HoReCa İzmir Fuarı 2024

HoReCa İzmir Fuarı, Türkiye’nin önde gelen etkinliklerinden biri olarak 13-16 Şubat 2024’te Fuarizmir’de düzenlenecektir. 4. kez gerçekleşecek etkinlik, turizm sektöründeki işletmeleri bir araya getirerek ekipman ve tüketim ihtiyaçlarını karşılama amacını taşır. Aynı zamanda uluslararası bir platform olan bu etkinlik Türkiye fuar takviminde takip edilen organizasyonlardan biri olarak sektöre yenilikleri sunmayı hedefler.

HoReCa İzmir Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

HoReCa İzmir, turizm ve gastronomi sektörünün öncülerini bir araya getirerek son trendleri ve yenilikleri keşfetme fırsatı sunar. İşletmeler için ekipman ve tüketim ürünleri sergisi niteliğinde olan fuar, ulusal ve uluslararası iş bağlantıları kurma imkânı sağlayarak, sektöre yön veren profesyonellerle buluşma platformu amacını taşır. Üstelik İzmir fuar takviminde prestijli olduğunu kanıtlayan bu etkinlik, sektör paydaşlarını bir araya getirerek pazar payının daha güçlü olmasını sağlar.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

HoReCa İzmir, 2023’te düzenlenen etkinliklerle fuarın yanı sıra workshoplar, showlar, yarışmalar ve seminerlerle zenginleştirilmiştir. 2024 içinse birbirinden renkli ve nitelikli etkinliklere odaklanarak katılımcılara benzersiz bir deneyim yaşatabilmek hedeflenmiştir. Sektördeki güncel konular, yenilikler ve uzman görüşleriyle dolu etkinliklerle fuar deneyiminizi bu organizasyon sayesinde daha da zenginleştireceksiniz.

HoReCa İzmir Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

HoReCa İzmir, sektördeki önde gelen markaların ve kuruluşların kurumsal katılımıyla büyük bir ilgi çeker. Fuar; otel, restoran, cafe, çamaşırhane ekipmanları ve ev dışı tüketim sektöründeki profesyonelleri bir araya getirerek, pazardaki en güncel ürünleri ve hizmetleri sergileme fırsatı sunar. HoReCa İzmir fuarı katılımcıları, sektördeki liderlerin yanı sıra yenilikçi ve başarılı girişimcileri de kapsayarak geniş bir yelpazede temsil edilir. Üstelik HoReCa İzmir Fuarı kurumsal katılımcılarından biri olarak etkinliği yakından takip eden basın mensupları sayesinde birçok kişiye de ulaşım sağlandığı söylenebilir.

HoReCa İzmir Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

HoReCa İzmir Fuarı katılımcılarından biri olmak için etkinliğin kendine ait internet sitesi üzerinden formu doldurmanız gerekir. Stantlı başvuru formu olarak belirtilen bu katılım adımı sayesinde koşulları yetkililerden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Adınızı, soyadınızı, firmanızın detaylarını ve iletişim bilgilerinizi girerek dolduracağınız bu forma sayfanın sonunda yer alan ilgili linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HoReCa İzmir Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

HoReCa İzmir Fuarı ziyaretçilerinden biri olmak isterseniz de kayıt formunu doldurmanız gerekir. Online davetiyenizi internet sitesi üzerinden temin ederek kolaylıkla fuar alanına giriş yapabilirsiniz. Profesyonellere yönelik olarak düzenlenen bu etkinliğe 18 yaşından küçüklerin alınmadığını da belirtmek gerekir. Davetiyenizi kolaylıkla oluşturmak içinse aşağıda yer alan ilgili linke tıklayarak sürecinizi başlatabilirsiniz.

HoReCa İzmir Fuarı’na Nasıl Gidilir?

HoReCa İzmir Fuarı yol tarifi, oldukça basit şekilde yapılabilir. Fuarizmir’de gerçekleştirilecek bu etkinlik, bölgenin sıklıkla ziyaret edilen bir yer olması sayesinde kolaylıkla ulaşım sağlanabilir özelliktedir. Otobüs, metro, İzban gibi yerel ulaşım araçlarıyla da fuar alanına kolaylıkla seyahat edilebilir. Gaziemir’de yer alan fuar alanı, ziyaretçilerin uğrak noktası olduğu için şehrin birçok yerinde de yönlendirmeler bulunur.

HoReCa İzmir Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

HoReCa İzmir Fuarı konaklama alternatiflerini bulmak, bölgenin birçok kişi tarafından sıklıkla ziyaret edilmesi sayesinde oldukça kolaydır. Özellikle herkese uygun alternatiflerin sıralandığı İzmir’de iş gezilerinizde talep ettiklerinizi bulabileceğiniz birçok konaklama alanı keşfedebilirsiniz. Üstelik bu süreci MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’yla yönetirseniz firmanız için de çok daha keyifli bir süreç imkânı yaratabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

HoReCa İzmir Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
HoReCa İzmir Fuarı iletişim bilgileri sayesinde aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Etkinliğin duyurularının da yapıldığı resmî internet sitesinde yer alan bilgilere göre fuarla alakalı tüm sorularınızı +90 232 347 80 33 numaralı telefon hattından ya da [email protected] adresinden iletebilirsiniz.
HoReCa İzmir Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
HoReCa İzmir, ziyaretçilerini 13-16 Şubat 2024 tarihleri arasında tüm gün ağırlayacaktır. Sektör paydaşlarının bir arada bulunacağı bu tarihler arasında siz de yerinizi kolaylıkla ayırtabilir ve söz sahibi olabilirsiniz. Yeni müşterilerle ve alıcılarla tanışmak için siz de bu tarihlerde Fuarizmir’i ziyaret edebilirsiniz.

Fuar Detayı

13 Şubat 2024
16 Şubat 2024

ORGANİZATÖRLER

GL Platform Fair Organization
2323478033