Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı 2023

Türkiye’nin tarım ve hayvancılık sektöründe öne çıkan kentlerinden biri olan Şanlıurfa, arazi ve ürün dağılımı bakımından ülke genelinde 3. sırada yer alır. Bu coğrafyada düzenlenen Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, ulusal düzeydeki birçok öncü firmayı bir araya getirerek sektöre dair gelişmeleri yakından tanıklık etmenize yardımcı olur. Bu yüzden fuar, şehrin zengin tarım potansiyelini ve hayvancılık alanındaki gelişmeleri sektör paydaşlarına tanıtmak adına da önemli bir platformdur. Yenilikçi ürünlerle tanışmak, sektördeki son teknolojiyi keşfetmek ve iş bağlantıları kurmak istiyorsanız Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ideal bir buluşma noktasıdır olabilir.

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı; tarım, hayvancılık ve gıda sektörlerindeki en son gelişmeleri keşfetme fırsatı sunar. Fuarda düzenlenecek etkinliklerinden bazıları şu şekilde; katılım belgesi sunumu, seminerler ve yarışmalar şeklinde sıralanabilir. Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık fuarı katılımcıları; doğru tarım teknikleri, hayvan yetiştiriciliği, bitki koruma ve besleme gibi alanlara ait birçok sektörel gelişimi yakından inceleyebilir. Gıda tarım ve hayvancılık sektörüne ilgiyseniz yaşadığınız yere yakın etkinlikleri Türkiye fuar takviminden öğrenebilirsiniz. 

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda, katılım belgesi sunumları, sektörel seminerler ve heyecan verici yarışmalar gibi çeşitli etkinlikler bulunur. Tarım ve Orman Bakanlığı gibi devlet kurumlarının yanı sıra sektördeki öncü firmalar da Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na kurumsal katılım sağlayacaktır. Fuar boyunca bu etkinliklere katılarak sektördeki son gelişmeleri yakından takip edebilir ve önemli bağlantılar kurabilirsiniz. 

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, sektördeki birçok alandan katılımcıları bir araya getirir. Bu fuarda, tarımsal mekanizasyon ve teknolojilerin yanı sıra birçok alt kategoriye ait firmalarla da iletişime geçebilirsiniz. Bu kapsamda sera teknolojileri, gıda, hayvancılık, bitki besleme, organik tarım, traktörler, canlı hayvan yetiştiriciliği, süt endüstrisi, yem sanayi ve daha birçok alanda sektör liderleri ve uzmanları bir araya gelir. Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık fuarı ziyaretçilerinden biri olduğunuzda peyzaj mimarlığından su ve sulama teknolojilerine kadar geniş bir yelpazede katılımcılarla tanışabilirsiniz.

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Katılımcı Olmak için Nasıl Başvurulur?

Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na katılımcı olmak için etkinliği düzenleyen firmayla iletişime geçmeniz gerekir. Etkinliğe ev sahibi yapan firmaya dair detayları Şanlıurfa fuar takvminden ya da resmî internet sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı ziyaret etmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basittir. Fuarı düzenleyen firmanın resmî internet sayfasında bulunan “Katılım Formu”nu belirtilen tarihler arasında doldurmanız yeterlidir. Sonrasında formda belirttiğiniz iletişim bilgilerinden size ziyaretçi kartınız ulaştırılacaktır. 

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Nasıl Gidilir?

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na ulaşım oldukça kolaydır. Fuarın düzenleneceği Şanlıurfa Exhibition and Congress Center, şehrin merkezî bir noktasında bulunur. Etkinliğin düzenlendiği alana toplu taşıma araçları, özel araçlar veya taksilerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı konaklama imkânlarından yararlanmak için etkinlik çevresinde bulunan otelleri araştırmanız gerekir. Farklı otel, motel, günlük apart veya ev gibi imkânlardan yararlanabilirsiniz. Şanlıurfa iş seyahatinizde MultiTravel hizmetinden de yararlanabilirsiniz. MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu sayesinde iş seyahatlerinizi daha kolay planlayabilir ve şirketinize en uygun konaklama mekânını kolaylıkla seçebilirsiniz.  

Hemen Başvurun, MultiTravel ile Fuar Konaklamalarınızda Avantajlı Fiyatlardan Yararlanın
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

 

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın iletişim bilgileri şu şekildedir: Telefon: +90 322 231 09 65 E-posta: [email protected] Web sitesi: http://www.startfuar.com/
Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
Şanlıurfa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’ının tarihi 7-10 Aralık 2023 olarak belirlenmiştir. Etkinlik, Şanlıurfa Exhibition and Congress Center’da düzenlenecektir. Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın yol tarifi için harita uygulamalarını kullanabilir veya resmî internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fuar Detayı

7 Aralık 2023
10 Aralık 2023

ORGANİZATÖRLER

Start Fuarcılık
3222310965