VENDIST Fuarı

2024 yılında 11-13 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan VENDIST, otomatik satış makineleri, yiyecek, içecek, eğlence otomatları ve self servis teknolojileri alanında sektöre yön veren bir platform olacaktır. Katılımcılar, İstanbul fuar takvimi kapsamındaki bu büyük buluşmada, en yeni ürünlerini uluslararası bir hedef kitleye tanıtarak sektördeki yeniliklere öncülük edebilirler. VENDIST 2024, geleceğin trendlerini keşfetmek ve iş birlikleri kurmak isteyenleri ağırlayacaktır.

VENDIST Fuarı Neden Ziyaret Edilmeli?

VENDIST Fuarı, otomatik satış makineleri, yiyecek, içecek, eğlence otomatları ve self servis teknolojilerindeki son trendleri keşfetmek isteyenler için birincil destinasyondur. VENDIST Fuarı kurumsal katılımla sektörde öncü firmaların en yeni ürünlerini sergilediği bir platform sunar. Türkiye fuar takviminde önemli bir yer tutan bu etkinlik, sektördeki güncel gelişmeleri yakından takip etmek ve iş bağlantıları kurmak isteyen profesyoneller için vazgeçilmez bir fırsattır.

Fuar Kapsamındaki Etkinlikler Nelerdir?

VENDIST, geniş ürün yelpazesi ve zengin içeriğiyle sektör profesyonellerini ağırlar. Otomatik satış makinelerinden profesyonel otomatlara, sıcak-soğuk içecek makinelerinden eğlence cihazlarına kadar birçok kategorideki ürün bu fuar alanında sergilenecektir. Ayrıca servis ve sarf malzemeleri kapsamında otomatik satış makineleri için tek kullanımlık ürünler, atıştırmalıklar, içecekler, yazılım ve ödeme sistemleri gibi birçok sektörel ihtiyacı karşılayacak ürün ve hizmetler de ziyaretçilere sunulacaktır.

VENDIST Fuarı’nın Katılımcıları Kimlerdir?

VENDIST, otomatik satış makineleri, self servis teknolojileri sektöründeki önde gelen firmaların bir araya geldiği bir buluşmadır. VENDIST Fuarı katılımcıları, sektördeki en son yenilikleri ve ürünleri keşfetme fırsatını yakalarlar. Bu etkinlik, kurumsal liderler, girişimciler, profesyoneller ve sektördeki diğer paydaşlar için önemli bir ağ oluşturma ve iş birliği fırsatlarına erişim sağlar. Üstelik fuarda son gelişmeleri yakından takip eden basın mensupları da bulunur.

VENDIST Fuarı’na Katılımcı Olmak İçin Nasıl Başvurulur?

VENDIST Fuarı katılımcılarından biri olmak için organizasyonu düzenleyen firmanın resmî internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Burada başvuru amacınız, firmanız, adınız, soyadınız ve iletişim bilgilerinizi girdiğiniz bir alanla karşılaşırsınız. İlgili alanları doğru şekilde doldurarak yetkililerle iletişim kurabilir ve katılımcı olma şartlarını öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu sayfaya, aşağıda yer alan linkten de ulaşım sağlayabilirsiniz.

VENDIST Fuarı’na Ziyaretçiler Nasıl Katılabilir?

VENDIST Fuarı ziyaretçilerinden biri olmak isterseniz internet sitesinde yer alan e-davetiye formunu doldurmanız gerekir. 16 yaşından büyük olan profesyonelleri ziyaretçi olarak kabul eden bu fuar, birçok yetkin insanın bir araya gelmesini sağlar. Katılımcı olmak için sayfanın sonunda yer alan ilgili linke tıklayarak forma kısa yoldan ulaşım sağlayabilirsiniz.

VENDIST Fuarı’na Nasıl Gidilir?

VENDIST Fuarı yol tarifi, etkinliğin İstanbul’da sıklıkla tercih edilen bir merkezinde yapılması sayesinde oldukça kolay şekilde anlatılabilir. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan bu etkinlik için bölgedeki birçok ulaşım aracını tercih edebilirsiniz. Metro, marmaray, metrobüs, otobüs, taksi gibi birçok seçenek arasından size en uygun olan alternatifi tercih ederek kısa sürede bulunduğunuz yerden bu fuara ulaşım sağlayabilirsiniz.

VENDIST Fuarı Çevresinde Konaklama Nasıl Sağlanır?

VENDIST Fuarı konaklama alternatifleri, bölgenin sıklıkla ziyaretçi ağırlayan bir yer olması sayesinde oldukça fazladır. Bu sayede katılımcılar ya da ziyaretçiler, bölgede bulunan birçok konaklama alternatifi arasından dilediklerini tercih edebilirler. Üstelik MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu sayesinde katılımcılar, bu konaklama alternatiflerini çok daha rahat şekilde inceleyerek doğru bir bütçeleme yapabilirler.

MultiTravel’ın diğer avantajları şöyle sıralanır:

  • Şirketiniz için en avantajlı konaklama fiyatlarını karşılaştırın ve böylece tasarruf sağlayın.
  • Binlerce otel seçeneği arasından şirketinize en uygun oteli seçip 7/24 online olarak rezerve edin.
  • Çalışanlarınız için özel bütçe limitleri belirleyerek limit aşımlarını engelleyin ve bu sayede seyahat bütçenizi daha etkin bir şekilde yönetin.
  • Haftalık tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan süreçlerini kolaylaştırarak hem zamandan tasarruf edin hem muhasebe işlemlerinizi basitleştirin.

VENDIST Fuarı’nın İletişim Bilgileri Nedir?
VENDIST Fuarı iletişim bilgileri, etkinliğin resmî sitesinde yer alır. Buna göre bilgi almak isteyen herkes +90 212 570 63 05 numaralı hattan ya da [email protected] adresinden yetkililere ulaşabilirler.
VENDIST Fuar Tarihleri ve Saatleri Nelerdir?
VENDIST, 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında saat 10.00’dan, 18.00’e kadar kapılarını açık tutacaktır. Bu sayede belirtilen tarih ve saatlerde gün boyu katılımcılar ve ziyaretçiler, İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün önde gelenleriyle buluşma fırsatı yakalayabilir.

Fuar Detayı

11 Ocak 2024
13 Ocak 2024

ORGANİZATÖRLER

Tureks Uluslararası Fuarcılık A.Ş.
02125706305