IMATECH Fuarı

IMATECH Fuarı, Türkiye’de önemli bir endüstriyel etkinlik olarak 22-25 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecektir. Bu fuarda, CNC’den sac işleme, otomasyon, elektrik-elektronik ekipmanlarına kadar birçok endüstriyel teknoloji bir araya gelir. Geleceğin fabrikalarını kurmak isteyenler için ideal bir platform olan Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı, Türkiye fuar takvimi içindeki önemli bir buluşma noktasıdır. Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri keşfetmek isteyenleri bekler.

IMATECH Neden Ziyaret Edilmeli?

IMATECH, endüstriyel üretim teknolojilerini Türkiye’de benzersiz bir platformda bir araya getirir. Bu etkinlik, İstanbul fuar takvimi içindeki önemli bir buluşma noktasıdır. Sektördeki son yenilikleri ve gelişmeleri keşfetmek, sektör profesyonelleriyle ağ oluşturmak ve geleceğin yollarını inşa etmek isteyenler için idealdir. Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı, 22-25 Şubat 2024 tarihlerinde, İstanbul’da endüstriyel dünyanın nabzını tutmak isteyenleri bekler.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

IMATECH Fuarı, geniş kapsamıyla endüstriyel sektördeki birçok alanı kucaklayacaktır. Bağlantı elemanları, basınçlı hava teknolojileri, CNC makineleri, endüstriyel robotlar, güç aktarım sistemleri ve daha birçok kategorideki firmaların stant açacağı bu etkinlik, sektör yetkilileriyle buluşma fırsatı sunar. Katılımcılar, kesici-delici takımlardan, makine elemanlarına, yüzey işleme teknolojilerinden üretim teknolojilerine kadar geniş bir yelpazedeki ürünleri keşfetme imkânı bulur.

IMATECH’in Katılımcıları Kimlerdir?

Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı, endüstriyel üretim sektörünün öncü firmalarını ve uzmanlarını bir araya getirerek sektöre yön veren bir platform oluşturur. Etkinlik; bağlantı elemanları, CNC makineleri, endüstriyel robotlar, güç aktarım sistemleri, kalıp teknolojileri, makine elemanları, otomasyon teknolojileri, sac işleme makineleri gibi geniş bir yelpazedeki firmaları bir araya getirir. IMATECH, sektörel gelişmeleri ve yenilikleri paylaşma amacıyla katılımcılara benzersiz bir fırsat sunar.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış firmalar, etkinlikte en son teknolojik gelişmeleri sergileyerek katılımcılara sektördeki en güncel trendleri keşfetme imkânı tanır. Bu etkinlik, endüstri profesyonelleri için değerli bir bilgi ve iş birliği platformu olmanın ötesinde, sektörel ağlarını genişletme, yeni iş fırsatları keşfetme ve sektördeki en son yenilikleri takip etme fırsatı sunar.

Endüstriyel Üretim Teknolojileri Fuarı, sadece teknoloji ve ürün sergilemekle kalmayıp aynı zamanda sektördeki en iyi uygulamaları paylaşma ve deneyimleri aktarma konusunda bir platform sağlar. Bu sayede, endüstriyel üretim sektöründeki profesyoneller, etkinliği bir bilgi havuzu olarak kullanarak sektördeki gelişmelere hızla adapte olabilirler. Türkiye Fuar Takvimi içindeki önemli bir tarih olan IMATECH, her geçen yıl sektöre daha fazla katılımcı çekerek endüstriyel inovasyonun önemli bir katalizörü hâline gelmiştir.

IMATECH’e Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

IMATECH kurumsal katılım süreci, etkinliğin resmî internet sitesindeki yönlendirmelerle kolaylıkla yapılabilir. Burada yer alan bilgilere göre stantlı katılım gerçekleştirmek isteyen profesyonellerin başvuru formunu doldurmaları gerekir. Firmanızın detaylarından iletişim bilgilerinize kadar sorulan bu formu doldurarak siz de hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Forma ulaşmak ve IMATECH katılımcılarından olmak içinse sayfanın sonunda yer alan ilgili alana tıklamanız yeterlidir. 

IMATECH’e Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

IMATECH ziyaretçilerinden biri olmak isterseniz organizasyonun resmî internet sitesinden online davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Talep edilen bilgileri girerek kolaylıkla ziyaretçiler arasına adınızı yazdırabilirsiniz. Formu doldurmak ve online davetiyenizi oluşturmak için sayfanın sonunda yer alan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

IMATECH’e Nasıl Gidilir?

IMATECH yol tarifi, Fuar İzmir’e giden birçok farklı ulaşım aracı olması sayesinde oldukça kolaydır. ESHOT ile ulaşım sağlamak isteyen ziyaretçiler; 92, 610, 650 numaralı hatlarla fuar alanına ulaşım sağlayabilirler. Bulunulan konuma göre hangi ulaşım aracını kullanacağınızı bulunduğunuz bölgede haritalardan yardım alarak da öğrenebilirsiniz.

IMATECH Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

IMATECH konaklama alternatifleri, bölgenin sıklıkla ziyaretçi ağırlaması sayesinde oldukça fazladır. Bu noktada İzmir’e şehir dışından gelen misafirler, bölgede rahatlıkla kalabilecekleri konaklama alanları bulabilirler. Üstelik MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’nu kullanan kişiler, iş gezilerini çok daha kolay ve kaliteli şekilde yönetebilirler. 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

IMATECH’in İletişim Bilgileri Nedir?
IMATECH iletişim bilgileri aracılığıyla tüm misafirler ve konunun meraklıları akıllarına takılan tüm soruları öğrenebilirler. Bunun için +90 232 497 10 00 numaralı telefon hattından ya da [email protected] adresinden sorularını yöneltebilirler.
IMATECH Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
22-25 Şubat 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan bu fuar, misafirlerini 10.00 - 18.00 saatleri arasında kabul edecektir. Endüstriyel üretim teknolojileri alanındaki profesyonelleri bir araya getirecek olan bu fuara belirlenen gün ve saatlerde siz de katılım sağlayabillirsiniz.

Fuar Detayı

22 Şubat 2024
25 Şubat 2024

ORGANİZATÖRLER

İZFAŞ İzmir Fuarcılık
2125150521