Industry 4.0 Applications Summit Fuarı 2023

2023 Industry 4.0 Applications Summit Fuarı, ST Alternatif Fuarcılık tarafından organize edilir. Bu sene 20-23 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek fuar endüstri 4.0 konsepti ve uygulamalarını içerir. Endüstri 4.0 otomasyon, yapay zekâ, büyük veri analizi, veri değişimi ve diğer gelişmiş teknolojilerin birleşimini kapsayan bir dönüşüm konseptidir. Üretim süreçlerinin daha akıllı, esnek ve verimli hâle gelmesi amaçlanır. Endüstri 4.0 hakkında son gelişmeleri ve teknoloji çözümleri için Industry 4.0 Applications Summit Fuarı sizleri bekliyor.

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Industry 4.0 Apllications Summit Fuarı son teknolojik gelişmeleri keşfetme, ürün ve hizmetlerin tanıtımı, uzmanlardan bilgi edinme, rekabet analizi ve endüstri liderleriyle etkileşim kurmanıza yardımcı olur. Fuarda bilgi edinebileceğiniz pek çok farklı konu bulunur. Bunlar; kontrol, katmanlı üretim, robotlar, tanımlama sistemleri, nesnelerin interneti, simülasyon yazılımları, bulut çözümleri, büyük veri ve analitik, siber güvenlik ve artırılmış gerçeklik gibi konulardır.

Endüstri 4.0 alanında teorinin ötesine geçip uygulamada yapılanları görmek için bu fuar doğru bir tercihtir. Fuarda yurt içi ve yurt dışındaki çeşitli uygulama örnekleri sunulur. Aynı zamanda fuar kapsamında farklı zirve, sergi ve etkinlikler de vardır. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Fuar kapsamında pek çok konferans, panel, sunum ve sergi etkinlikleri vardır. Zirvedeki öne çıkan sunum konularından bazıları şu şekildedir:

  • Robotlarla insanlar nasıl iş birliği yapar?
  • Fabrikanız şu an ne kadar akıllı?
  • Sanal fabrikalarda neler oluyor?

Panel ve konferanslarda ise öne çıkan başlıklar ve moderatörler şu şekildedir:

  • Kazan ve yakıcılarda teknolojik gelişmeler/ Ali Eren
  • Çevre ve iklim/ Cem Özyıldırım
  • Depolama tekniklerinde fırsatlar ve tehditler/ Şahin Bayram – Edeaş

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’nda 4 gün boyunca düzenlenecek etkinliklere katılarak alanda bilgi sahip olabilirsiniz. Etkinlikler farklı saat ve zaman dilimlerinde gerçekleşir.

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Industry 4.0 Applications Summit fuarı katılımcıları; farklı alanlardaki endüstri şirketleri, teknoloji şirketleri ve fuarda işlenen konulara çözümü olan firmalar olarak sıralanabilir. Industry 4.0 Applications Summit fuarı kurumsal katılım sektörleri; beyaz eşya, otomotiv, makina imalatı, ilaç, tekstil, demir çelik, yiyecek içecek, paketleme ve ambalaj, temizlik ve kozmetik, lojistik ve tedarik zinciri, plastik kauçuk ve iklimlendirmedir. Türkiye fuar takviminde önemli yere sahip etkinlikte ülkenin farklı yerlerinden katılımcılar olacaktır.

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’nda katılımcı olmak için bir form doldurmanız gerekir. Bunun için sayfanın en altında bulunan “Katılımcı olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ilgili formu doldurabilirsiniz.

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Industry 4.0 Applications Summit fuarı ziyaretçi katılımı için ilgili bir form vardır. Sayfanın altındaki “Ziyaretçi olmak istiyorum” linkindeki bilgileri doldurarak fuar saatleri içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Etkinlik, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. Industry 4.0 Applications Summit fuarı yol tarifi için adres Yeşilköy İstanbul, Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul. İsteğinize göre taksi, araç, marmaray ve metro gibi ulaşım araçları kullanarak fuar alanına gidebilirsiniz.

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Industry 4.0 Applications Summit fuarı konaklama için pek çok alternatif mevcuttur. İhtiyacınıza uygun konaklama için MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’nu ziyaret edebilirsiniz. MultiTravel İFM Yeşilköy çevresinde konaklayabileceğiniz yerleri kolayca bulmanıza yardımcıdır.

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Industry 4.0 Applications Summit fuarı iletişim kurmak için bilgilere sahiptir. Farklı kanallar aracılığıyla daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıdaki şekildedir: Telefon: 444 32 50 E-posta: [email protected] Web site: https://www.endustri40zirvesi.com/ Instagram ve facebook: Endüstri40uygulamalari
Industry 4.0 Applications Summit Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
İstanbul fuar takvimindeki etkinlik 20-21-22-23 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşecektir. Açılış saati 10:00, kapanış saati 18:00’dır. Çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri bu saatler arasında fuarı ziyaret edebilirsiniz.
Industry 4.0 Applications Summit Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
Büyük bir katılımın olacağı fuarda birtakım güvenlik ve sağlık kurallarına uyulması gerekir. Giriş ve çıkış kurallarına uymak bunlar arasındadır. Kalabalığı homojen şekilde düzenlemek etkinliğin daha güvenli ve konforlu olmasına yardımcıdır. Güvenlik görevlilerin yönlendirmelerine uymak da dikkat edilmesi gerekenlerdendir. Sağlık ve hijyen kuralları için detaylı bilgiler için fuar organizatörünün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kurallara uymak hem katılımcı hem ziyaretçilerin sağlığını ve güvenliğini korur.

Fuar Detayı

20 Aralık 2023
23 Aralık 2023
5-6-7

ORGANİZATÖRLER

ST Alternatif Fuarcılık
2122209688