IBS Fuarı 2023

Türkiye’nin en büyük aile buluşması olan IBS Anne Bebek Çocuk fuarı, sayısız etkinliği ve konseptiyle gerek ziyaretçilerini gerek katılımcılarını etkiler. Yalnızca hâlihazırda ebeveyn olan değil, bunu planlayan bireylerin ve ailelerin de katılım gösterebildiği fuar, maksimum 9 yaşında olan çocuk sahibi binlerce kişiyi her sene buluşturmayı başarır. İstanbul fuar takviminde önemli bir yer tutan IBS Fuarı, tüm ailelere eğlence ve fırsat sunar. Anne, bebek, çocuk ve aile fuarı olarak öne çıkan organizasyon, en sık merak edilen konularda düzenlenen söyleşilere ve en çok satan kitapların yazarlarına ev sahipliği yapar. Fuar süresince çocuk edebiyatı ve pedagoji gibi alanlarda yazınsal ürün veren yazarlarla aileler bir araya gelebilir, çocuklar farklı eğlencelere katılabilir ve indirimli alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

IBS Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Türkiye fuar takviminde önemli bir yere sahip olan IBS Fuarı hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine sayısız olanaklar ve avantajlar sunar. En yeni ürünler, lansmanlar, tanıtımlar, eğitimler ve çocuklara özel oyunlu etkinlikler fuarda yer bulur. Fuara katılım göstererek hem eğlenebilir hem de çocuğunuz ve aileniz için farklı hizmetlerin yanı sıra güncel ürünleri yakından tanıyabilir, bir kısmını satın alabilirsiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

İstanbul fuar takviminde merakla beklenen IBS Fuarı, aktivite açısından zengin bir platform olarak öne çıkar. Fuar kapsamında eğlence dolu aktiviteler, gösteriler, sergiler, karşılıklı sohbetler, ödüllü yarışmalar düzenlenir. Fuar kapsamında çocuklar için yüz boyama, drama, şarkı söyleme, bale, dans ve görsel etkinlikler sağlanır. Çizgi film kahramanlarını temsil eden maskotlar çocukları daima güldürmeyi başarır. Fuarda aileleri doğrudan ilgilendiren farklı alanlardan katılımcılar da stand açabilirler. Katılımcıların sektör kategorileri şu şekilde sıralanabilir: 

 

 • Beyaz eşya 
 • Hazır giyim ve ev tekstili 
 • Temizlik ve kozmetik 
 • Mobilya ve dekorasyon
 • Oyuncak ve oyun alanları 
 • Eğitim 
 • Bakım ürünleri 

 

Fuar kapsamında yuvanız, çocuğunuz ve elbette kendiniz için fırsatlı ürünler bulabilir, eğlence dolu etkinliklere ailece katılım gösterebilirsiniz. 

IBS Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

IBS Fuarı’na yönelik yoğun talep ve yüksek katılım bir tesadüf değildir. Fuar; anne, bebek, çocuk ve diğer aile üyeleri için önemli bilgilerin yanı sıra yepyeni ürünler de sunar. Güncel bilgilerin yanı sıra sunulan yepyeni ürünler son derece indirimli fiyatlarda standlarda kendilerine yer bulur. IBS Fuarı katılımcılarını aşağıdaki gibi listelemek mümkündür: 

 

 • Çocuk giyim firmaları
 • İlaç şirketleri 
 • Diş klinikleri
 • Yayın evleri 
 • Genetik, tıp ve medikal şirketleri
 • Atölyeler
 • Gıda takviyesi şirketleri 
 • Beyaz eşya firmaları 
 • Oyuncak şirketleri 

 

Aynı zamanda basın-yayın kuruluşları ve yerel medya da fuar katılımcıları arasındadır. 

IBS Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

IBS Fuarı’na kurumsal katılım göstermek için stand kayıt başvurusu yapmanız gerekir. Katılım başvurusu için aşağılarda yer alan ‘katılımcı olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. 

IBS Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

IBS Fuarı’na ziyaretçi olarak katılım göstermek için online bilet temin etmelisiniz. Ücreti 250 TL olan online bileti temin edip yer ayırtmak için bir form doldurmalısınız. Engelli ve 12 yaş altı ziyaretçilerin katılımı ise ücretsizdir. İlgili forma aşağılarda yer alan ‘ziyaretçi olmak istiyorum’ butonuna tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. 

IBS Fuarı’na Nasıl Gidilir?

IBS Fuarı yol tarifi son derece anlaşılır ve kolaydır. İstanbul Harbiye’de yer alan fuar bölgesine, otobüs ile Esenler veya Alibeyköy Otogarlarında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’nda iniş yaptıktan sonra HAVAŞ taşıtlarını tercih ederek de bölgeye varabilirsiniz. 

IBS Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

IBS Fuarı konaklama açısından sorun çıkmayacağı bir noktada düzenlenir. Katılımcılar ve ziyaretçiler, fuar alanına yakın konumda bulunan otelleri tercih ederek ulaşım kolaylığı elde edebilirler. Bu doğrultuda butik otel, iş oteli, hotel, suit oda ve pansiyon gibi farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, fuar organizasyonu genellikle katılımcılara özel indirimler ve paketler sunabilir. Bu durumda rezervasyon yapmadan önce fuarın resmi web sitesi veya organizatörlerle iletişime geçmeniz bütçeniz açısından yararlı olabilir. Bütçe kontrolünü maksimize etmek ve süreci kolaylaştırmak için MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu tarafından sunulan fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

IBS Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
IBS Fuarı’nın iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir: Telefon: +90 216 414 20 15 (pbx) Instagram: https://www.instagram.com/ibsfuar/ Ofis Adres: Meda Plaza Ekinciler Cd No:16/4 Kavacık, 34810 Beykoz – İstanbul
IBS Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
IBS Fuarı 08-10 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilir. Fuarın ziyaret saatleri ise 11:00 ile 19:00 olarak belirlenmiş durumdadır.
IBS Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
IBS Fuarı'na katılım göstermek adına stand açanların ve ziyaretçilerin güvenliği ve sağlığı ciddi önem taşır. Öncelikle fuar alanında yangın, acil durumlar ve tahliye prosedürleri hakkında bilgi sahibi olmanız gerekebilir. Fuar sırasında hijyen kurallarına uyulması, el temizliğine dikkat edilmesi ve gerekli temizlik önlemlerinin alınması da diğer bir önemli husustur. Fuar süresince sosyal mesafeye dikkat etmeniz ve birtakım güvenlik prosedürlerine uymanız rica edilebilir.

Fuar Detayı

8 Aralık 2023
10 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

Boyut Group
2164142015