İstanbul Mobilya Fuarı

İstanbul Mobilya Fuarı, 23-28 Ocak 2024 tarihinde düzenlenecek ve mobilya sektörünün öncülerini buluşturacak bir etkinlik olarak belirtilir. İstanbul fuar takviminde önemli bir yer tutan ve sizi en son trendleri keşfetmeye davet eden bu fuar, yenilikçi tasarımları ve sektördeki güncel gelişmeleri sergileyerek profesyoneller için benzersiz bir platform sunar. İstanbul Mobilya Fuarı’nda geleceğin mobilya dünyasına dair ilham verici buluşmalara tanıklık edebilirsiniz.

İstanbul Mobilya Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

IIFF2024 olarak da anılan İstanbul Uluslararası Mobilya Fuarı, sektörün önemli etkinliklerinden biri olarak ön plana çıkar. Türkiye fuar takviminin öncü etkinliklerinden biri olarak anılan bu sektörel buluşma yeri, mobilyacılık alanında çığır açan yeniliklere de ev sahipliği yapar. Sektördeki tüm ürün gruplarını bir araya getirerek ülkeyi küresel arenada tanıtan İstanbul Mobilya Fuarı kurumsal katılımcılara 150’den fazla ülkeden gelen profesyonellerle iş bağlantısı kurma fırsatı sunar. İstanbul Mobilya Fuarı, sektörün en büyük buluşması olma özelliği taşır ve katılımcılarına yenilikleri keşfetme ve iş birliklerini güçlendirme imkânı sağlar.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

İstanbul Mobilya Fuarı, IIFF2024’ün kapsamındaki etkinliklerle katılımcılara benzersiz bir deneyim sunar. Binlerce katılımcı ve üç binin üzerinde markayla fuar, ziyaretçilere çeşitli üretici firmalarla tanışma fırsatı sağlar. Stantlı alanlar, ağ bağlantılarını güçlendirmek ve projelerde iş birliği yapmak için ideal ortamlar sunar. 

Üstelik bu etkinlikle sektördeki son gelişmelere yakından tanıklık edebilir, ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz. IIFF2024 aynı zamanda ünlü iç mimarlar ve tasarımcılarla buluşma şansı sunarak sektördeki son trendlere dair bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Etkinlikler arasında yeni ve özel ürün lansmanları da yer aldığı için bu fuar, tasarım ve fonksiyonelliğin buluştuğu yenilikçi ürünleri keşfetme fırsatını kaçırmamanızı sağlar.

İstanbul Mobilya Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

İstanbul Mobilya Fuarı katılımcıları, sektördeki öncü markalara mensup kişiler, tasarımcılar, üreticiler ve iş profesyonellerinden oluşur. Fuarda, mobilya sektöründeki lider firmaların yanı sıra yenilikçi tasarımcılar ve önde gelen üreticiler de yer alır. İstanbul Mobilya Fuarı ziyaretçileri arasında sektördeki güncel trendleri ve son ürünleri keşfetmek isteyen profesyoneller bulunur.

İstanbul Mobilya Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

İstanbul Mobilya Fuarı katılımcısı olmak ve stant kiralamak isterseniz projenin yöneticileriyle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için fuarın resmî web sitesinde yer alan stantlı katılım formunu doldurarak aşağıda istenen bilgileri organizatörlere ileterek katılım gerçekleştirebilirsiniz:

  • Adınız/soyadınız
  • Firmanızın adı
  • Cep ve iş telefonunuz
  • E-posta adresiniz
  • Pozisyonunuzun seviyesi
  • Firmanızın bulunduğu ülke ve il

Sıralanan bilgileri İstanbul Mobilya Fuarı’na katılmak amacıyla ilgili alanlara girerek katılımcı olmak için başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz katılımcı olmak için gerekli bilgilerin bulunduğu yönlendirmeye, sayfa sonunda bulunan link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İstanbul Mobilya Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

İstanbul Mobilya Fuarı ziyaretçilerinden biri olmak isterseniz resmî internet sitesi üzerinden e-davetiyenizi ücretsiz şekilde oluşturabilirsiniz. Bu alanda öğrenilmek istenen kimi soruları birkaç tıklamayla yanıtlayarak kısa süre içinde fuarın ziyaretçisi olma şansı yakalayabilirsiniz. İstanbul Mobilya Fuarı’nda ziyaretçi olmak isterseniz sayfanın sonunda bulunan linke tıklayabilirsiniz.

İstanbul Mobilya Fuarı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul Mobilya Fuarı yol tarifi oldukça kolay şekilde yapılabilir. Metrobüsü tercih ederek Kadıköy Söğütlüçeşme’yle TÜYAP arasında rahatça seyahat edebilirsiniz. D100 (E5) kara yoluna paralel 52 km’lik hat üzerinde bulunan metrobüs duraklarından da faydalanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da hizmet veren raylı sistemleri kullanarak TÜYAP’a ulaşabilirsiniz. 

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı’ndan gelenler içinse özel ulaşım hatları bulunur. Fuar alanına arabayla gitmek isteyenler için ise E5, TEM ve Sahil Yolu gibi alternatif yollar mevcuttur. Detaylı lokasyon bilgilerine ulaşmak için TÜYAP’ın resmî web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Üstelik fuarın sağladığı ücretsiz servis bilgilerine de internet sitesinden ulaşarak İstanbul Fuar Merkezi’ne de olan araçları öğrenebilirsiniz.

İstanbul Mobilya Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

İstanbul Mobilya Fuarı konaklama alternatifleri, çevrede birçok otelin bulunması sayesinde oldukça fazladır. Üstelik fuarın anlaşmalı olduğu konaklama alanını da siteyi ziyaret ederek öğrenebilir ve İstanbul’da kaldığınız sürenin MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu sayesinde çok daha hesaplı olmasını sağlayabilirsiniz. Bahsedilen bu konaklama alanı dışında da alternatif aramanız durumunda, bölgenin turistik değerlere sahip olması sayesinde dilediğiniz gibi bir oteli kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

İstanbul Mobilya Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
İstanbul Mobilya Fuarı iletişim bilgilerine ulaşmak için etkinliğin kendi internet sitesini ziyaret ederek organizatörlerin tümüne ulaşım sağlayabilirsiniz. Öte yandan +90 212 867 11 00 numarasını arayarak ya da info@istanbulmobilyafuarı.com e-posta adresinden mail atarak da yetkililerle iletişim kurabilirsiniz.
İstanbul Mobilya Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Etkinlik, 23-27 Ocak 2024 tarihleri arasında 10.00 - 19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacaktır. Etkinliğin son günü olan 28 Ocak 2024 günündeyse etkinlik ziyaret saati 18.00’de son bulacaktır.

Fuar Detayı

23 Ocak 2024
27 Ocak 2024

ORGANİZATÖRLER

TÜYAP TÜM FUARCILIK YAPIM A.Ş.
2128671100