GAFSHOES Fuarı 2023

Erkek ve kadın kategorilerinde klasik ve spor ayakkabı üretimini teşvik edip tanıtan GAFSHOES Fuarı, sektörün öncü firmalarını bir araya getirir. Ulusal ve yerel firmaların katılım gösterdiği fuar, ayakkabı ve terlik sektörünün yenilikçi ürünleri ile trendlerini sunar. Yılda iki defa yaz ve kış sezonları kapsamında düzenlenen fuar, yeni pazarlara açılmak ve farklı müşteri kitlelerine ulaşmak için idealdir. Adana, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri ve Şanlıurfa gibi birçok ilden katılımın gerçekleştiği GAFSHOES, Ortadoğu’nun en geniş çaplı fuarları arasında yer alır. GAFSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayii Fuarı, her yıl Gaziantep ve çevresindeki, hatta farklı şehirlerdeki müteşebbislere sektörel fırsatlar sunar. Aynı zamanda bu konuda teşebbüs oluşturmak isteyen potansiyel katılımcıları, ilgili kuruluşları ve kişileri de misafir eder. 

GAFSHOES Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

GAFSHOES Fuarı; ayakkabı üreticilerinin, toptancılarının, perakendecilerinin, tedarikçilerinin ve sektörel yan sanayicilerin ziyaretçi profilini oluşturduğu bir platformdur. Temsilci firmaların ve ihracatçı şirketlerin de yer aldığı organizasyon, stilistleri ve moda tasarımcılarını da misafir eder. Katalog firmalarının, spor malzemesi ve giyimi üreticilerinin ve basın mensuplarının ayrıca katılım gösterdiği fuar, sektörel başarıya açılan bir kapıdır. Her sene müteşebbisleri ve ilgisi yüksek kişileri bir araya getiren fuar, gerek sektör gerek vizyon açısından belirgin kazanımlar sunar. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

GAFSHOES Fuarı, ayakkabı üreticilerini ve sektördeki diğer iş kollarını bir araya getirir. Bu doğrultuda tanıtımlar, lansmanlar, sergiler ve toplantılar düzenlenir. Fuar kapsamında kadın, bebek, erkek ayakkabılarının kış ve yaz sezonlarına dair pek çok yeni ürün ile ilgili bilgi alabileceğiniz oturumları gözlemleyebileceksiniz. 

GAFSHOES Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

GAFSHOES Fuarı katılımcıları açısından çok yönlü bir organizasyondur. GAFSHOES Fuarı kurumsal katılım açısından zengin bir etkinliktir. Fuarın katılımcı profilinde yer alan iş kolları, meslek grupları ve kuruluş türleri şunlardır: 

 

 • Ayakkabı üreticileri (erkek, kadın, spor, ayakkabı, iş emniyet ve askeri ayakkabıların yanı sıra terlik çeşitleri) 
 • Ayakkabı yan sanayi üreticileri 
 • Taban ve aksesuar üreticileri 
 • Tekstil ve kimyevi madde üreticileri 
 • Ayakkabı makinesi üreticileri 
 • Saraciye üreticileri (çanta, kemer, cüzdan, valiz) 
 • Büyükbaş ve kösele deri üreticileri 
 • Suni deri üreticileri 
 • Kesim, monte, hazır taban, dikim, finisaj ve diğer türlerden suni deri üreticileri 

 

Yukarıda belirtilen katılımcılara ek olarak mümessillikler, dergiler, toptancılar, çeşitli kurumlar ve basın kuruluşları da fuarda yerlerini alır. 

GAFSHOES Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

GAFSHOES Fuarı’nda katılımcı olmak için yapmanız gerekenler basittir. Prosedür, internet sitesinden ilgili formu eksiksiz doldurmanızı içerir. Bunun için sayfanın altında yer alan ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonuna tıklayabilir ve ilgili formun bulunduğu yere gidebilirsiniz. 

GAFSHOES Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

GAFSHOES Fuarı’na ziyaretçi olarak katılım göstermek için online davetiye isimli talep formunu doldurmalısınız. İlgili davetiyeye ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. 

GAFSHOES Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Gaziantep fuar takviminde dört gözle beklenen GAFSHOES Fuarı’nın yol tarifini izah etmek son derece kolaydır. Fuar alanına kara yolu olarak otobüs ya da kişisel aracınızla gelebilir veya hava yolu olarak uçak yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Bu noktada Gaziantep’in otobüs garları ve Gaziantep Havalimanı, ulaşım ihtiyacınızı karşılayan duraklardır.İstanbul ve çevresinden kişisel aracınızla fuar bölgesine gelmeyi planlıyorsanız Ankara Tarsus Otoyolu / O 21 ile O24 güzergâhlarını tercih edebilirsiniz. Gaziantep şehir içi ulaşımında Kart 27 isimli akbili temin edip halk otobüslerini ve tramvayları rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

GAFSHOES Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

GAFSHOES Fuarı’nın konaklama seçenekleri son derece çeşitlidir. İlk olarak, fuar alanındaki ve çevredeki oteller tercih edilebilir. Söz konusu oteller, fuarın yoğunluğunu ve katılımcılar arasındaki etkileşimi artırabilir. GAFSHOES lüks otellerin yanı sıra butik konaklama olanaklarının da bulunduğu, merkezî bir noktada yer alır. Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi, Şehitkamil ilçesinde, birçok noktaya yakın bir konumda bulunduğu için otel açısından sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda konaklama amacıyla, kültürel dokuya sahip tarihî konakları da tercih edebilirsiniz. Süreci daha kolaylaştırmak için, muhasebe ve iş seyahati açısından avantajlar sunan MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu çözümlerini tercih edebilirsiniz. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

GAFSHOES Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
GAFSHOES Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Tel: +90 342 357 02 30 (pbx) E-Posta: [email protected]
GAFSHOES Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
GAFSHOES Fuarı’nın tarihleri 04-07 Aralık günleridir. Ziyaret saatleri daha sonra organizasyon tarafından duyurulacaktır.
GAFSHOES Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
Türkiye fuar takviminde ciddi öneme sahip olan GAFSHOES Fuarı, sektör profesyonellerinin buluşma noktası olarak her yıl binlerce kişiyi ağırlıyor. Bu dev etkinlikte katılımcıların güvenliği ve sağlığı kritik önem taşır. Platformda bulunacak olan herkesin dikkate alması gereken bir dizi güvenlik ve sağlık kuralı mevcuttur. Öncelikle etkinlik boyunca COVID-19 önlemlerine uymak, sağlıklı bir ortamın sürdürülmesine katkı sağlar. Kişisel güvenlik açısından, kişisel eşyaların güvenli bir şekilde korunması ve kalabalık alanlarda dikkatli olunması önem arz eder. Genel güvenlik önlemlerine ek olarak, acil çıkışlar hakkında haberdar olmak ve tahliye planlarına hâkim olmak, herhangi bir sıra dışı durumda doğru tepkiyi verebilmeniz için elzemdir.

Fuar Detayı

4 Aralık 2023
7 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

Akort Fuarcılık
3422203212