Karavanist Fuarı

İstanbul fuar takvimi dâhilinde 6-14 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleşecek olan Karavanist, karavan tutkunlarını ve outdoor severleri Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşturacaktır. Bu etkinlik, Türkiye’nin en kapsamlı karavan ve ekipmanları, tiny house, outdoor ve kamp malzemeleri fuarı olma özelliği taşır. İstanbul’un eşsiz atmosferinde düzenlenecek olan 4. Karavan ve Ekipmanları Fuarı, katılımcılara sektördeki son trendleri keşfetme fırsatı sunacağının sinyallerini verir.

Karavanist Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Karavanist Fuarı, yenilikçi karavan ve tiny house tasarımlarını ilk görmek için ideal bir fırsat sunar. Bu etkinlik, sektörün önde gelen uzmanlarıyla tanışma, değerli bilgiler elde etme ve sektördeki en son trendleri keşfetme şansı verir. Ayrıca konuşmacıların deneyimlerini dinleyerek, atölye ve yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler kazanma imkânı sunar. Sektörün tüm topluluklarını bir araya getiren fuar, STK’lar, federasyonlar ve derneklerle iletişim kurma şansı yaratır. Kaçırılmayacak fırsatlar ve özel tekliflerle dolu olan Karavanist; Türkiye fuar takviminde seyahat, outdoor ve tiny house tutkunları için vazgeçilmez bir etkinliktir.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Karavanist Fuarı, çeşitli karavan modelleri, ekipmanları, tiny house tasarımları, outdoor ürünleri ve kamp malzemeleriyle dolu bir etkinlik sunar. Bu fuarda gezginler, influencerlarla deneyim paylaşımı yapabilir, öneriler alabilir ve federasyonlarla sivil toplum kuruluşlarından güncel karavan mevzuatları, kamp alanları ve eğitimlerle ilgili bilgi edinebilirler.

Karavanist Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Karavanist Fuarı kurumsal katılım açısından sektörün öncü firmalarını bir araya getirir. Fuarda, karavan ve tiny house üreticileri, outdoor ekipman sağlayıcıları, kamp malzeme markaları ve seyahat sektöründeki lider isimler, Karavanist Fuarı katılımcıları arasında yer alır. Bu etkinlik, sektördeki en güncel ürünleri ve hizmetleri keşfetmek için ideal bir platform olma özelliğindedir.

Karavanist Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

Karavanist Fuarı katılımcılarından biri olmak için organizasyonun resmî internet sitesini ziyaret ederek kısa bir işlemle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Adınız, soyadınız, firmanızın bilgileri, iletişim adresleriniz ve unvanınız gibi birçok bilginin ardından stantlı katılım için siz de başvuru yapabilirsiniz. Firmanızın bu fuarda yer almasını isterseniz sayfanın sonunda yer alan ilgili alana tıklayarak hemen kayıt oluşturabilirsiniz.

Karavanist Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Karavanist Fuarı ziyaretçilerinden biri olmak isterseniz belirlenen ücret karşılığında davetiyenizi satın alabilirsiniz. Fuardan önce çok daha uygun fiyatlara satılacak olan bu etkinliğe davetiyenizi oluşturmanızsa oldukça kolaydır. Fuar esnasında ya da kapıda da bilet alabileceğiniz için dilerseniz etkinlik alanına giderek de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat sıra beklemek istemezseniz sayfanın sonunda yer alan kısımdan formu hemen doldurabilirsiniz.

Karavanist Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Karavanist Fuarı’na ulaşmak için, TEM Otoyolu’nu kullanarak Mahmutbey gişelerinden geçmeniz gerekir. Ardından Bahçeşehir-Avcılar çıkışını takip etmelisiniz. Avcılar istikametinde 2 km devam ettikten sonra Büyükçekmece tabelasını izleyerek E-5 Kara Yolu üzerinde 3 km ilerlediğinizde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Yapılan bu Karavanist Fuarı yol tarifiyle etkinliğe kolayca özel araçlarınızla gelebilirsiniz.

Karavanist Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Karavanist Fuarı konaklama alternatifleri, bölgenin sıklıkla ziyaretçi ağırlayan bir yer olması sayesinde oldukça boldur. Bu anlamda bölgedeki birçok otel arasından dilediğinizi bütçenizi de göz önünde bulundurarak tercih edebilirsiniz. Üstelik MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’nu tercih ederek tüm bunların faturalandırması konusunda da oldukça rahat hissedebilirsiniz.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Karavanist Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Etkinliğin ziyaret saatleri 6-13 Ocak 2024 tarihleri arasında 10.00 - 19.00 olarak belirlenmiştir. Fuarın son günü olan 14 Ocak’taysa etkinlik 10.00’da başlayıp 18.00’de bitecektir.

Fuar Detayı

6 Ocak 2024
14 Ocak 2024

ORGANİZATÖRLER

TÜYAP TÜM FUARCILIK YAPIM A.Ş.
2128671100