Power Generating Factories Summit Fuarı 2023

Power Generating Factories Summit fuarı, Endüstri Medya iştiraki olan ST Alternatif Fuarcılık tarafından organize edilir. Bu sene 4.’sü düzenlenecek fuar, enerjisini üreten fabrika ve binaların elektrik faturası öder gibi yaptıkları yatırımları inceleme imkânı sunar. Enerji alanında yapılan yatırım, tasarruf ve ürünleri detaylı olarak keşfetmek için Power Generating Factories Summit Fuarı 2023 sizleri bekliyor.

Power Generating Factories Summit Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Enerji maliyeti, endüstriyel üretimde en büyük giderlerin başında gelir. Bu maliyeti düşürmek için son dönemlerde pek çok çözüm önerisi üretilmeye başladı. Dünyada ve Türkiye’de çözüm önerilerini başarıyla uygulayan pek çok örnek mevcuttur. Bu alanda yatırım yapan ve çözüm üreten fabrikaların deneyimlerini detaylı olarak incelemek için Power Generating Factories Summit Fuarı’nı ziyaret edebilirsiniz. Fuar, sektördeki profesyoneller ile enerji maliyetlerinde tasarruf yapmak isteyen fabrikaları bir araya getirmek için bir aracıdır. 

Fuarla yakından ilgili olan bazı sektörler vardır. Bunlar; kimya ve petrokimya, petrol gaz, kâğıt, gıda, su ve atıksu, enerji, çimento, maden, demir çelik, tekstil, cam ve seramiktir. Bu sektörlerden bir ya da daha fazlasında faaliyet gösteriyorsanız Power Generating Factories Summit fuarı’nı ziyaret ederek kapsamlı bilgiler edinebilirsiniz.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Fuar kapsamında 4 gün boyunca panel, sempozyum ve sergi etkinlikleri yapılacaktır. Tüm etkinlikler İstanbul fuar takviminde önemli bir yere sahiptir. İlk gün “Emisyon ticaret sistemi nedir?”, “Yeşil enerji dönüşümü – Yeşil sanayii kredileri ve teşvikleri”, “Yeşil hidrojen teknolojileri” konuları işlenecektir. Diğer günler ise Altuğ Karataş – Müsaid moderatörlüğünde “Fabrikaların gözünden enerji verimliliği uygulamaları”, Alper Terciyanlı – Edider moderatörlüğünde “Dijitalleşme ekseninde geleceğin enerji sektörü”, “Güneş enerji santrallerinde güvenlik ve uygulamalar”, Cem Özkök – Günder moderatörlüğünde “Çatı üstü ges projeleri ve uygulama örnekleri” ve daha fazla konulu etkinlikler gerçekleşecektir.

Power Generating Factories Summit Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Power Generating Factories Summit fuarı katılımcılarının belli bir profili vardır. Katılımcı firmaların faaliyet gösterdikleri konulardan başlıcaları şu şekildedir:

 • Akıllı Bina Otomasyon Sistemleri
 • Enerji Verimliliği
 • Enerji Verimliliği Etütleri
 • Basınçlı hava kaçakları
 • Endüstriyel pompalarda enerji verimliliği
 • Endüstriyel kazan ve buhar imalatı
 • Kojenerasyon ve Trijenerasyon Sistemleri
 • Çatı Üzeri Güneş Enerji Sistemleri
 • Enerji İzleme ve Dijitalizasyon
 • Yağmur Suyu Geri Dönüşüm Sistemleri
 • Elektrik Güç Dağıtımı ve Şalt Malzemeleri

 

Power Generating Factories Summit fuarı kurumsal katılım sağlayan firmaların bazı ürün ve hizmetleri vardır. Bunlar temel olarak otomasyon sistemleri, aydınlatma sistemleri, yalıtım ve yapı kimyasalları, güç kalitesi ve enerji, bağlantı elemanları ve güç kaynakları olarak sıralanabilir. Katılımcıların daha pek çok konu alanı, ürün ve hizmetleri de vardır.

Power Generating Factories Summit Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

Alanla ilgili her katılımcıya açık olan etkinlik, Türkiye fuar takviminde önemli yere sahiptir. Power Generating Factories Summit Fuarı’na katılımcı olmak için 31 Ekim tarihine kadar ücretsiz davetiye alabilirsiniz. Davetiye için sayfanın en altında bulunan “Katılımcı olmak istiyorum” formunu doldurmalısınız. Bilgileri doldurduktan sonra başvurunuzu kolayca gönderebilirsiniz.

Power Generating Factories Summit Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Power Generating Factories Summit fuarına ziyaretçi olarak katılmak için form doldurmanız gerekir. Sayfanın altında bulunan “Ziyaretçi olmak istiyorum” formuna bilgilerinize girerek fuar saatleri içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Power Generating Factories Summit Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Zirve ve sergi, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. Fuar alanına ulaşmak için araç, taksi veya toplu ulaşım kullanabilirsiniz. Power Generating Factories Summit fuarı yol tarifi için adres: Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul. Navigasyona bu konumu girerek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Power Generating Factories Summit Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Power Generating Factories Summit fuarı konaklama için otel ve pansiyon gibi birçok seçenek bulunur. Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun güvenilir konaklama için MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu’nu kullanabilirsiniz. Opsiyonlarınızı girdikten sonra İFM’ye en yakın konumdaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Power Generating Factories Summit Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Power Generating Factories Summit fuarı iletişim için farklı kanallar vardır. İletişim bilgileri şu şekildedir: Telefon: 444 32 50 E-mail: [email protected] Web site: enerjisiniuretenfabrikalar.com
Power Generating Factories Summit Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Fuar 20-21-22-23 Aralık 2023 tarihlerinde gerçekleşecektir. Açılış saati 10:00, kapanış saati ise 18:00’dır. Çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri açılış ve kapanış saatleri arasında fuarı ziyaret edebilirsiniz.
Power Generating Factories Summit Fuarı’nda Uyulması Gereken Güvenlik ve Sağlık Kuralları Nelerdir?
Yoğun program, katılımcı ve ziyaretçilerin olacağı Power Generating Factories Summit fuarında bazı güvenlik ve sağlık kurallarına uymak gerekir. Giriş ve çıkış sırasına uymak, sosyal mesafeyi göz önünde bulundurmak, kapı önlerinde beklememek ve kişisel hijyene uymak bunların başlıcalarıdır. Özellikle uyulması gereken kurallar hakkında daha detaylı bilgi almak için organizasyonun sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fuar Detayı

20 Aralık 2023
23 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

ST Alternatif Fair Organization
2122209688