HOST İstanbul Fuarı

2024 yılında düzenleneceği bilinen 17. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyaları HOST İstanbul Fuarı, 15-18 Şubat tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleşecektir. İstanbul fuar takviminde önemli bir yer tutan etkinlik; camdan porselene, elektrikli ev aletlerinden metal mutfak eşyalarına kadar geniş bir ürün yelpazesini kucaklar. HOST İstanbul Fuarı ziyaretçilere; plastik ev gereçleri ve bahçe aksesuarlarından dekoratif ürünlere, mutfak eşyalarından şıklık, estetik ve işlevsellik sunan yüzlerce yeni tasarımı bir araya getirerek benzersiz bir deneyim vadeder.

HOST İstanbul Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

HOST İstanbul Fuarı, işletmenizin satışlarını artırmak ve markanızı geniş kitlelere tanıtmak için ideal bir platform sunar. Fuar, 15.000’in üzerinde satın almacıyla buluşma fırsatı sağlayarak iş bağlantılarınızı güçlendirecek özelliktedir. Avrasya’nın ev ve mutfak eşyaları pazarının merkezindeki konumu, Türkiye avantajını kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca HOST İstanbul Fuarı kurumsal katılımla firmanızı binlerce yerli ve uluslararası satın almacının önüne çıkararak fark yaratabilirsiniz.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

HOST İstanbul, ev ve mutfak gereçleri endüstrisini bir araya getirerek katılımcılara en yeni ürünleri keşfetme fırsatı sunar. Fuar; tencere, plastik, seramik, züccaciye, mutfak eşyaları gibi birçok alanda özgün tasarımları bir araya getirerek ziyaretçilere benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefler. Yenilikçi ürünleri yakından incelemek, karşılaştırmak ve satın almak için ideal bir platform sunan HOST İstanbul, sektördeki son trendleri keşfetmenin kapılarını aralar.

HOST İstanbul Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

HOST İstanbul Fuarı, Türkiye fuar takviminin önemli bir parçası olarak ev ve mutfak sektöründeki çeşitli katılımcıları bir araya getirir. HOST İstanbul fuarı katılımcıları arasında cam, porselen, seramik, elektrikli ev aletleri, metal mutfak eşyaları, plastik ev gereçleri ve dekoratif ürünler gibi geniş bir yelpazedeki çalışanlar yer alır. Bu çeşitlilik, sektördeki öncü firmaların ve yenilikçi tasarımcıların etkinliğe katılımını sağlayarak ziyaretçilere benzersiz bir deneyim sunar.

HOST İstanbul Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

HOST İstanbul Fuarı kurumsal katılımcılarından biri olmak isterseniz etkinliğin kendi internet sitesindeki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Fuarda katılımcı olmak için verilen formu eksiksiz doldurarak siz de firmanızla bu etkinlikte yer alabilirsiniz. Dilerseniz bu fuara başvuru yapmak için sayfanın altındaki linke tıklayabilirsiniz.

HOST İstanbul Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

HOST İstanbul Fuarı ziyaretçilerinden biri olmak için etkinliğin hazırladığı kayıt formunu doldurmanız gerekir. Online davetiyeyi almak için fuarın resmî internet sitesini ziyaret ederek adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz, firmanızın detayları gibi soruları yanıtlamalısınız. Bu ziyaretçiler arasında 15 yaşından küçük olanların kabul edilmeyeceğiyse kayıt formunun en başında yazar. Siz de prestijli bu etkinliğe katılmak için sayfanın sonunda yer alan linke tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

HOST İstanbul Fuarı’na Nasıl Gidilir?

TÜYAP’ta gerçekleştirilecek bu etkinliğe ulaşım oldukça kolaydır. HOST İstanbul Fuarı yol tarifi, bulunan konuma göre yapılacak olsa da şehrin merkezi olarak kabul edilen Taksim Meydanı’na dahi 45 dakikalık bir uzaklıktadır. Katılımcılar ve ziyaretçiler, İstanbul Havalimanı’ndan TÜYAP’aysa Havaist-İST-2 hattıyla ulaşım sağlayabilirler.

HOST İstanbul Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

HOST İstanbul Fuarı konaklama imkânları, firmanın anlaşmalı olduğu ajansla çeşitlendirilmiştir. Öte yandan İstanbul, sıklıkla ziyaretçi alan bir şehir olması sayesinde birçok konaklama imkânının olduğu bir yerdir. Bu sayede tam aradığınız konforda bir oteli bulmak, İstanbul’da oldukça kolaydır. Üstelik MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’nu tercih ederek konaklama yapacaksanız tüm bu süreç, çok daha kolay şekilde yönetilebilir.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Fuar Detayı

15 Şubat 2024
18 Şubat 2024

ORGANİZATÖRLER

TARSUS TURKEY
2122757579