Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı 2023

7 yıldır düzenlenen Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı, birçok firmanın teknolojiyle tanışma noktası oldu. Yıl içerisinde robotlu otomasyon yatırımları için çeşitli görüşmeleri erteleyen çoğu şirket, hangi firmaların tercih edileceği konusunda son karar çoğunlukla Zirve sonrasında bıraktı. Bunun en büyük nedeni Türkiye’deki en geniş çaplı robot otomasyon fuarı olmasıdır. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) gözetiminde, MAKFED, ENOSAD ve TUSAYDER’in desteğiyle, ENDÜSTRİ MEDYA firması olan ST Alternatif Fuarcılık işbirliğiyle düzenlenir.

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’nı ziyaret etmek için birçok nedeniniz bulunur. Bunlardan biri günümüzdeki çoğu eşyanın artık robotlaşması gösterilebilir. Fuarın ana teması olan robot otomasyonu hakkında detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret etmelisiniz. Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı katılımcıları sektöründe öncü olan kişi ve firmalardan oluşur. Katılımcılar; otomotiv, beyaz eşya, makina imalati, ilaç, tekstil, demir çelik, yiyecek içecek, paketleme ve ambalajda, temizlik ve kozmetik, lojistik ve tedarik zinciri, plastik kauçuk, iklimlendirme ve diğer sektörler profillerinden oluşur.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’nın kurumsal katılımcıların sağladığı etkinliklerin yanı sıra MAKFED, ENOSAD ve TUSAYDER’in desteği ve ENDÜSTRİ MEDYA firması olan ST Alternatif Fuarcılık’ın seminer ve programlardan oluşur. Böylelikle her sektöre ve kişiye hitap eden birçok etkinlik düzenlenir. Benzer etkinliklere sahip olan farklı fuarlarla ilgili bilgileri Türkiye fuar takviminden ulaşabilirsiniz. 

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Bu yıl Robot Investmen Forum and Exhibition Fuarı’na katılım sağlayan birçok firma bulunur. Sektöründeki öncü olan firmalardan seçilmiş kişiler kendilerine özel ayrılmış standatlarda bilgilendirici tanıtımlar yapar. Bu sene katılımcı olarak fuarda bulunan kişiler genel olarak; otomotiv, beyaz eşya, makina imalati, ilaç, tekstil, demir çelik, yiyecek içecek, paketleme ve ambalajda, temizlik ve kozmetik, lojistik ve tedarik zinciri, plastik kauçuk, iklimlendirme gibi alanlardaki ürünlerini tanıtırlar. Bu alanlarda konuşulacak konular ise şu şekilde; kontrol, katmanlı üretim, robotlar, tanımlama sistemleri, nesnelerin interneti (IoT), simülasyon yazılımları, bulut çözümleri, büyük veri ve analitik, siber güvenlik, artırılmış gerçeklik, giyilebilir teknolojiler, tedarik ve üretim yazılımları, enerji izleme yazılımlarıdır. 

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’na katılımcı olmak için resmî internet sitesindeki formu doldurmanız gerekir. Aklınıza takılan sorularda bilgi almak isterseniz 444 32 50 numaralı telefonu arayabilir ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’na ziyaretçi olarak katılabilmek için internet sitesindeki formu doldurmanız yeterli olur. Sonrasında ücretsiz ziyaretçi kartınızı belirttiğiniz iletişim kanallarından size iletilir. Bunun dışında fuar alanına direkt giderek de yerinde kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. 

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı yol tarifini www.robotyatirimlari.com adresindeki iletişim bölümde bulabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli harita uygulamalarına İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy Istanbul 34149 Bakırköy/İstanbul adresini yazarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı konaklama konusunda oldukça avantajlıdır. Eski Atatürk Havalimanına oldukça yakın bir konumda bulunan fuar alanının çevresinde birçok otel, hotel, apart veya kiralık daireler bulunur. Kurumsal iş seyahatlerinizde size en uygun konaklama birimine daha kolay karar verebilmek için MultiTravel hizmetinden yararlanabilirsiniz. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu sayesinde Türkiye’nin her yerindeki otelleri birkaç saniye içerisinde sıralayabilir ve size en uygun olana kolaylıkla karar verebilirsiniz. 

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

 

Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Robot Investment Forum and Exhibition fuarı iletişim bilgileri şu şekilde sıralanabilir: Telefon: +90 212 220 96 88 Mail adresi: [email protected] Kurumsal telefon: 444 32 50 İnternet adresi: www.robotyatirimlari.com
Robot Investment Forum and Exhibition Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Robot Investment Forum and Exhibition Fuarı ziyaretçilerini 20 - 23 Aralık arasında İstanbul Fuar Merkezi (İFM) Yeşilköy’de ağırlar. Bu tarihler arasındsa saat kaçta ziyaret etmeniz gerektiğine dair detaylı bilgiye İstanbul fuar takviminden ulaşabilirsiniz.

Fuar Detayı

20 Aralık 2023
23 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

ST Alternatif Fair Organization
2122209688