İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 2024

Türkiye fuar takviminde önemli bir yere sahip olan İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, TÜYAP tarafından düzenlenip Tüm Kırtasiyeciler Derneği tarafından desteklenir. Bu heyecan verici etkinlik, kırtasiye sektörünü 28 Şubat – 2 Mart 2024 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getirecektir.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Kırtasiye Ofis Fuarı, geniş bir yelpazede ürünleri kapsayarak ziyaretçilere okul malzemelerinden hediyelik eşyalara kadar çeşitli seçenekler sunar. Kırtasiye Ofis Fuarı, sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek yeni iş birlikleri ve ticaret fırsatları yaratmayı hedefler. Türkiye’nin bu önemli fuarında, sektör profesyonelleri ve meraklıları, son trendleri keşfetme ve sektöre yön veren yenilikleri yakından inceleme fırsatı bulacaklar. Bu etkinlik, kırtasiye dünyasının kalbinin attığı bir buluşma noktası olma özelliği taşır. İstanbul fuar takviminde heyecanla beklenen bu etkinlik, birçok anlamda sektörel paydaşlara fayda sağlar.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Kırtasiye Ofis Fuarı’nda birçok kullanışlı ve eğlenceli malzemeye ilk elden ulaşım sağlayabileceğiniz stantlar bulabilirsiniz. Rengârenk kalemlerden kullanışlı çantalara, çocuklar için okul malzemelerinden ofisiniz için birçok ihtiyaca kadar bu fuar kapsamında birçok farklı ürünü stantlarda keşfedebileceksiniz.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı katılımcıları, sektörün önde gelen firmaları ve bu sektörde faaliyet gösteren birçok kurumsal firmadan oluşur. Bu önemli etkinlik, İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı kurumsal katılımıyla sektördeki lider firmaların bir araya gelmesine olanak tanır. Fuar; kırtasiye, ofis malzemeleri, hobi malzemeleri ve yazı malzemeleri gibi geniş bir yelpazede ürün sunan katılımcılarıyla sektöre yön veren ve yenilikleri bir araya getiren bir platform olarak dikkat çeker.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı kurumsal katılımcılarından biri olmak isterseniz etkinliğin resmî internet sitesi üzerinden başvuru formu doldurmanız gerekir. Stant alanı kiralamak isterseniz sayfanın sonunda yer alan ilgili linke tıklayarak talep edilen bilgileri sağlayabilir ve kolaylıkla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu linkte size adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz, firmanızın detayları gibi farklı birçok boşluğu doldurmanız gerekecektir.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı ziyaretçilerinden biri olmak isterseniz kolaylıkla internet sitesi üzerinden online biletinizi alabilirsiniz. Aynı şekilde bu fuara ziyaretçi olarak katılmak isterseniz sayfanın sonunda yer alan ilgili yönlendirmeye tıklayarak kolaylıkla online davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca davetiyeyi oluştururken e-posta adresiyle yalnızca 1 tane bilet tanımlayabileceğinizi de hatırlatmakta fayda vardır. Öte yandan 15 yaşından daha küçük misafirler, fuar alanına kabul edilmez.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı yol tarifiyle oldukça kolay şekilde ulaşım sağlanabilecek bir etkinliktir. Bulunduğunuz konumdan metrobüsle, metroyla, deniz otobüsüyle, taksiyle ya da farklı ulaşım araçlarıyla TÜYAP’a ulaşım sağlamanız mümkündür. Ayrıca havalimanıyla şehre gelen ziyaretçiler, bölgedeki servislerle de ulaşım sağlayabilirler.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı konaklama imkânları, oldukça geniştir. Özellikle İstanbul’un hem iş seyahatleri için hem de turistik gezi amacıyla çok misafir ağırlayan bir şehir olması, konaklama alternatiflerinin de oldukça fazla olmasını sağlar. Bu anlamda MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’nu tercih ederek iş seyahati sürecinizi çok daha kaliteli şekilde yönetebilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı iletişim bilgileri aracılığıyla öğrenmek istediğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz. Bunun için +90 212 867 11 00 numaralı hattan yetkililere ulaşabilir, [email protected] e-mail adresinden de taleplerinizi organizatörlere iletebilirsiniz. Katılımcı ya da ziyaretçi olmak için gerekli tüm bilgileri yine bu iletişim adreslerinden edinebilirsiniz.
İstanbul Kırtasiye Ofis Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Kırtasiye Ofis Fuarı’nı ziyaret etmek istediğinizde etkinliğin ilk üç gününde 28 Şubat - 01 Mart 2024 tarihlerinde 09.00 - 19.00 saatleri arasında bu organizasyona dâhil olabilirsiniz. Fuarın son günü olan 2 Mart’taysa etkinlik aynı şekilde 09.00’da başlayacak fakat 18.00’de sonlanmış olacaktır.

Fuar Detayı

28 Şubat 2024
2 Mart 2024

ORGANİZATÖRLER

TÜYAP TÜM FUARCILIK YAPIM A.Ş.
2128671100