IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı 2023

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı, kapılarını sanat ve antikaseverlere açan çok özel bir etkinliktir. Daha önceki senelerde olduğu gibi 2023’te de gerçekleştirilecek bu oldukça dikkat çeken etkinlik, antika ve resimlerden oluşan özel bir seçki katılımcılara sunulacak. Dolayısıyla fuar, özellikle sanat ve antika konusunda özel bir ilgisi bulunan kişilere hitap eden detaylara sahiptir. IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’na benzer etkinlikleri İstanbul fuar takvminde bulabilirsiniz. 

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Son derece kapsamlı etkinlikler arasında yer alan IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı, birçok nedenden ötürü ziyaret edilebilir. Fuara katılım göstermeniz için ön plana çıkan nedenler genel hatlarıyla şu şekilde sıralanabilir:

 • Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen sanat yatırımcıları ve koleksiyonerler ile buluşma fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Sanat ve antika dünyasının ziyaretçileriyle aynı etkinlikte buluşabilirsiniz.
 • Ağınızı güçlendirme şansı elde edebilirsiniz.
 • Çok özel bir ziyaret kitlesine ulaşabilirsiniz.

Fuar, sizlere sanat ve antika dünyasında çok daha etkili bir şekilde yer alma şansı sunar. Yukarıdaki nedenlerin her biri, “Neden etkinliğe katılmalıyım?” sorusuna cevap bulmanızı sağlayacaktır. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı kapsamında oluşturulan etkinliklerin tamamı, fuarın hedeflerine ulaşabilmesini sağlayacak niteliklere sahiptir. Bu kapsamda, sanat ve antikanın dahil olduğu etkinlikler düzenlenlenerek hem katılımcı hem de ziyaretçilerin sektörel gelişmelerden haberdar olması sağlanır. Ayrıca sektörün geleceğine yönelik birçok konu gündeme alınarak yeni projeler hakkında fikir beyan edilir.

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nın katılımcıları son derece geniştir. Katılımcıların profilleri şu şekildedir:

 • Solo Sanatçılar: Bireysel sanatçılar, kendilerini ve eserlerini ziyaretçi kitlesine tanıtabilmek için etkinlikte yer alır.
 • Antikacılar: Katılımcı profilleri arasında antikacılar da bulunur. Nadide eserlere sahip olan antikacılar, etkinliğe katılım göstererek antika bölümünde yer alır.
 • Sanat Yayınları: Sanat ve antika dünyasında yer alan ve çalışmalarda bulunan yayınlar ve dergiler katılım gösterir.
 • Üniversiteler ve Dernekler: Sanat üniversiteleri, Güzel Sanatlar fakülteleri, sanat dernekler ile birlikleri fuarın katılımcıları arasında yer alır. 

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı kurumsal katılım mümkündür. Katılımcı olmak için belirlenen zamanı Türkiye fuar takvminden veya resmî internet sitesinden öğrenebilirsiniz. 

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı Katılımcıları, IAAF web sitesinde yer alan Katılım Başvuru Formu’nu doldurarak fuarın katılımcıları arasında bulunabilir. Bireysel katılımcılara kapalı olan fuarın başvuru formunu galeriler ve şirketler doldurabilir. Başvuru formunda istenilen bilgiler şu şekildedir:

 • Galeri Adı
 • Yetkili Adı Soyadı
 • Adres
 • Ülke
 • Posta Kodu
 • Telefon
 • Cep Telefon
 • Web Site
 • Galerinizde Ağırlıklı Olarak Sergilenen
 • IAAF Fuarı’na Katılmayı Düşündüğünüz Sanatçılar
 • Talep Ettiğiniz Stant Boyutu

Bu tür bilgilerin doldurulması sonrasında başvuru formu gönderilerek başvuru tamamlanmalıdır.  

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Fuara katılımcıların yanı sıra ziyaretçiler de gidebilmekte olup ziyaretçilerin katılım şartlarını yerine getirmesi oldukça önemlidir. IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı ziyaretçi katılımı için IAAF iletişim adresleri üzerinden yetkili isimlerle iletişim kurularak başvuru gerçekleştirilebilir. 

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Fuara katılacak ziyaretçi ve katılımcılar için farklı ulaşım seçenekleri bulunur. IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı yol tarifi etkinliğin yapılacağı Lütfi Kırdar Kongre ve Fuar Alanı üzerinden yapılabilir. Şişli’de bulunan kongre ve fuar alanına otobüs, metro ve araç ile ulaşım sağlanabilir. M2 Hacıosman-Yenikapı metro hattı kullanılarak Osmanbey durağında inilebilir. Fuar alanı, duraktan 10 dakika yürüme mesafesinde yer alır. Bunun yanı sıra Beşiktaş iskelesine gidildikten sonra Harbiye dolmuşlarına binilebilir. Fuar alanı;

Taksim Meydanı’na 1000 metre,

Nişantaşı’na 200 metre,

Sabiha Gökçen Havalimanına 50 km mesafede bulunur. 

IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Fuara İstanbul dışından katılım sağlayacaklar için konaklamanın nasıl sağlanacağı son derece önemlidir. IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı konaklama işlemleri için MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu üzerinden uzman desteği talep edilebilir. Keyifli bir konaklama için Şişli ve civar ilçelerde bulunan konaklama mekanlarının tercih edilmesi olanaklıdır. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.
IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı iletişim bilgileri genel olarak şu şekildedir: Telefon: +90 532 344 61 31 / +90 212 288 02 06 E-Posta: [email protected] Facebook: IAAF İstanbul YouTube: IAAF Online TV LinkedIn: IAAF ONLINE
IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
VIP Açılış: 15 Kasım 2023 16.00-22.00 Genel Ziyaret 16 Kasım 2023: 10.00-20.00 17 Kasım 2023: 10.00-20.00 18 Kasım 2023: 10.00-20.00 19 Kasım 2023: 10.00-20.00
IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
IAAF İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nda uyulması gereken güvenlik ve sağlık kuralları şu şekildedir: Fotoğraf çekilmesine yalnızca kişisel kullanım adına izin verilir. 50 cl büyük parfüm şişeleri ve içecek şişeleri fuar alanına getirilmemelidir. Ruhsatlı olsa bile hiçbir şekilde kesici alet fuar alanına getirilmemelidir. Genel hijyen ve sağlık kurallarına uyulmalıdır. Tüm konuklar fuar alanında bulunan güvenlik personellerinin talepleri ve uyarılarına uymak durumundadır.

Fuar Detayı

15 Kasım 2023
19 Kasım 2023

ORGANİZATÖRLER

DEMOS ENDÜSTRİ FUARCILIK A.Ş.
5323446131