı

11 Ocak 2024
13 Ocak 2024

ORGANİZATÖRLER

Tureks Uluslararası Fuarcılık A.Ş.
2125706305