PREMO-WELLHOME Fuarı 2024

İstanbul Fuar Merkezi, 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında PREMO-WELLHOME Fuarına ev sahipliği yapacaktır. Bu keyifli etkinlik, İstanbul fuar takviminin vazgeçilmez bir durağı olmaya daha şimdiden adaydır. Özenli peyzaj ürünleri, tiny house ve müstakil evler, havuz ve jakuziler, şık mobilyalar, şezlonglar, açık hava yemek alanları, şömine ve barbeküler gibi unsurlarıyla yaşam alanlarını doğayla bütünleştiren üstelik keyifli bir atmosfer yaratan ürün ve hizmetler, bu etkinlikte global alıcılarla buluşacaktır.

PREMO-WELLHOME Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

PREMO-WELLHOME Fuarı, eğlence ve oyun alanlarından başlayarak, tema alanları, su parkları, havuz ve spa merkezlerine kadar geniş bir yelpazede profesyonel çözümleri aynı çatı altında sunar. Bu etkinlik, global alıcılarla buluşarak sektörü bir araya getirir. ATRAX şemsiyesi altında gerçekleşen bu bütünsel organizasyon, katılımcılara ve ziyaretçilere ortak pazar toplantıları, hedef kitle ortaklıkları, çeşitli ürün seçenekleri, artan ziyaretçi sayısı ve yeni iş fırsatları gibi avantajlar sunarak sektördeki sinerjileri güçlendirir. Bu birleşme, mevcut potansiyeli katlayarak artıracaktır.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Türkiye fuar takviminin önemli bir parçası olan bu etkinlik, çeşitli sektörleri bir araya getirirken ziyaretçilere unutulmaz deneyimler sunar. Fuar kapsamında interaktif alanlar, sektörel paylaşımlar gibi genel etkinliklerin yanı sıra, fuar alanında keyifli dinlenme köşeleri gibi özel alanların da kurulacağı bilinenler arasındadır.

PREMO-WELLHOME Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

PREMO-WELLHOME, sektörde öne çıkan peyzaj tasarımcılarından, mobilya üreticilerine, inovatif ev çözümleri sağlayıcılardan, spa ve havuz ekipmanları üreticilerine kadar geniş bir katılımcı yelpazesine ev sahipliği yapar. Bu fuar, sektör liderleri ve kurumsal katılımcılar arasında güçlü bir etkileşim platformu sunarak, yeni iş bağlantıları ve ileri düzey ürün tanıtımları için bir araya getirir. PREMO-WELLHOME Fuarı katılımcıları, prefabrik ve müstakil evleri yapanlardan içini dolduranlara kadar birçok sektördeki kişilerden oluşur.

PREMO-WELLHOME Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

PREMO-WELLHOME Fuarı kurumsal katılım için resmî internet sitesinden başvuru formu doldurulmalıdır. Bu formda firma adından yetkili kişinin ismine, şirketinizin adresinden sizin iletişim bilgilerinize kadar birçok detay sorulur. İlgili alanları doldurduktan sonra başvuru amacınız incelenerek stantlı şekilde bu etkinlikte siz de yerinizi alabilirsiniz. Dilerseniz sayfanın sonunda yer alan katılımcı olmak istiyorum linkini tıklayarak hemen işlemlere başlayabilirsiniz.

PREMO-WELLHOME Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

PREMO-WELLHOME Fuarı ziyaretçileri arasında yerinizi almak isterseniz internet siteleri üzerinden davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Yalnızca 16 yaşından büyük ziyaretçileri kabul eden bu etkinlik, profesyonel misafirlerini ağırlamak için böyle bir karar almıştır. Şimdi siz de ziyaretçi olarak kendi davetiyenizi oluşturmak isterseniz sayfanın sonunda yer alan ilgili kısma tıklayarak siteye yönlendirme yapabilirsiniz.

PREMO-WELLHOME Fuarı’na Nasıl Gidilir?

PREMO-WELLHOME Fuarı, bölgenin merkezî bir noktası olan İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir. Bu bölgeyeyse ulaşım son derece kolay şekilde gerçekleştirilebilir. İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşım için metro, marmaray, metrobüs, otobüs veya taksi gibi birçok seçenek mevcuttur. Size en uygun ulaşım alternatifini seçerek, kısa sürede etkinliğin düzenlendiği bölgeye ulaşabilirsiniz. Bu sayede PREMO-WELLHOME Fuarı yol tarifine gerek dahi kalmadan kolaylıkla bölgeyi bulabilirsiniz.

PREMO-WELLHOME Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

PREMO-WELLHOME Fuarı konaklama seçenekleri, bölgenin sıkça ziyaretçi ağırlayan bir konumda olmasından dolayı oldukça çeşitlidir. Bu durum, katılımcıların veya ziyaretçilerin istedikleri konaklama seçeneğini serbestçe tercih edebilmelerine olanak tanır. Ayrıca MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu sayesinde katılımcılar, bu konaklama seçeneklerini daha kolay bir şekilde gözden geçirerek bütçelerine uygun tercihler yapabilirler.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

PREMO-WELLHOME Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
PREMO-WELLHOME Fuarı iletişim bilgileri, organizasyonun resmî web sitesinde bulunur. Bilgi almak isteyen herkes, yetkililere +90 212 570 63 05 numaralı telefondan veya [email protected] mail adresinden ulaşabilir.
PREMO-WELLHOME Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
PREMO-WELLHOME, 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında ziyaretçilere kapılarını saat 10.00 ile 18.00 arasında açacaktır. Bu süre zarfında, İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen etkinlik, katılımcılara ve ziyaretçilere gün boyunca sektör liderleriyle buluşma şansı sunacaktır.

Fuar Detayı

11 Ocak 2024
13 Ocak 2024

ORGANİZATÖRLER

Tureks Uluslararası Fuarcılık A.Ş.
2125706305