Process Summit and Exhibition Fuarı 2023

Process Summit and Exhibition Fuarı 2023; proses otomasyonu, yönetim, bakım ve emniyeti gibi temel konularda yatırımda bulunan firmaların deneyimlerini paylaştığı bir fuardır. Bu yıl 7. düzenlenen fuar, farklı sektörlerde kullanılan proses otomasyonlarıyla ilgili detaylı bilgi edinilmesini amaçlar. Kimya ve boya sanayi, enerji santralleri, temiz ve atık su tesisleri, tem başta olmak üzere pek çok sektörü kapsayan bir etkinliktir. 

Process Summit and Exhibition Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Process Summit and Exhibition Fuarı, şu nedenlerden dolayı ziyaret edilmelidir:

 • Proses otomasyonu, emniyet ve bakımı konularında yatırımlar gerçekleştiren firmaların deneyimlerini uygulamalı bir şekilde görmek
 • Proses otomasyonları ile ilgili doğru bilgiler edinmek
 • Proses otomasyonlarının geleceği ile ilgili öngörüler hakkında bilgi sahibi olmak

 

Proses otomasyonlarına yönelik gerçekleştirilen fuar sayesinde, konu hakkında daha doğru ve detaylı bilgi edinmeniz mümkündür. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Process Summit and Exhibition Fuarı kurumsal katılım ve ziyaretçiler için birçok farklı etkinlikler düzenler. Bu etkinlikler, proses otomasyonlarının emniyet ve bakımına yöneliktir. Organizasyon Endüstriyel Otomasyon Sanayiciler Derneği (ENOSAD) iş birliği ve Endüstri Medya şirketi ST Alternatif Fuarcılık tarafından düzenlenmekte olup sektöre yönelik en dikkat çekici sergiler arasında yer alır. 

Process Summit and Exhibition Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Process Summit and Exhibition Fuarı katılımcıları proses otomasyonu, güvenliği ve bakımı konusunda doğru bilgileri edinmek ve bu alanlarda çalışmalarda bulunan kişilerdir. Katılımcıların yer aldıkları sektörler genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Gıda
 • İlaç
 • Kimya ve petrokimya
 • Demir çelik
 • Su ve atık su
 • Otomotiv
 • Kağıt hamuru ve kağıt

 

Bunların yanı sıra çimento ve enerji gibi sektör katılımcıları da mevcuttur. İstanbul fuar takvimi kapsamında yer alan etkinlik, sektör katılımcılarının tamamına açıktır. 

Process Summit and Exhibition Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

Fuara katılım göstermek isteyen kişiler için iletişim numaraları mevcuttur. Gerekli iletişimin kurulması sonrasında katılım için daha detaylı bilgi edinilmesi olanaklıdır. 

Process Summit and Exhibition Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Process Summit and Exhibition Fuarı ziyaretçi olmak için iletişim kanalları üzerinden iletişim gerçekleştirebilirsiniz. Proses otomasyon, yönetim ve bakımı alanında bilgi edinmek; uygulama örnekleri ve başarı hikayeleri dinlemek istiyorsanız, ücretsiz bir şekilde fuara katılım gösterebilirsiniz. Türkiye fuar takvimi kapsamında yer alan organizasyona ziyaretçi olarak katılabilir, sektörel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu alanda faaliyet gösteren firmaların deneyimlerinden faydalanarak konu hakkındaki bilginizi arttırabilirsiniz. 

Process Summit and Exhibition Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Process Summit and Exhibition Fuarı yol tarifi, fuara ulaşımın çok daha kolay bir şekilde sağlanmasını amaçlar. Fuara ulaşım için metro, Marmaray, otobüs, metrobüs, hava yolu ve taksi seçenekleri arasından tercihte bulunmak mümkündür. Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro hattı kullanılabilir. Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi durağında inilerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Marmaray-Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısı ile yine aynı durakta inebilirsiniz.

Metrobüs ile ulaşım sağlayabilmek için Ataköy-Şirinevler istasyonuna ulaşım sağlayabilir, ardından Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezinde inebilirsiniz. Hava yolunu kullanacaksanız eğer İstanbul Havalimanında indikten sonra havalimanı araçlarını kullanabilir ya da taksi ile fuar merkezine ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul Havalimanı ile fuar merkezi arasında 45 kilometrelik bir mesafe bulunur. Bu kapsamda, havalimanından taksi ile ulaşım gerçekleştirecek kişiler, yaklaşık 35 dakikalık bir yolculuk sonrasında fuar merkezine ulaşım sağlayacaklardır. 

Process Summit and Exhibition Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Process Summit and Exhibition Fuarı konaklama seçenekleri oldukça fazladır. Fuar merkezine yakın alanlarda bulunan konaklama merkezlerini kullanabilirsiniz. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu tarafından destek alabilir, istediğiniz gibi rahat ve keyifli bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

 • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
 • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
 • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
 • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Process Summit and Exhibition Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Process Summit and Exhibition Fuarı iletişim noktasında 444 32 50 numaralı telefon aracılığıyla iletişim kurmanız olanaklıdır. Ayrıca [email protected] mail adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca; Facebook: Proses Zirvesi ve Sergisi, Instagram: proseszirvesi, Linkedin: Proses Zirvesi, sosyal medya platformları aracılığıyla da fuar hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Process Summit and Exhibition Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Process Summit and Exhibition Fuarı 20-23 Aralık 2023 tarihlerinde düzenlenecektir.

Fuar Detayı

20 Aralık 2023
23 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

ST Alternatif Fair Organization
2122209688